0

@mateusz869 obawiam się że jedyny upgrade w tym składzie który podałeś to Walker zamiast Desta ;f gram Salahem na N i tam ma zostać, a nie będę przecież grał Ben Yedderem na skrzydle, Coman z kolei downgrade względem Diaza, a przypominam że największe wonty miałem do śpdków, z których zmieniłeś tylko jednego

0

@AlexDark00 bzdura, wcale ich nie nerfi, w tej fifie po prostu mniej się liczy tempo, to jest ta ich "walka"

1

@kryhaa gut gut

0

@Encore dobry

0

Jakieś pomysły na przebudowę składu? XO
https://www.futbin.com/22/squad/1815057

W grze gram 4-2-3-1 z Salahem na n, Murielem i Diazem na skrzydłach, Richarlison śpo, na ławce macie niewymienne które mam w klubie, największe zastrzeżenia mam do śpdów, Richarlison nie jest zły ale jak jest opcja wrzucić za niego Fekira to proponujcie, na skrzydłach chce mieć około 90 realnego tempa(czyli bez ujowych splitów tempa jak u Pedro typu 98/77 tylko zbliżone typu 88/92), w składzie MUSI zostać Salah, budżet - chce po taniości ale powiedzmy że do 300k.

0

@ranger3120 returning jest dla doświadczonych graczy

0

@marcin62 mało jest takich zadań i lista jest ogólnie dostępna

0

@JANEK777 może jakiś chórek kościelny się ćwiczy na powietrzu

0

@CLionelMessi bo jest ujowy

0

@FafitFCB jak chcesz coś zrobić porządnie to lepiej zrób to bodym

13

@marcinnikt sprzedany

2

@Mr8lack kij w aquamena, niech grindelwalda oddadzą złodzieje, wciąż mają czas żeby to naprawić i w historię wrzucić ewentualnie jakiś eliksir wielosokowy

0

dobrze, może go ktoś kupi ;x

10

Wchodzi ten Aguero czy nie wchodzi kurłła

1

w tym karnym on go nie zahaczył nogami tylko ściągnął na ziemię za koszulkę

1

i oczywiście po ręce matsa, gość się stoczył i nie wstaje

2

odpalamy wroty

0

0

@zeko0 bez względu na generacje gdy się zaczyna 2 połowa meczu, to też są potężne lagi, każdy je ma

6

@Hellrider dzieci myślą że nakręcą hype na kogoś i Messi nie dostanie 7 balona, ale im nie pyknie i będzie płacz w poduszkę

1

@KapiFCB Vectry nie polecam

0

@Sau_Ron to Coutinho miał jakiś prime?

4

@norbi77 Alvesa to ty szanuj, dla mnie nadal TOP, chyba jedyny brazol który się nie stoczył po 30

2

@MarcelNJ11 ta, to tak jakby sprowadzić messiego i neymara na 1 pozycję, żeby jeden był zmiennikiem.. za wysoki poziom żeby na ławce któregoś trzymać

0

@IronSanHybrid nie, ale skądś ten pomysł ci musiał do głowy przyjść, głodnemu chleb na myśli, co? :)

0

@IronSanHybrid próbowałeś wody z kranu?

0

o kret robi comeback xD ale równie dobrze może dobić gwoździa do swojej jupiterskiej trumny ;x zobaczymy


0

@MesQueUnClub_87 jak mu się bardzo śpieszy to niech napisze do mnie na pw, upierdziele mu te nogę przy samej dupie i to na wczoraj.

0

@Sau_Ron i tak się wyleje i tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?