Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahahahaahhahahaha do domu dziady
0
Brać tego Onane póki Inter go nie klepnął
0
Ter Neuer widzę
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10892314#comment-10892355
tak było
1
@damian.09 bo to obrońca
5
Przynajmniej na repke nie pojadą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@JimMorrisonFCB ale na początku miał ciepło
10
Ze skrzydłowych Xaviemu został nikt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Wróci Fati, Aguero i Dembele to piłeczka będzie chodziła.. oh wait, deja vu
2
@BaroPodertos jedynka z plusem, siadaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Frenkie wystawił setunie
1
długa wymiana przyniosła skutek
2
Garcia z kartką, nowe nie znałem
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Fatinho, Sztanginho, kto następny? Frenkinho? :P
0
co ten busquets xD
0
Poznaliśmy już sędziego liniowego
https://i.dailymail.co.uk/1s/2018/10/28/12/5498858-0-image-a-60_1540731371119.jpg
2
Fatinho
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Może się wreszcie doczekam tego 4-3-1-2 zamiast Gaviego na skrzydle w 4-3-3..
37
@Brashearr z czego rżysz, ostatni mecz zagrał bardzo dobry
0
@koksik2700 https://www.futbin.com/22/squad/2637867
6
Mam nadzieję że jeden z 2 najlepszych pomocników w historii zrobi z naszych perełek z pomocy diamenty które będą rządzić i dzielić przez następne 15 lat, tego sobie życzę, że Pedri, Gavi, Frenkie i Nico zostaną filarami nowej ery, nowej Barcy.
0
@Rewolucja123 na grochu niech klęczą
1
@erix10 niemieckie pornusy
4
@PatrychoO to walnij klina i zmień na mourinho
3
@PatrychoO to zmieniaj avatar
1
@Rewolucja123 to by nic nie dało, on był 2 w kulach
3
@IronSanHybrid ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@IronSanHybrid coco beniz powiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)