Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnB w tym roku fut champions to będzie czysta przyjemność, nawet jak przegrasz wszystkie 20 to i tak masz 2 picki, najgorsze są te kwalifikacje
0
A wy czym wychodzicie na pierwsze fut champions? Ja po dzisiejszych kwalifikacjach zaczynam wątpić czy mój skład dojedzie xD
https://www.futbin.com/22/squad/1214276
7
O cholera, a co jeśli te szejki z newcastle nam podkupią el treneiro kumana!?
4
@Encore ale memy z new Iniesta, new Xavi, Newcastle się skończą xD
0
@grejtxkrzychu i ciągle grają to samo, albo długa górą na bukaku albo finezja bruno zza pola karnego #dobrazmiana
1
@grejtxkrzychu no wiesz, najgorszy skład na jaki grałem to gość miał lukaku Bruno haalanda vvd.. I każdy robi celebracje, aż je wyłączyłem w ustawieniach
4
Omg jaki fart, ostatni mecz kwalifikacji do fut champions, a mój przeciwnik Mbappe Nazario Messi Neymar xD 8:0 do przerwy.. napisałem mu na farcie że mój ostatni mecz i dał mi wygrać xD nigdy nie grajcie kwalifikacji w czwartek, same META szczury
4
@FC1899Barca żorżinio to niech się najpierw dostanie do top 20 na swojej pozycji, potem pogadamy o top 20 na świecie
0
@deyna2018 powiem tak - bierz corree z atletico
7
@Rewolucja123 i kasztanki
11
To nie nasza kadra jest problemem, tylko ten rudy impostor, ot co.
0
@dmcteam atmosferić
0
typowa bramka z fify 22, ha tfu
2
@Mario96w i ślepej kurze trafi się ziarno
7
a gdzie kartka dla locatelliego, łysa parówa, jak chiellini szczeka to usadzić go żółtą
2
@BulaKG do czego? ^^
2
@DaPidejpi i cyk złota piłka.. nie no żart, zp już przyznana ;x jak co roku
2
@koksik2700 bo im się nie chce liczyć tych wszystkich dni, myślałeś że to jakiś bot zlicza? otóż nie, siedzi elemelent na stołku i podlicza wieczorkiem każdego po kolei, dlatego tak długo trzeba czekać aż ci odpisze w odwołaniu ^^
0
@Encore powinien przedłużyć na 5 lat i tworzyć najlepsze ofensywne trio na świecie, ale z klauzulą typu że po 3 roku jeśli real przyjdzie z 200mln to ma otwartą furtkę
6
Komentarz usunięty
2
@kubix05 dalej wiszą, co roku nowy kalendarz z dupeczką rozebraną ;x
6
@koksik2700 I dobrze, sam na sam nie trafi, a z dystansu byle camavinga strzeli finezje lepsza od messiego
1
@Encore 193, beka z krasnali którzy muszą sobie krzesło podstawiać żeby coś sięgnąć z szafki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@neeed co ty gadasz, brotherhood, revelations i black flag to dla mnie ścisłe top 3 serii
0
@derekszmid79 gram w uta od 13 i gorszej od 22 nie było
0
@Criss18Barca na xboxie jedyni mądrzy, kto jeszcze kupuje pudełkową fife?
1
@BarceloDomo ale petarda
0
@clyde i wreszcie zapanuje prawo i sprawiedliwość
0
@czółkovsky to mówisz że nie ma limitu 50 kart nieprzypisanych? ;)