12

Tylko Pirlo może nas wprowadzić na nowy poziom dostawania wbiertalu, jaram się.

1

@IronSanHybrid
https://www.futbin.com/22/squad/838235
moralesa, mkhitaryana i promesa zostaw na ławkę, cena malena podskoczy bo go nie będzie w paczkach przez tydzień to jutro go sellnij, resztę składu który miałeś na sell, to co ci zostanie wydaj na karty 84+ do 2k
https://www.futbin.com/players?page=1&version=gold&player_rating=84-84&sort=ps_price&order=asc

mecze online cię nie interesują teraz, w zakładce wyzwania > punkty przełomowe masz brązowy skład/srebrny skład, więc odpalasz squad battles na 2/3 poziomie od dołu bo jesteś słaby i grasz najpierw 15 meczy brązowym składem, a potem 15 meczy srebrnym składem, dostaniesz za to fajne paczki(w tym 2x paczka za 50k) to trzymaj je do 19 bo wychodzi OTW

1

@IronSanHybrid życie zweryfikowało, ta fifa jest inna, jak wstanę to ci lepszy podeślę

0

@IronSanHybrid obrona do wymiany, zainwestuj w karty 84 przed 19:00

0

@PatrychoO ramos też ifa obejrzy jak świnia niebo, nigdy nie dostawał więcej jak 1 czy 2, a ostatnie 2 sezony to leży więcej w szpitalu

0

@PatrychoO upamecano, malen, alaba, varane, cristiano i hakimi w tej, a w 2 kto? messi, lukaku, sancho i ramos. Jak dla mnie ta pierwsza lepsza

0

@PatrychoO ty też przeklikałeś? xD

1

@PatrychoO oddadzą


0


uff

0

nie otwierajcie w fifce paczki z otw, ITS A TRAP

0

@Encore jutro to trzeba paczki otwierać na otw

1

@Encore level się sam nie wbije

0

Laporta do trenera zespołu w którym ktoś wymieni 3 podania z pierwszej



To tak apropo tej rzekomej "listy" Laporty ;x

0

@amanter 100%

1

@Criss18Barca w płatnej masz extra glitche

0

Komentarz usunięty

0

@taris Jak pirlo przyjdzie to chyba jednak może

3

@Sau_Ron niech innos będzie z tobą

0

@IronSanHybrid ale cie w maliny wpuściłem z tym składem na web appie haha, a coinsy przewalone

1

@IronSanHybrid Zgadzam się z 3 zdaniem do przecinka.

0

@IronSanHybrid ty pierwszy jesteś do makowca, ha tfu na wszystkie sześćdziesiony, tylko prawilniaki

0

@IronSanHybrid ale z ciebie konfident

1

@Cochise leosia jest git

5

@Criss18Barca w końcu realnie zagrożą fifie


xDDDDDDDDDDDDDD

0

@JimMorrisonFCB fifa to pole ma od lat, oni co najwyżej ich szczypali po kostkach ;x

2

@Encore przecież stoją na schodach i bruno stopień niżej

2

@SitvMen tak o

0

@GoodOldDay291110 Nawet jak wygra 5:0(xD) to nie zachowa

0

@Azi Lubie was złomować

0

@IronSanHybrid Trafił tak samo jak ty z Joshuą, City i Barcą czyli wcale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?