Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi mam trochę kaszlu ale zanim pójdę do lekarza to zapytam tutaj, może ktoś wie?
- to rak
0
@Rust_Cohle jakbyś zobaczył moją łuskę na plu to byś z wrażenia się schował pod kamień
0
@sila101 nie wiem, pobrałem dzisiaj z ea play
3
ehh jakby się udało bombla i kuczinio sprzedać zimą i za ten hajs kupić de lajta albo hochlanda.. szejku z newcastle dopomóż
1
@PatrychoO uja tam widać, jest lepsza wersja?
0
NFS Heat - tryby Graj Online i Graj w Pojedynke są osobne? W sensie czy mogę wymaksować auto na singlu i wejść nim w online czy na online zaczynam od nowa niezależnie od pojedynczego trybu?
3
@Barwindg tak, bardzo głęboka nuta
7
@GadulkiGembulki_FCB jak to owca wk
42
terrorysta z paryża okrada skromnego argentyńczyka z rosario z hattricka
7
MESSIIIIIIIIIIIIIII
0
kijem
2
@Ghotti oktagon zweryfikuje, ch3 m2 kowal czekam
11
@czosnekfcb nie wiedziałem że odświeżacz powietrza obsługuje ramble
0
@Mizander żebyś się nie zdziwił jak przyjdzie banan za przelewanie coinsów xD
3
@BART97 z taką jaką Depay wygra króla strzelców
27
To powinien być priorytet, a nie jakiś olmo
0
@DaPidejpi naucz się grać, nie ma za co
PS. Jak wyjdziesz z meczu w rivals to nic się nie dzieje, nie masz żadnego limitu meczów jak w 21
0
@Kamiloza91 rayman 2/3
0
@deyna2018 mogę ci napisać jakie są najlepsze, czyli brotherhood, revelations i black flag
16
@Emhyr paszoł won
0
@IronSanHybrid sbc, nigdy się nie nauczysz
2
@IronSanHybrid nieważne, rzuć wszystko i je rób na telefonie, bo są tylko przez 2 dni
2
@IronSanHybrid odpalaj fife i rób player picki 1 z 2 75+
2
@MesQueUnClub96 użytkownik zbanowany
0
@TheEvilmaster85 bruno i kdb
1
Był plebiscyt i nie ma plebiscytu
#WolnośćDlaPlebiscytów@lucas/catalana
0
@mateusz869 lepiej, ale grimaldo zamiast wendella lepiej siądzie bo brazol stamine ma niską, no i camavinga potrzebuje tego jednego ifa chociaż, ale już jest jakaś koncepcja
0
@mateusz869 salaha od biedy można wystawić nawet na po i będzie miał 7 zgrania, a wtedy można myśleć coś z de ligtem, van dijkiem i wijnaldumem, nie muszę mieć full zgrania na każdym piłkarzu, jak będzie 95 zgrania to mi to nie robi różnicy, byle w grze można było przestawić na 4231
0
@Encore dla klubów z premier league są ceny razy dwa
0
@mateusz869 Muriel i Diaz na 8 zgrania z trenerem, bardzo git są, a Van Dijk może spokojnie być bez Fabinho w tej formacji
https://www.futbin.com/22/squad/1819234