Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kkbarca jego słowa nie mają już żadnej wartości, mordę sobie nimi wytarł
2
Ja nie o takie Barce walczyłem
0
@IronSanHybrid nie żal ci Messiego? To Barcy ci powinno być żal, a nie Messiego bo on akurat ma czym wytrzeć łzy, spokojnie jeszcze z 5 lat pogra, jak motoryka nie będzie dojeżdżać to przejdzie głębiej i się za rozegranie weźmie co i tak już robi
1
5 w dupe munsien
0
zakaria prawie na 5:0 xD
0
bayern 4 w dupe
0
@IronSanHybrid no ta, kogo obchodzi 95% naszej ofensywy, doskonale sobie bez niego radzimy
0
@IronSanHybrid przecież pr Laporty to było zatrzymanie Messiego xD
0
@IronSanHybrid w chwili w której wywalił Messiego na zbity pysk
2
@AllBundy dziady
3
Jeśli Kuman nie zostanie zwolniony to nie zakwalifikujemy się do LM, rzucam klątwę i niech się dzieje.
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10853441#comment-10853441
Jak mu dobrze mówiłem to nie słuchał
1
Rudy jeszcze zaraz Aguero ściągnie bo "nie może grać całego meczu jeszcze" i tyle z tego będzie
1
dajże to Aguero, faulowany nie powinien strzelać
3
u Kumana to nawet Falcao by przestał strzelać
0
falcao goat
0
świetne podanie matsa, obrońca prawie się zesrał
1
@FCB24 jaka symulka? od razu wstał
0
Mam nadzieję że to 4-3-1-2 a nie 4-3-3/4-4-2
3
@rafeVeB zmienili nazwę na strumyk
1
@Krystian1588 tego arnolda to już lepiej na śpd wystawić ;f
0
@taris to sobie przypomnij główki w 14, a ludzie bardzo lubią 14, 19 to ostatnia fifa w której główki były, w 20/21 główki nie istniały, w 22 czasem wejdą ale większość i tak nie wejdzie choćby bramka była pusta
0
@taris bzdura, wolę się bronić przed la krokietą przez cały mecz w 20 niż to gówno co jest teraz, a 18 to jedna z topowych fif więc logiczne że lepsza od wszystkich następnych
1
@Krystian1588 że nie ma pomocników i ma wolnych bocznych obrońców
0
@SuperPatsonFCB wszystko poza gameplayem jest git(No może poza tym limitem kwalifikacji do fut champions), gameplay najgorszy odkąd gram w uta czyli od 13
0
@clyde jak kura pazurem
5
@IronSanHybrid za tyle to sobie możesz kupić komputer i symulator ferrari na kierownicy odpalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@IronSanHybrid w końcu coś ciekawego wstawiłeś
0
@BombowiecKrawczyk daj znać czy dodali widok z 3 osoby
3
hajto gryllowany, i bardzo kurłła dobrze