1

@barcakamil wszyscy zginą

1

@IronSanHybrid chyba ty nie złapałeś

0

@hayek jak to chyba najbardziej jechana produkcja od R* te odświeżone GTA

1

@paweldunajecfcb jak zarosnę

1

@DawidekFCB na koniec sezonu jesteś cofany o 2 ligi

3

@barcowy1899 ale bzdury

0

@Criss18Barca 800k yangów dziennie, zależy czy idę na rudy czy na metiny czy na dt

0

tak to już jest w wiedźminie..


no chyba że jesteś na koniu, wtedy możesz skakać ze szczytów gór ;x

0

@PatrychoO dani nawet w fucie nie będzie

1

@PatrychoO zaraz po starym pijanym

0

@capoN zatrzymać się i dać do siebie kontakt ;x przewidywany czas 30 sekund

1

@marcin62 najlepiej niech go skopiują 1 do 1 ;f

0

@Oskar00 no ale żarty na bok, to kiedy wracasz?

0

@Oskar00 kiedy wracasz?

1

Ciąg dalszy dymania graczy przez EA, a mianowicie.. okazało się że niektórzy już dzisiaj dostali paczki z gwarantowanym Hero który miał być przyznawany dopiero w grudniu za preorder.. xD jeszcze się skończy tak że w ramach rekompensaty wszyscy dostaną te paczki i wydymają preorderowców ;x

0

@marcin62 byle nie spierdzielili tego, system walki w teaserze był okropny

0

@IronSanHybrid pokaż zdjęcie swojego bebzona spaślaku ;x ino by krytykował, a sam pewno w kfc mieszka

1

@Bocheno1 jak ten gość ci wtedy zielonego dał xD

1

@macio_944 pewnie już ktoś przyszedł z torbą i podpierdzielił wszystko i jutro będzie na allegro factory new kokarda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

10

@tomek8756 w pierwszym sezonie pokaże to i owo if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@VamosRakieta najwyższy czas

4

Pamiętacie jak pisałem że EA wydymało graczy z paczkami z ikoną? Dzisiaj ci którzy trafili mida zamiast base dostali WYMIENNĄ ikonę base - nie paczkę, tylko jak ktoś trafił mida Pele to teraz dostał jeszcze wymiennego base Pele, a cała reszta która w tym samym czasie otworzyła tą paczkę ale nie trafiła mida nie dostała nic ;x

0

@Comentateiro marsz kręci z moderacją

0

@barcamember nie bez powodu masz limit na sezon

1

@Rewolucja123 kurna ciężko będzie z tym haalandem teraz

0

Dyscyplinarnie wyp.... rosić ;)

0

@BartqRKO są mody z szybką podróżą bodajże, a wyścigów ci za dużo? W heacie są jedne i te same cały czas, nudzące nabijanie po 3x jednego i drugiego wyścigu nocą żeby repke nabić albo dniem żeby hajs uciułać, poza tym nic nie dawało takiej satysfakcji jak wywrócenie przeciwnika naciskając mu na tył auta od boku, no i dragi na czuja też były git, nie wspominając o dawkowaniu nitro

0

@BartqRKO jakby tam odświeżyć grafikę(choć nie jest zła) i wrzucić możliwość tworzenia/ściągania skinów na auta z HEATa to by był undisputed perfecto numero uno, a do ścieżki dźwiękowej też nikt nie podskoczy no i co najważniejsze - nie ma tam tego posranego uszkadzania auta

0

@BartqRKO to ty gadasz xD w przeciągu ostatnich 2 lat grałem i jest gicior tak jak był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?