0

@JohnB w tym roku fut champions to będzie czysta przyjemność, nawet jak przegrasz wszystkie 20 to i tak masz 2 picki, najgorsze są te kwalifikacje

0

A wy czym wychodzicie na pierwsze fut champions? Ja po dzisiejszych kwalifikacjach zaczynam wątpić czy mój skład dojedzie xD

https://www.futbin.com/22/squad/1214276

7

O cholera, a co jeśli te szejki z newcastle nam podkupią el treneiro kumana!?

4

@Encore ale memy z new Iniesta, new Xavi, Newcastle się skończą xD

0

@grejtxkrzychu i ciągle grają to samo, albo długa górą na bukaku albo finezja bruno zza pola karnego #dobrazmiana

1

@grejtxkrzychu no wiesz, najgorszy skład na jaki grałem to gość miał lukaku Bruno haalanda vvd.. I każdy robi celebracje, aż je wyłączyłem w ustawieniach

4

Omg jaki fart, ostatni mecz kwalifikacji do fut champions, a mój przeciwnik Mbappe Nazario Messi Neymar xD 8:0 do przerwy.. napisałem mu na farcie że mój ostatni mecz i dał mi wygrać xD nigdy nie grajcie kwalifikacji w czwartek, same META szczury

4

@FC1899Barca żorżinio to niech się najpierw dostanie do top 20 na swojej pozycji, potem pogadamy o top 20 na świecie

0

@deyna2018 powiem tak - bierz corree z atletico

7

@Rewolucja123 i kasztanki

11

To nie nasza kadra jest problemem, tylko ten rudy impostor, ot co.

0

@dmcteam atmosferić

0

typowa bramka z fify 22, ha tfu

2

@Mario96w i ślepej kurze trafi się ziarno

7

a gdzie kartka dla locatelliego, łysa parówa, jak chiellini szczeka to usadzić go żółtą

2

@BulaKG do czego? ^^

2

@DaPidejpi i cyk złota piłka.. nie no żart, zp już przyznana ;x jak co roku

2

@koksik2700 bo im się nie chce liczyć tych wszystkich dni, myślałeś że to jakiś bot zlicza? otóż nie, siedzi elemelent na stołku i podlicza wieczorkiem każdego po kolei, dlatego tak długo trzeba czekać aż ci odpisze w odwołaniu ^^

0

@Encore powinien przedłużyć na 5 lat i tworzyć najlepsze ofensywne trio na świecie, ale z klauzulą typu że po 3 roku jeśli real przyjdzie z 200mln to ma otwartą furtkę

6

Komentarz usunięty

2

@kubix05 dalej wiszą, co roku nowy kalendarz z dupeczką rozebraną ;x

6

@koksik2700 I dobrze, sam na sam nie trafi, a z dystansu byle camavinga strzeli finezje lepsza od messiego

1

@Encore 193, beka z krasnali którzy muszą sobie krzesło podstawiać żeby coś sięgnąć z szafki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@neeed co ty gadasz, brotherhood, revelations i black flag to dla mnie ścisłe top 3 serii

0

@derekszmid79 gram w uta od 13 i gorszej od 22 nie było

0

@Criss18Barca na xboxie jedyni mądrzy, kto jeszcze kupuje pudełkową fife?

1

@BarceloDomo ale petarda

0

@clyde i wreszcie zapanuje prawo i sprawiedliwość

0

@czółkovsky to mówisz że nie ma limitu 50 kart nieprzypisanych? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?