Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
sędzia kalosz
0
alezyepal
0
@clyde nie dla łysego buehehheh
0
co za łeb się tam położył
2
de gea by to wyciągnął
2
iksDe
2
łatwo
1
@Bagsik88 nowa dyskusja dla atencji, moja szkoła
8
a potem będą pisać że latem, i znowu zimą, i znowu latem, i znowu zimą, aż do końca kontraktu
0
@Commandement w zeszłym roku miałeś limit 30 meczy, teraz jak ci nie idzie to możesz po prostu wyjść
0
@Commandement słaba? w 5 lidze już masz paczki za 50k, a coinsy w 21 były opcją osobną, teraz we wszystkich opcjach masz coinsy
1
@MesQueUnClub96 zniknij przepadnij
0
@BorzyKrzys może nam się poszczęści i znowu mu się ręka omsknie
0
@Commandement nawet nie zajrzałeś w tryb głębiej i pleciesz głupoty, masz wymienną paczkę + dużo coinsów lub wymienną paczkę i niewymienną paczkę + średnio coinsów, lub niewymienne paczki + mało coinsów, a kwalifikacji nie musisz "wygrywać" żeby dostać nagrody, wystarczy że je po prostu zagrasz, a w fut champions możesz przegrać wszystkie 20 meczy a i tak dostaniesz paczki, coinsy i 2 czerwone picki
9
@MesQueUnClub96 o jakieś 23,2415049 za dużo
0
@deyna2018 ta
0
@Commandement przecież nagrody są lepsze ;f nie możesz spaść z ligi w rivals, wystarczy zagrać 7 meczy tygodniowo żeby mieć nagrody(poprzednio trzeba było nabijać po 15k pkt), masz milestony w rivals w każdym sezonie, w fut champ 8 winów i masz paczkę z ifami, z kwalifikacji nawet jak się nie zakwalifikujesz to też masz nagrody
ale gameplay do dupy, to fakt
1
@PatrychoO rzuć o ścianę, może zaskoczy
31
@DaPidejpi wolałbym żebyś usunął konto ;x
18
@Rewolucja123 a reszta gra na miarę twoich oczekiwań? xD idź się gościu przewietrz
1
@Rewolucja123 znając ciebie to pewnie frenkiego byś oddał
0
@dawidz4 przecież nie dostałeś bana na grę tylko na wysyłanie wiadomości za coś takiego
0
@Gh0st i jeszcze to dziecko co z wyglądu ni to chłop ni baba
0
polskie wwe xD
0
co tak wcześnie?
2
@norbi77 cenią się, elemelent nawet historię swojego nicku by sprzedał, dosłownie
2
@Mario96w co jest kurde, noc jest kurde
3
@Cochise za 2 lata to mam nadzieję że ten klub już będzie ogarnięty personalnie i finansowo, i to tak ogarnięty że JEŚLI by Messi wrócił, to by nikt się na niego nie patrzył aż coś zrobi z piłką
1
@GeneralXavi menu nigdy tak nie lagowało
0
@GeneralXavi ty też masz ścinki w randomowych momentach? w trakcie meczu, ale nie z powodu połączenia sieciowego, menu też mega zlagowane