0

@Mario96w I bardzo dobrze, nie będą nieroby spały gdy w Polsce łamana jest konstytucja

1

@Mario96w Denza faradenza, la boca de la coca
Grande lawa and ribaua villa vida loca
Gusto rico dante, pereto presto power
Karma denza purra kawa konnichiwa-ua

1

@Danny Gaucho machinu

4

pany jaki walkower.. chwila moment, a jakby się tak większą grupą przebrać na biało i pojechać na parę meczy realu porzucać butelkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

macie wideło tego co się tam stanęło?

0

@macio_944 no nie ma, bo to nie jest ranking najzajebistszych postaci ;x

3

@TheNekro94 O widzę że robisz ranking najbardziej kijowych postaci ^^

1

@LonelyVEB wszyscy tam trafią koniec końców i się wyrównuje

0

@Sau_Ron coś ty, nie można spaść z ligi więc szybko te punkty się wbija i za każdym razem dostajesz paczki, ale ten limit jest beznadziejny

0

@Sau_Ron tydzień temu zakwalifikowałem, wczoraj 4-5 i od nowa nabijam rivalsy ;x

1

@joloskyy grasz 9 meczy, jak wygrasz 5 to przechodzisz, a za same rozegranie 9 meczy dostajesz paczki niezależnie czy przeszedłeś czy nie, najgorszy jest limit podejść do kwalifikacji, mam nadzieję że to wywalą

0

@Danny Gaucho heh, wymiękłeś ;x

1

@IronSanHybrid już był tu taki jeden sławek, @DaPidejpiego zbierali z gleby 3 dni po tej ustawce

0

@Mizander nope

0

@Sau_Ron olisadebe

9

@Ratamahatta hola hola, a ankieta gdzie?

4

@BarcaInfo znowu fikasz?

1

@PatrychoO ja już zrobiłem bo miałem konto pełne niewymiennych ;f w innym razie bym go nie robił

0

@PatrychoO kounde 10k, alaba 2k, militao 17k, umtiti - 70k

0

@Ronmes woda z kranu

0

@CLionelMessi teraz to już supergay

0

@VegetaPolska normalnie odebrałem w niedzielę ;x

1

@deyna2018 ja kiedyś funty trzymałem.. aż prawie je straciłem bo stare funty zaczęli wycofywać, a ja się na ostatni tydzień dowiedziałem i nigdzie w Polsce już nie wymieniali tylko trzeba było jechać do nich wymienić xD

10

@Mario96w to fajnych masz kolegów jak na solówkę w dziesięciu jedziecie i ze sprzętem ;x

4

@Sau_Ron żodyn

1

@IronSanHybrid ehh.. widzę że zbłądziłeś i teraz animowane pornusy ci w głowie

0

@lucca87 typiarka z pracy mówiła że jak prywatnie to nie trzeba skierowania

3

@BarcaInfo enrique nie odpuści mś, a trenera potrzebujemy na teraz

0

@MesQueUnClub_87 prywatnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?