0

@Azi mam trochę kaszlu ale zanim pójdę do lekarza to zapytam tutaj, może ktoś wie?
- to rak

0

@Rust_Cohle jakbyś zobaczył moją łuskę na plu to byś z wrażenia się schował pod kamień

0

@sila101 nie wiem, pobrałem dzisiaj z ea play

3

ehh jakby się udało bombla i kuczinio sprzedać zimą i za ten hajs kupić de lajta albo hochlanda.. szejku z newcastle dopomóż

1

@PatrychoO uja tam widać, jest lepsza wersja?

0

NFS Heat - tryby Graj Online i Graj w Pojedynke są osobne? W sensie czy mogę wymaksować auto na singlu i wejść nim w online czy na online zaczynam od nowa niezależnie od pojedynczego trybu?

3

@Barwindg tak, bardzo głęboka nuta

7

@GadulkiGembulki_FCB jak to owca wk

42

terrorysta z paryża okrada skromnego argentyńczyka z rosario z hattricka

7

MESSIIIIIIIIIIIIIII

0

kijem

2

@Ghotti oktagon zweryfikuje, ch3 m2 kowal czekam

11

@czosnekfcb nie wiedziałem że odświeżacz powietrza obsługuje ramble

0

@Mizander żebyś się nie zdziwił jak przyjdzie banan za przelewanie coinsów xD

3

@BART97 z taką jaką Depay wygra króla strzelców

27

To powinien być priorytet, a nie jakiś olmo

0

@DaPidejpi naucz się grać, nie ma za co
PS. Jak wyjdziesz z meczu w rivals to nic się nie dzieje, nie masz żadnego limitu meczów jak w 21

0

@Kamiloza91 rayman 2/3

0

@deyna2018 mogę ci napisać jakie są najlepsze, czyli brotherhood, revelations i black flag

16

@Emhyr paszoł won

0

@IronSanHybrid sbc, nigdy się nie nauczysz

2

@IronSanHybrid nieważne, rzuć wszystko i je rób na telefonie, bo są tylko przez 2 dni

2

@IronSanHybrid odpalaj fife i rób player picki 1 z 2 75+

2

@MesQueUnClub96 użytkownik zbanowany

0

@TheEvilmaster85 bruno i kdb

1

Był plebiscyt i nie ma plebiscytu

#WolnośćDlaPlebiscytów@lucas/catalana

0

@mateusz869 lepiej, ale grimaldo zamiast wendella lepiej siądzie bo brazol stamine ma niską, no i camavinga potrzebuje tego jednego ifa chociaż, ale już jest jakaś koncepcja

0

@mateusz869 salaha od biedy można wystawić nawet na po i będzie miał 7 zgrania, a wtedy można myśleć coś z de ligtem, van dijkiem i wijnaldumem, nie muszę mieć full zgrania na każdym piłkarzu, jak będzie 95 zgrania to mi to nie robi różnicy, byle w grze można było przestawić na 4231

0

@Encore dla klubów z premier league są ceny razy dwa

0

@mateusz869 Muriel i Diaz na 8 zgrania z trenerem, bardzo git są, a Van Dijk może spokojnie być bez Fabinho w tej formacji
https://www.futbin.com/22/squad/1819234

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?