Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w I bardzo dobrze, nie będą nieroby spały gdy w Polsce łamana jest konstytucja
1
@Mario96w Denza faradenza, la boca de la coca
Grande lawa and ribaua villa vida loca
Gusto rico dante, pereto presto power
Karma denza purra kawa konnichiwa-ua
1
@Danny Gaucho machinu
4
pany jaki walkower.. chwila moment, a jakby się tak większą grupą przebrać na biało i pojechać na parę meczy realu porzucać butelkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
macie wideło tego co się tam stanęło?
0
@macio_944 no nie ma, bo to nie jest ranking najzajebistszych postaci ;x
3
@TheNekro94 O widzę że robisz ranking najbardziej kijowych postaci ^^
1
@LonelyVEB wszyscy tam trafią koniec końców i się wyrównuje
0
@Sau_Ron coś ty, nie można spaść z ligi więc szybko te punkty się wbija i za każdym razem dostajesz paczki, ale ten limit jest beznadziejny
0
@Sau_Ron tydzień temu zakwalifikowałem, wczoraj 4-5 i od nowa nabijam rivalsy ;x
1
@joloskyy grasz 9 meczy, jak wygrasz 5 to przechodzisz, a za same rozegranie 9 meczy dostajesz paczki niezależnie czy przeszedłeś czy nie, najgorszy jest limit podejść do kwalifikacji, mam nadzieję że to wywalą
0
@Danny Gaucho heh, wymiękłeś ;x
1
@IronSanHybrid już był tu taki jeden sławek, @DaPidejpiego zbierali z gleby 3 dni po tej ustawce
0
@Mizander nope
0
@Sau_Ron olisadebe
9
@Ratamahatta hola hola, a ankieta gdzie?
4
@BarcaInfo znowu fikasz?
1
@PatrychoO ja już zrobiłem bo miałem konto pełne niewymiennych ;f w innym razie bym go nie robił
0
@PatrychoO kounde 10k, alaba 2k, militao 17k, umtiti - 70k
0
@Ronmes woda z kranu
0
@CLionelMessi teraz to już supergay
0
@VegetaPolska normalnie odebrałem w niedzielę ;x
1
@deyna2018 ja kiedyś funty trzymałem.. aż prawie je straciłem bo stare funty zaczęli wycofywać, a ja się na ostatni tydzień dowiedziałem i nigdzie w Polsce już nie wymieniali tylko trzeba było jechać do nich wymienić xD
10
@Mario96w to fajnych masz kolegów jak na solówkę w dziesięciu jedziecie i ze sprzętem ;x
4
@Sau_Ron żodyn
1
@IronSanHybrid ehh.. widzę że zbłądziłeś i teraz animowane pornusy ci w głowie
0
@lucca87 typiarka z pracy mówiła że jak prywatnie to nie trzeba skierowania
3
@BarcaInfo enrique nie odpuści mś, a trenera potrzebujemy na teraz
0
@MesQueUnClub_87 prywatnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika