0

@Rewolucja123 po 1mln za łebka

1

@Rewolucja123 You were the Chosen One! It was said that you would destroy the Madrid, not join them. Bring balance to the football, not leave it in sheikh hands.

0

@MarcelNJ11 znowu w kamerę patrzy..

0

@Kinginiesta czemu? w sobotę wieczorem odpal i połowę winów ci sami oddadzą ;x

0

Btw. jakby się ktoś zastanawiał czy może grać kwalifikacje do fut champions gdy mu się już skończą podejścia do kwalifikacji to tak, dalej można się kwalifikować, tylko nie mówcie nikomu bo spatchują xD

1

@Kinginiesta a gdybyś widział te wiadomości na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Pawel13sz za śmieszne są bany

2

Ten moment kiedy wchodzisz brązakami w kwalifikacje do fut champions, przeciwnik już się cieszy na free wina, a ty wychodzisz przy remisie hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@JohnnyBarca Otamendi: odchodzę
Benfica: Nie
Otamendi: no weź

1

@IronSanHybrid ziemniaczki zostaw, mięso zjedz

1

To jaką on pensje do wuja dostał w trakcie kryzysu, że takie PSV nie może sobie na nią pozwolić

3

@l0Messini i dawno zwolniony ;x

1

@amanter to jest bez sensu, powinno być ogłaszane na miejscu

0

@macio_944 szampan? Ha tfu, tylko amarena

0

@victor wczoraj jak robiłem Antonio to się zaczęło po kilku razach tak robić, ale wina normalnie zaliczało

4

Nie wydają na Xaviego bo na Haalanda braknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Rewolucja123 musisz być twardy jak żelki z biedronki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

1

@NaFazieHitman bodajże 2 tygodnie od momentu zwolnienia ;x

5

Całe szczęście że Bartomeu odszedł i skończyły się te wszystkie kompromitacje, można odetchnąć.

1

@PatrychoO i znowu avatar nieaktualny, jak żyć

9

No przecież Laporta mówił że jedyna droga na powrót wychowanków do klubu to droga za darmo, klub nie będzie płacił żeby wrócili, mogli nie odchodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także ten, albo bulisz albo spadasz Xavi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

18

@deyna2018 pod monopolowym

25

Szybko przyszedł, szybko poszedł. Adios Xavi, Thank you and good luck.

1

W końcu go dorwali, tego bandytę tego no
https://pbs.twimg.com/media/FDY1CerWYAkgT-S?format=jpg&name=large

3

https://www.futbin.com/22/player/21869/nabil-fekir

ehh, a taki potencjał miał.. teraz pozostał już tylko jeden możliwy upgrade +1

39

@Encore mission failed

19

Legia w dupę i humor gitówa

0

@arkasath wręcz przeciwnie, podobno order za wybitne zasługi dla kraju już leci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?