Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Danny Gaucho to się dzisiaj nie skończy, dzisiaj to się dopiero zacznie panie statham
0
@ściah to może tak - kogo nie lubisz, a kogo byś zbanował?
PS. nie mogę się powtarzać ;x
3
@masq szkoda że zapomnieli zapytać city
18
@kkbarca grunt że Roberto i Mingueza są wystarczająco dobrzy na PO.. oh wait
22
A co, ktoś myślał że będą chodzić na kolację w weekendy?
17
@tristan87 ból dupy borka na żywo już jutro o 20, nie przegap
3
@AmigoBlancos paszoł won na notatnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kuba1794 kante ci śmierdzi?
0
@Janas11224 ćwiartsona wywaliło do świata o którym tylko murański ma pojęcie, a ta mia/kia czy jak ona miała na koniec na kanapie dupsko w kamerę wystawiła i niby śpi ;f gala gówno ogólnie, oby ją zaorali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
pseudo analitycy in the mud
0
@Virusk3 coronaświrus
0
@tomcias10 a w 3 shearer xD kończę to gówno
0
Nieeeeee
https://zapodaj.net/images/a56b88d5fda2d.jpg
;( 2 paczki 2x on
0
@Rust_Cohle w czym? To jest jakiś fpl w tym roku? xD
0
@pt9 5 walk naraz a sędziów tylko 3
0
@PodkarpackiKibic też tak myślałem dopóki nie zagrałem, fizyka nadrabia obronę
1
@Comfortable_ czyli sędziowanie do dupy, po taniości
1
@Comfortable_ ten co dostał kopa co chwilę dobijał w parterze co podobno niedozwolone, a dyskwalifikacje dali dopiero jak ten 2 kopnął ;f
0
@Sau_Ron wniosek prosty - ludziom szkoda coinsów na obrońców
0
@Sau_Ron too much untradeables
1
@Sau_Ron Twierdzenie że Van Dijk jest klocowaty każe mi uważać, że nie jesteś pro graczem Fify :P Odbija się od niego nawet Vinicius
0
co by tu zmienić?
https://www.futbin.com/22/squad/3416295
7
@jakub1906 sam zapłacił żeby odejść z holandii, czego się rzucasz, należy mu się wszystko co miał w kontrakcie
0
@barcelonaLM ale tu ewidentnie sędzia za daleko był czy się nie wiem gdzie gapił
1
@barcelonaLM z jakiej to gali?
5
@AnnaMarianna normalnie, drapałem się po brodzie i nagle mówię: o, ręka
0
@Sau_Ron musisz musisz, objectivy się same nie zrobią
1
@Sau_Ron phi, big brainy czekają do niedzieli do 16 gdy na 10 meczy z 7 dostajesz za friko
0
@DarekFCBnaZawsze mam lepsze strony ;x