Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mizander metoda na skopiowanie coinsów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
@Arkon jak nie ma, konto większe
1
@Kgorecki2500 jak ja wczoraj podjechałem to dziady mieli awarie prądu, ha tfu
0
@clyde mam nadzieję że jej nie zarysowałaś auta?
0
@HighestInTheRoom 2/1 > reszta
2
na waciki starczy
3
@DaPidejpi czemu serwery na fcbarca leżą co tydzień?
0
@IronSanHybrid a są jakieś niezwykłe? xD
1
@barcowy1899 tam gdzie odszedł nie było na dany moment odpowiedniej drużyny, gdyby został to też by nie wygrał bo Messi zawsze ponad nim
1
@IronSanHybrid ja tam zawsze biere frytki, nuggetsy i cole, na resztę wywalone
0
@IronSanHybrid ha tfe
0
Trochę powiało i już awarie.. człowiek sobie podjechał do maca, tylko po to żeby tam zastać karteczkę że awaria prądu.. jak żyć
1
jak by to powiedzieć..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Rewolucja123 dalej nie wiem czemu mu dałeś poniżej wyjściowej, jeśli według ciebie miał 2x więcej plusów niż minusów
4
@Rewolucja123 chwila moment, najpierw wymieniasz aż 10 plusów, a potem wymienisz tylko 5 minusów i podsumowujesz że słabe zawody Holendra z oceną poniżej wyjściowej xD
10>5
4
Spokojnie, za 2 lata Messi z Neymarem wrócą na last dance i jakoś to będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
MATS i Neuer to chyba mają formę na zmianę, jak jeden TOP to drugi ręcznik, obecnie ręcznik jest u nas ;f
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no wpuść że tego Aguero luju
3
czego on nie strzelał
0
@PatrychoO useless, beznadziejne totw, nawet mi się nie chce kwalifikować
1
@clyde nie wiem po co ci link do bydlaka śmierdziela no ale leci
8
MATS, Lenglet i Skywalker w składzie - wylew gwarantowany
6
@ranger3120 nie poznasz to nie poruchasz, prosta matematyka
0
@PawkoFCB a na początku drugiej połowy gra dalej tnie
0
@VegetaPolska a nie borys szyc? ^^ ta przeklęta kinówka z dubbingiem xD
0
@IronSanHybrid 1 sezon git, 2 jeszcze też, ale dalej to oglądanie dla oglądania, poziom już nie ten
3
Teoria - ban na 7 dni
Rzeczywistość - EA miało cię na oku od dłuższego czasu i teraz dostajesz to:
https://pbs.twimg.com/media/FCG4VZ-XEAU8Tn1?format=jpg&name=large
https://pbs.twimg.com/media/FCIRA8PX0AIFbYl?format=jpg&name=small
Poświęćmy chwilę na wyśmianie zeszłotygodniowych no loss glitch cheaterów
muahahahahahaha xD
0
@Encore szanujmy się, jedyny legitny avatar jaki miałeś
https://streamable.com/bv3lo