1

@kkbarca jego słowa nie mają już żadnej wartości, mordę sobie nimi wytarł

2

Ja nie o takie Barce walczyłem

0

@IronSanHybrid nie żal ci Messiego? To Barcy ci powinno być żal, a nie Messiego bo on akurat ma czym wytrzeć łzy, spokojnie jeszcze z 5 lat pogra, jak motoryka nie będzie dojeżdżać to przejdzie głębiej i się za rozegranie weźmie co i tak już robi

1

5 w dupe munsien

0

zakaria prawie na 5:0 xD

0

bayern 4 w dupe

0

@IronSanHybrid no ta, kogo obchodzi 95% naszej ofensywy, doskonale sobie bez niego radzimy

0

@IronSanHybrid przecież pr Laporty to było zatrzymanie Messiego xD

0

@IronSanHybrid w chwili w której wywalił Messiego na zbity pysk

2

@AllBundy dziady

3

Jeśli Kuman nie zostanie zwolniony to nie zakwalifikujemy się do LM, rzucam klątwę i niech się dzieje.

0

1

Rudy jeszcze zaraz Aguero ściągnie bo "nie może grać całego meczu jeszcze" i tyle z tego będzie

1

dajże to Aguero, faulowany nie powinien strzelać

3

u Kumana to nawet Falcao by przestał strzelać

0

falcao goat

0

świetne podanie matsa, obrońca prawie się zesrał

1

@FCB24 jaka symulka? od razu wstał

0

Mam nadzieję że to 4-3-1-2 a nie 4-3-3/4-4-2

3

@rafeVeB zmienili nazwę na strumyk

1

@Krystian1588 tego arnolda to już lepiej na śpd wystawić ;f

0

@taris to sobie przypomnij główki w 14, a ludzie bardzo lubią 14, 19 to ostatnia fifa w której główki były, w 20/21 główki nie istniały, w 22 czasem wejdą ale większość i tak nie wejdzie choćby bramka była pusta

0

@taris bzdura, wolę się bronić przed la krokietą przez cały mecz w 20 niż to gówno co jest teraz, a 18 to jedna z topowych fif więc logiczne że lepsza od wszystkich następnych

1

@Krystian1588 że nie ma pomocników i ma wolnych bocznych obrońców

0

@SuperPatsonFCB wszystko poza gameplayem jest git(No może poza tym limitem kwalifikacji do fut champions), gameplay najgorszy odkąd gram w uta czyli od 13

0

@clyde jak kura pazurem

5

@IronSanHybrid za tyle to sobie możesz kupić komputer i symulator ferrari na kierownicy odpalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@IronSanHybrid w końcu coś ciekawego wstawiłeś

0

@BombowiecKrawczyk daj znać czy dodali widok z 3 osoby

3

hajto gryllowany, i bardzo kurłła dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?