1

sędzia kalosz

0

alezyepal

0

@clyde nie dla łysego buehehheh

0

co za łeb się tam położył

2

de gea by to wyciągnął

2

iksDe

2

łatwo

1

@Bagsik88 nowa dyskusja dla atencji, moja szkoła

8

a potem będą pisać że latem, i znowu zimą, i znowu latem, i znowu zimą, aż do końca kontraktu

0

@Commandement w zeszłym roku miałeś limit 30 meczy, teraz jak ci nie idzie to możesz po prostu wyjść

0

@Commandement słaba? w 5 lidze już masz paczki za 50k, a coinsy w 21 były opcją osobną, teraz we wszystkich opcjach masz coinsy

1

@MesQueUnClub96 zniknij przepadnij

0

@BorzyKrzys może nam się poszczęści i znowu mu się ręka omsknie

0

@Commandement nawet nie zajrzałeś w tryb głębiej i pleciesz głupoty, masz wymienną paczkę + dużo coinsów lub wymienną paczkę i niewymienną paczkę + średnio coinsów, lub niewymienne paczki + mało coinsów, a kwalifikacji nie musisz "wygrywać" żeby dostać nagrody, wystarczy że je po prostu zagrasz, a w fut champions możesz przegrać wszystkie 20 meczy a i tak dostaniesz paczki, coinsy i 2 czerwone picki

9

@MesQueUnClub96 o jakieś 23,2415049 za dużo

0

0

@Commandement przecież nagrody są lepsze ;f nie możesz spaść z ligi w rivals, wystarczy zagrać 7 meczy tygodniowo żeby mieć nagrody(poprzednio trzeba było nabijać po 15k pkt), masz milestony w rivals w każdym sezonie, w fut champ 8 winów i masz paczkę z ifami, z kwalifikacji nawet jak się nie zakwalifikujesz to też masz nagrody
ale gameplay do dupy, to fakt

1

@PatrychoO rzuć o ścianę, może zaskoczy

31

@DaPidejpi wolałbym żebyś usunął konto ;x

18

@Rewolucja123 a reszta gra na miarę twoich oczekiwań? xD idź się gościu przewietrz

1

@Rewolucja123 znając ciebie to pewnie frenkiego byś oddał

0

@dawidz4 przecież nie dostałeś bana na grę tylko na wysyłanie wiadomości za coś takiego

0

@Gh0st i jeszcze to dziecko co z wyglądu ni to chłop ni baba

0

polskie wwe xD


0

co tak wcześnie?

2

@norbi77 cenią się, elemelent nawet historię swojego nicku by sprzedał, dosłownie

2

@Mario96w co jest kurde, noc jest kurde

3

@Cochise za 2 lata to mam nadzieję że ten klub już będzie ogarnięty personalnie i finansowo, i to tak ogarnięty że JEŚLI by Messi wrócił, to by nikt się na niego nie patrzył aż coś zrobi z piłką

1

@GeneralXavi menu nigdy tak nie lagowało

0

@GeneralXavi ty też masz ścinki w randomowych momentach? w trakcie meczu, ale nie z powodu połączenia sieciowego, menu też mega zlagowane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?