Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonista80 A jak ktoś miał komisa w sierpniu i przeszedł na warunku to przegrywamy
2
Via satellite, meh
5
@juliacicha a to nie
0
@juliacicha na żywo w sensie będziesz tam siedziała czy via satellite?
4
Czy jestem najgorszą osobą na stronie? ;( Zawsze dzień dobry mówiłem
https://zapodaj.net/images/e8e7c8b1b4b8a.png
1
@Janiama Zdjęcia są kompletnie nieczytelne, czyli albo ci się ręka trzęsła albo robiłeś zdjęcie tosterem, czego nie rozumiesz? To nie był atak w twoją stronę tylko stwierdzenie faktu i nie, to nie był efekt wgrywania obrazu, nie na zapodaj.
0
@Janiama przykro mi ale na tych zdjęciach niewiele idzie przeczytać, albo ręka ci się trzęsła albo aparat do dupy, a zacytowany fragment brzmi jak z książki jakiejś
0
@IronSanHybrid
"Żona pomogła mi się ubrać, gdy wychodziłem oparty o ratownika, bo nogi miałem jak z waty, odwróciłem się, popatrzyłem na rodzinę: czy ja do was jeszcze wrócę?"
Kto to mógł napisać? Mickiewicz? Słowacki? a może Kochanowski?
7
@klopx niezaszczepione dzieci osób bezdzietnych są w 100% mniej narażone na covid od wielokrotnie zaszczepionych dzieci osób dzietnych
1
@Danny Gaucho proszę
1
@tomek8756 janiak dzisiaj już dorzucił materiału ^^
2
@Nano22 widzem ciem
0
@Janiama przecież to nie on ci odpisał xD
@DaPidejpi
7
@Janiama
"bo tutaj nie mam zamiaru więcej z tobą pisać."
9 minutes later
"Powiedz mi dlaczego taki coś dodałeś?"
xD
O tym właśnie mówiłem
0
@paweldunajecfcb to co się z nią dzieje jest wspaniałe, chwilo trwaj
0
@IronSanHybrid to niezła poprawa
3
ten słynny niewolski od murana po walce, pierwszy raz go na oczy zobaczyłem ale beczunię równo kręci xD
2
legła znowu legła i humor gituwa
0
@kaczor14 omijaj vectre
0
@paweldunajecfcb bez przesady, nikt nikogo nie uśpił jak ferrari polaka kiedyś
0
@Colon powinna być już powtórka na strumyku chyba
0
@IronSanHybrid wyważył z patologią? 2 ostatnie walki to muran i Kasia xD
0
@ArcziArtt to idź do trzeciego ;f
3
@Cochise w punkt, te analizy można rozbić o kant tyłka
0
@Rust_Cohle gdzie ty znajdziesz 2 dziewczyny które razem z tobą wystąpią na któregoś z nas? no z czym do ludzi
2
kto by pomyślał że największym plusem gali będzie rzymska klatka, a teraz wyobraźcie sobie 2 konkretnych zamiast 1 z dziadkiem
29
tu urwane, tu zerwane tam naderwane
27
przecież najman vs stary muran to będzie legendarne xDDD
9
ugryzł go xDDDDDDDDDDDD
31
ta rzymska klatka to musi zostać na stałe zamiast tego oktagonu