Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i po Aguero
2
@barcelonaLM a kto te zdjęcia robi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@VamosRakieta nikt się nie spina bo wiadomo że terrorysta z rosario ją zgarnia, są tylko trolle które twierdzą inaczej
0
@taris już teraz jest op
1
@DaPidejpi do dzisiaj pamiętam jak wszystkich przekręciła
https://streamable.com/bv3lo
1
@Kitek1640 bardzo dobrze, camavinga potrzebuje upgradea w fifce
1
@norbi77 tu też to moderacja usunie, tak samo jak plebiscyty catalana
0
@deyna2018 złote nosze
0
@norbi77 też bym usunął
22
Ale Kumana już nie ma pani redaktur xD
"Barcelona zmierzy się dziś na wyjeździe z Rayo po porażce w El Clásico. Na jaki skład zdecyduje się postawić Ronald Koeman, który nie może liczyć na kilku podstawowych zawodników?"
0
@svensonFCB tylko po kolei, żeby nikt 2x wbiertalu nie dostał
0
a na tej gali nejmena w tych walkach bab z chłopami w końcu kto wygrał? ;x
0
@Walker masz strima?
1
@MrRipley najpierw to muszą zremisować
2
Terrorysta z Rosario już dzwoni do szejka żeby tego Zidana podpisywał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Wittgenstein masz strima?
0
@Tuc wywaliłbym fatiego z ławki i alba/mendy za navasa
0
ma ktoś linka do jakiś niszowych strimów z niszowymi galami jak ta najmana? bo moje ruskie strimy takich słabych nie puszczają xD
0
@taris 0 bo z niewymiennych
0
ten mój wijnaldum to chyba nigdy nie dostanie upgradea w fifce przy tym psg ;x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
czysto było, sędzia kalosz
1
Donnarumma TOP, MATS już by leżał
2
@POLAK12345 A ja mam paszport polsatu
2
@arkasath Sanah Top, Mata Dno
0
@IronSanHybrid i jak to pomoże w grze na boisku?
0
@IronSanHybrid Co ma do tego język? Sousa gada z piłkarzami po angielsku, do składu przychodzi Anglik, czego nie rozumiesz
1
@IronSanHybrid dobrze że sousa mówi, a nie czekaj
1
@Kamiloza91 collado, żeby nie męczyć piłkarzy zbędnymi podróżami