2

@Danny Gaucho to się dzisiaj nie skończy, dzisiaj to się dopiero zacznie panie statham

0

@ściah to może tak - kogo nie lubisz, a kogo byś zbanował?
PS. nie mogę się powtarzać ;x

3

@masq szkoda że zapomnieli zapytać city

18

@kkbarca grunt że Roberto i Mingueza są wystarczająco dobrzy na PO.. oh wait

22

A co, ktoś myślał że będą chodzić na kolację w weekendy?

17

@tristan87 ból dupy borka na żywo już jutro o 20, nie przegap

3

@AmigoBlancos paszoł won na notatnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kuba1794 kante ci śmierdzi?

0

@Janas11224 ćwiartsona wywaliło do świata o którym tylko murański ma pojęcie, a ta mia/kia czy jak ona miała na koniec na kanapie dupsko w kamerę wystawiła i niby śpi ;f gala gówno ogólnie, oby ją zaorali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

pseudo analitycy in the mud

0

@Virusk3 coronaświrus

0

@tomcias10 a w 3 shearer xD kończę to gówno

0

0

@Rust_Cohle w czym? To jest jakiś fpl w tym roku? xD

0

@pt9 5 walk naraz a sędziów tylko 3

0

@PodkarpackiKibic też tak myślałem dopóki nie zagrałem, fizyka nadrabia obronę

1

@Comfortable_ czyli sędziowanie do dupy, po taniości

1

@Comfortable_ ten co dostał kopa co chwilę dobijał w parterze co podobno niedozwolone, a dyskwalifikacje dali dopiero jak ten 2 kopnął ;f

0

@Sau_Ron wniosek prosty - ludziom szkoda coinsów na obrońców

0

@Sau_Ron too much untradeables

1

@Sau_Ron Twierdzenie że Van Dijk jest klocowaty każe mi uważać, że nie jesteś pro graczem Fify :P Odbija się od niego nawet Vinicius

0

7

@jakub1906 sam zapłacił żeby odejść z holandii, czego się rzucasz, należy mu się wszystko co miał w kontrakcie

0

@barcelonaLM ale tu ewidentnie sędzia za daleko był czy się nie wiem gdzie gapił

1

@barcelonaLM z jakiej to gali?

5

@AnnaMarianna normalnie, drapałem się po brodzie i nagle mówię: o, ręka

0

@Sau_Ron musisz musisz, objectivy się same nie zrobią

1

@Sau_Ron phi, big brainy czekają do niedzieli do 16 gdy na 10 meczy z 7 dostajesz za friko

0

@DarekFCBnaZawsze mam lepsze strony ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?