Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcakamil wszyscy zginą
1
@IronSanHybrid chyba ty nie złapałeś
0
@hayek jak to chyba najbardziej jechana produkcja od R* te odświeżone GTA
1
@paweldunajecfcb jak zarosnę
1
@DawidekFCB na koniec sezonu jesteś cofany o 2 ligi
3
@barcowy1899 ale bzdury
0
@Criss18Barca 800k yangów dziennie, zależy czy idę na rudy czy na metiny czy na dt
0
tak to już jest w wiedźminie..
no chyba że jesteś na koniu, wtedy możesz skakać ze szczytów gór ;x
0
@PatrychoO dani nawet w fucie nie będzie
1
@PatrychoO zaraz po starym pijanym
0
@capoN zatrzymać się i dać do siebie kontakt ;x przewidywany czas 30 sekund
1
@marcin62 najlepiej niech go skopiują 1 do 1 ;f
0
@Oskar00 no ale żarty na bok, to kiedy wracasz?
0
@Oskar00 kiedy wracasz?
1
Ciąg dalszy dymania graczy przez EA, a mianowicie.. okazało się że niektórzy już dzisiaj dostali paczki z gwarantowanym Hero który miał być przyznawany dopiero w grudniu za preorder.. xD jeszcze się skończy tak że w ramach rekompensaty wszyscy dostaną te paczki i wydymają preorderowców ;x
0
@marcin62 byle nie spierdzielili tego, system walki w teaserze był okropny
0
@IronSanHybrid pokaż zdjęcie swojego bebzona spaślaku ;x ino by krytykował, a sam pewno w kfc mieszka
1
@Bocheno1 jak ten gość ci wtedy zielonego dał xD
1
@macio_944 pewnie już ktoś przyszedł z torbą i podpierdzielił wszystko i jutro będzie na allegro factory new kokarda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@tomek8756 ta
10
@tomek8756 w pierwszym sezonie pokaże to i owo if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@VamosRakieta najwyższy czas
4
Pamiętacie jak pisałem że EA wydymało graczy z paczkami z ikoną? Dzisiaj ci którzy trafili mida zamiast base dostali WYMIENNĄ ikonę base - nie paczkę, tylko jak ktoś trafił mida Pele to teraz dostał jeszcze wymiennego base Pele, a cała reszta która w tym samym czasie otworzyła tą paczkę ale nie trafiła mida nie dostała nic ;x
0
@Comentateiro marsz kręci z moderacją
0
@barcamember nie bez powodu masz limit na sezon
1
@Rewolucja123 kurna ciężko będzie z tym haalandem teraz
0
Dyscyplinarnie wyp.... rosić ;)
0
@BartqRKO są mody z szybką podróżą bodajże, a wyścigów ci za dużo? W heacie są jedne i te same cały czas, nudzące nabijanie po 3x jednego i drugiego wyścigu nocą żeby repke nabić albo dniem żeby hajs uciułać, poza tym nic nie dawało takiej satysfakcji jak wywrócenie przeciwnika naciskając mu na tył auta od boku, no i dragi na czuja też były git, nie wspominając o dawkowaniu nitro
0
@BartqRKO jakby tam odświeżyć grafikę(choć nie jest zła) i wrzucić możliwość tworzenia/ściągania skinów na auta z HEATa to by był undisputed perfecto numero uno, a do ścieżki dźwiękowej też nikt nie podskoczy no i co najważniejsze - nie ma tam tego posranego uszkadzania auta
0
@BartqRKO to ty gadasz xD w przeciągu ostatnich 2 lat grałem i jest gicior tak jak był