1

@Rust_Cohle Hala madrid

0

@AllBundy nie no, walter samuel to może nie, a puyol to już był na emeryturze wtedy, bez sensu

0

@Encore tak myślałem

0

@Encore A Ty co za pannę se wstawiłeś

1

@PatrychoO fujka

2

@Mario96w My disappointment is immeasurable, and my day is ruined

1

@don'T.R.I.P.e pytasz w celach naukowych oczywiście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

co ten tomb raider xD


1

@Kondziubarca barca 5:0, zaufaj mi

1

@Gwyn jak ci np woda do uszu wleci i będziesz głuchy na 1 ucho

12

@patry295 nic prostszego, wystarczy że dorysujesz tutaj beniza
https://zapodaj.net/images/2e62c173fc8de.png

4

oh no, anyway

10

57

sergi, come to besiktas

0

@kolomen2 na otw powinny być, a jak chcesz teraz wydawać to wydaj 3900 i zostaw 700 na 2x paczkę za 25k bo są po 350, w przeciwnym razie zostanie ci 100 pointsów bezużytecznych

0

@Joe_Pesci w sensie że będzie kolejny nikomu niepotrzebny zapychacz w postaci "koncertu"?

0

@Encore simeone za bardzo kombinuje ze składem na moje

0

@Bovciek wejdź w stadion

4

@Janiama koeman ma wy... co się o nim mówi? kuman ich wystawia bo nie ma nikogo innego, nigdy w życiu by ich nie użył przy zdrowej kadrze xD

0

@Murazor mówisz że nie był większą postacią od Henrego czy Eto'o, a robił lepsze liczby przez wszystkie 3 sezony kiedy grali razem, a Guardiola opieprza nawet jak wygrywasz kilkoma bramkami ale zepsułeś jedną setę - opieprzał Lewego, opieprzał Kimmicha, i Fatiego też by opieprzył.

0

@Murazor zgaduję że mówisz o sezonie 8/9, no to sprawdźmy

Messi(21l) 23 bramki i 13 asyst = 36 na 2.513' czasu na boisku
Eto(27l) 30 bramek i 4 asysty = 34 na 2.945' czasu na boisku
Henry(30l) 19 bramek i 7 asyst = 26 na 2.117' czasu na boisku

następny sezon już bez Eto'o

Messi(22l) 34 bramki i 11 asyst = 45 na 2.840'
Henry(31l) 4 bramki i 3 asysty = 7 na 1.227'

a jak rzucimy okiem na sezon 7/8

Messi(20l) 10 bramek i 14 asyst = 24 na 2.003' czasu na boisku
Eto(27l) 16 bramek i 4 asysty = 20 na 1.502' czasu na boisku
Henry(29l) 12 bramek i 10 asyst = 22 na 2.345' czasu na boisku

coś tam mówił?

0

@Murazor kogo ty porównujesz, w tej akcji aż się prosiło o podanie do Puiga, jakby to spartolił to by było na niego teraz szambo wylane.

0

Fati by dostał od Guardioli opierdziel, że nie podał do Puiga w takiej sytuacji. Szczęśliwie dla niego jednak mu wyszło.

3

samolubnie ale wyszło

7

tyn co orła wywinął xD

1

co się z tym depayem porobiło

4

kurłła rysiu tyle chyba jeszcze nie grał xd

0

@Blanco16 nieźle

3

Jak tak bardzo chcą grać tym 4-3-3 to ja bym desta na skrzydełku wypróbował, widać że go ciągnie do przodu

12

Spokojnie panowie, niech nam beznadziejne Levante nie przesłoni oczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?