1

@Ronnie1992 wiadomo, tylko fifowym cieniasom się ta fifa podoba, bo zamiast 20:0 dostają 2:0 na dziurę

1

@NismoFCB ps się skończył na ps2, bierz xboxa bo do fify jest xbox w pierwszej kolejności + dochodzi game pass

0

@Janas11224 ale za co płacą? ;x

9

@Mario96w don kasjo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Commando ha tfu na ludzi którzy grają takimi składami na początku fify

0

@geass ha tfu

0

@Criss18Barca bo jest, wystarczy spojrzeć na ceny, xbox>ps>pc

3

@patrykzmc2000 do fify Xbox

1

Laporta myślał że Messi będzie grał za darmo, że Kuman odejdzie za darmo, że zbędni piłkarze z dużymi pensjami też odejdą za darmo, a tu zonk

4

Dobra róbta to wotum bo nie wyczymie

7

On wrócił.. stachu jones is back


0

@deyna2018 piłkarze z paczek mają lojalność, kupieni muszą zagrać 10 meczy żeby mieć lojalność, lojalność daje +1 do zgrania, menadżer daje też zgranie jeśli ma taką samą narodowość lub ligę jak piłkarze w składzie i też podbija każdemu do którego pasuje o 1

0

@koksik2700 no faktycznie smutno z osłabianiem tych bramkarzy ;/
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10768438#comment-10768446

1

96 minuta, tylko 4 były doliczone, a ten jeszcze veretouta wpuszcza xD

0

najlepszy lo na świecie strzela brame

4

anulował złodziej jeden, decydent

1

bukakuuuuuuuuuuuuuuuu

2

no i się zesrali

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tadzik447 ty to masz łeb

2

a tu cyk Xavi do newcastle żeby pokazać Laporcie, że jednak umie w trenerke ^^

0

@Rust_Cohle w to akurat wątpię, on po prostu nie grał przez rok, a tamci mają zniżkę formy i nie są chciani przez wielkie kluby

0

@Encore zarówno real jak i barca by oddała z pocałowaniem ręki, a i newcastle by nie pogardziło ;f

3

Kogo jak kogo, ale po Coutinho to możliwe że się zgłoszą ci z Newcastle ;d

0

@Krzychuuuu14 zrobiłem go tylko dlatego że nie miałem co robić z niewymiennymi i zawiodłem się na nim, to samo ben yedder, gnabry ich wciąga nosem

1

@ObiektywnyKibic121 na śpd z kessim gra ;f potem wchodzi za niego wijnaldum

0

@JohnB w tym roku fut champions to będzie czysta przyjemność, nawet jak przegrasz wszystkie 20 to i tak masz 2 picki, najgorsze są te kwalifikacje

0

A wy czym wychodzicie na pierwsze fut champions? Ja po dzisiejszych kwalifikacjach zaczynam wątpić czy mój skład dojedzie xD

https://www.futbin.com/22/squad/1214276

7

O cholera, a co jeśli te szejki z newcastle nam podkupią el treneiro kumana!?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?