Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Hala madrid
0
@AllBundy nie no, walter samuel to może nie, a puyol to już był na emeryturze wtedy, bez sensu
0
@Encore tak myślałem
0
@Encore A Ty co za pannę se wstawiłeś
1
@PatrychoO fujka
2
@Mario96w My disappointment is immeasurable, and my day is ruined
1
@don'T.R.I.P.e pytasz w celach naukowych oczywiście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
co ten tomb raider xD
1
@Kondziubarca barca 5:0, zaufaj mi
1
@Gwyn jak ci np woda do uszu wleci i będziesz głuchy na 1 ucho
12
@patry295 nic prostszego, wystarczy że dorysujesz tutaj beniza
https://zapodaj.net/images/2e62c173fc8de.png
4
oh no, anyway
10
@Encore prawie tak dobre jak to
https://zapodaj.net/images/256785f5b2182.png
57
sergi, come to besiktas
0
@kolomen2 na otw powinny być, a jak chcesz teraz wydawać to wydaj 3900 i zostaw 700 na 2x paczkę za 25k bo są po 350, w przeciwnym razie zostanie ci 100 pointsów bezużytecznych
0
@Joe_Pesci w sensie że będzie kolejny nikomu niepotrzebny zapychacz w postaci "koncertu"?
0
@Encore simeone za bardzo kombinuje ze składem na moje
0
@Bovciek wejdź w stadion
4
@Janiama koeman ma wy... co się o nim mówi? kuman ich wystawia bo nie ma nikogo innego, nigdy w życiu by ich nie użył przy zdrowej kadrze xD
0
@Murazor mówisz że nie był większą postacią od Henrego czy Eto'o, a robił lepsze liczby przez wszystkie 3 sezony kiedy grali razem, a Guardiola opieprza nawet jak wygrywasz kilkoma bramkami ale zepsułeś jedną setę - opieprzał Lewego, opieprzał Kimmicha, i Fatiego też by opieprzył.
0
@Murazor zgaduję że mówisz o sezonie 8/9, no to sprawdźmy
Messi(21l) 23 bramki i 13 asyst = 36 na 2.513' czasu na boisku
Eto(27l) 30 bramek i 4 asysty = 34 na 2.945' czasu na boisku
Henry(30l) 19 bramek i 7 asyst = 26 na 2.117' czasu na boisku
następny sezon już bez Eto'o
Messi(22l) 34 bramki i 11 asyst = 45 na 2.840'
Henry(31l) 4 bramki i 3 asysty = 7 na 1.227'
a jak rzucimy okiem na sezon 7/8
Messi(20l) 10 bramek i 14 asyst = 24 na 2.003' czasu na boisku
Eto(27l) 16 bramek i 4 asysty = 20 na 1.502' czasu na boisku
Henry(29l) 12 bramek i 10 asyst = 22 na 2.345' czasu na boisku
coś tam mówił?
0
@Murazor kogo ty porównujesz, w tej akcji aż się prosiło o podanie do Puiga, jakby to spartolił to by było na niego teraz szambo wylane.
0
Fati by dostał od Guardioli opierdziel, że nie podał do Puiga w takiej sytuacji. Szczęśliwie dla niego jednak mu wyszło.
3
samolubnie ale wyszło
7
tyn co orła wywinął xD
1
co się z tym depayem porobiło
4
kurłła rysiu tyle chyba jeszcze nie grał xd
0
@Blanco16 nieźle
3
Jak tak bardzo chcą grać tym 4-3-3 to ja bym desta na skrzydełku wypróbował, widać że go ciągnie do przodu
12
Spokojnie panowie, niech nam beznadziejne Levante nie przesłoni oczu.