1

@Mizander metoda na skopiowanie coinsów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

@Arkon jak nie ma, konto większe

1

@Kgorecki2500 jak ja wczoraj podjechałem to dziady mieli awarie prądu, ha tfu

0

@clyde mam nadzieję że jej nie zarysowałaś auta?

0

@HighestInTheRoom 2/1 > reszta

2

na waciki starczy

3

@DaPidejpi czemu serwery na fcbarca leżą co tydzień?

0

@IronSanHybrid a są jakieś niezwykłe? xD

1

@barcowy1899 tam gdzie odszedł nie było na dany moment odpowiedniej drużyny, gdyby został to też by nie wygrał bo Messi zawsze ponad nim

1

@IronSanHybrid ja tam zawsze biere frytki, nuggetsy i cole, na resztę wywalone

0

0

Trochę powiało i już awarie.. człowiek sobie podjechał do maca, tylko po to żeby tam zastać karteczkę że awaria prądu.. jak żyć

1

jak by to powiedzieć..


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Rewolucja123 dalej nie wiem czemu mu dałeś poniżej wyjściowej, jeśli według ciebie miał 2x więcej plusów niż minusów

4

@Rewolucja123 chwila moment, najpierw wymieniasz aż 10 plusów, a potem wymienisz tylko 5 minusów i podsumowujesz że słabe zawody Holendra z oceną poniżej wyjściowej xD
10>5

4

Spokojnie, za 2 lata Messi z Neymarem wrócą na last dance i jakoś to będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

MATS i Neuer to chyba mają formę na zmianę, jak jeden TOP to drugi ręcznik, obecnie ręcznik jest u nas ;f

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

no wpuść że tego Aguero luju

3

czego on nie strzelał

0

@PatrychoO useless, beznadziejne totw, nawet mi się nie chce kwalifikować

1

@clyde nie wiem po co ci link do bydlaka śmierdziela no ale leci

8

MATS, Lenglet i Skywalker w składzie - wylew gwarantowany

6

@ranger3120 nie poznasz to nie poruchasz, prosta matematyka

0

@PawkoFCB a na początku drugiej połowy gra dalej tnie

0

@VegetaPolska a nie borys szyc? ^^ ta przeklęta kinówka z dubbingiem xD

0

@IronSanHybrid 1 sezon git, 2 jeszcze też, ale dalej to oglądanie dla oglądania, poziom już nie ten

3



Teoria - ban na 7 dni

Rzeczywistość - EA miało cię na oku od dłuższego czasu i teraz dostajesz to:
https://pbs.twimg.com/media/FCG4VZ-XEAU8Tn1?format=jpg&name=large
https://pbs.twimg.com/media/FCIRA8PX0AIFbYl?format=jpg&name=small

Poświęćmy chwilę na wyśmianie zeszłotygodniowych no loss glitch cheaterów
muahahahahahaha xD

0

@Encore szanujmy się, jedyny legitny avatar jaki miałeś
https://streamable.com/bv3lo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?