0

hahahahahaahhahahaha do domu dziady

0

Brać tego Onane póki Inter go nie klepnął

0

Ter Neuer widzę

1

@damian.09 bo to obrońca

5

Przynajmniej na repke nie pojadą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@JimMorrisonFCB ale na początku miał ciepło

10

Ze skrzydłowych Xaviemu został nikt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Wróci Fati, Aguero i Dembele to piłeczka będzie chodziła.. oh wait, deja vu

2

@BaroPodertos jedynka z plusem, siadaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Frenkie wystawił setunie

1

długa wymiana przyniosła skutek

2

Garcia z kartką, nowe nie znałem

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Fatinho, Sztanginho, kto następny? Frenkinho? :P

0

co ten busquets xD

0

2

Fatinho

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Może się wreszcie doczekam tego 4-3-1-2 zamiast Gaviego na skrzydle w 4-3-3..

37

@Brashearr z czego rżysz, ostatni mecz zagrał bardzo dobry

6

Mam nadzieję że jeden z 2 najlepszych pomocników w historii zrobi z naszych perełek z pomocy diamenty które będą rządzić i dzielić przez następne 15 lat, tego sobie życzę, że Pedri, Gavi, Frenkie i Nico zostaną filarami nowej ery, nowej Barcy.

0

@Rewolucja123 na grochu niech klęczą

1

@erix10 niemieckie pornusy

4

@PatrychoO to walnij klina i zmień na mourinho

3

@PatrychoO to zmieniaj avatar

1

@Rewolucja123 to by nic nie dało, on był 2 w kulach

3

@IronSanHybrid ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@IronSanHybrid coco beniz powiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?