Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Tylko Pirlo może nas wprowadzić na nowy poziom dostawania wbiertalu, jaram się.
1
@IronSanHybrid
https://www.futbin.com/22/squad/838235
moralesa, mkhitaryana i promesa zostaw na ławkę, cena malena podskoczy bo go nie będzie w paczkach przez tydzień to jutro go sellnij, resztę składu który miałeś na sell, to co ci zostanie wydaj na karty 84+ do 2k
https://www.futbin.com/players?page=1&version=gold&player_rating=84-84&sort=ps_price&order=asc
mecze online cię nie interesują teraz, w zakładce wyzwania > punkty przełomowe masz brązowy skład/srebrny skład, więc odpalasz squad battles na 2/3 poziomie od dołu bo jesteś słaby i grasz najpierw 15 meczy brązowym składem, a potem 15 meczy srebrnym składem, dostaniesz za to fajne paczki(w tym 2x paczka za 50k) to trzymaj je do 19 bo wychodzi OTW
1
@IronSanHybrid życie zweryfikowało, ta fifa jest inna, jak wstanę to ci lepszy podeślę
0
@IronSanHybrid obrona do wymiany, zainwestuj w karty 84 przed 19:00
0
@PatrychoO ramos też ifa obejrzy jak świnia niebo, nigdy nie dostawał więcej jak 1 czy 2, a ostatnie 2 sezony to leży więcej w szpitalu
0
@PatrychoO upamecano, malen, alaba, varane, cristiano i hakimi w tej, a w 2 kto? messi, lukaku, sancho i ramos. Jak dla mnie ta pierwsza lepsza
0
@PatrychoO ty też przeklikałeś? xD
1
@PatrychoO oddadzą
0
uff
0
nie otwierajcie w fifce paczki z otw, ITS A TRAP
0
@Encore jutro to trzeba paczki otwierać na otw
1
@Encore level się sam nie wbije
0
Laporta do trenera zespołu w którym ktoś wymieni 3 podania z pierwszej
To tak apropo tej rzekomej "listy" Laporty ;x
0
@amanter 100%
1
@Criss18Barca w płatnej masz extra glitche
0
Komentarz usunięty
0
@taris Jak pirlo przyjdzie to chyba jednak może
3
@Sau_Ron niech innos będzie z tobą
0
@IronSanHybrid ale cie w maliny wpuściłem z tym składem na web appie haha, a coinsy przewalone
1
@IronSanHybrid Zgadzam się z 3 zdaniem do przecinka.
0
@IronSanHybrid ty pierwszy jesteś do makowca, ha tfu na wszystkie sześćdziesiony, tylko prawilniaki
0
@IronSanHybrid ale z ciebie konfident
1
@Cochise leosia jest git
5
@Criss18Barca w końcu realnie zagrożą fifie
xDDDDDDDDDDDDDD
0
@JimMorrisonFCB fifa to pole ma od lat, oni co najwyżej ich szczypali po kostkach ;x
2
@Encore przecież stoją na schodach i bruno stopień niżej
2
@SitvMen tak o
0
@GoodOldDay291110 Nawet jak wygra 5:0(xD) to nie zachowa
0
@Azi Lubie was złomować
0
@IronSanHybrid Trafił tak samo jak ty z Joshuą, City i Barcą czyli wcale