Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ronnie1992 wiadomo, tylko fifowym cieniasom się ta fifa podoba, bo zamiast 20:0 dostają 2:0 na dziurę
1
@NismoFCB ps się skończył na ps2, bierz xboxa bo do fify jest xbox w pierwszej kolejności + dochodzi game pass
0
@Janas11224 ale za co płacą? ;x
9
@Mario96w don kasjo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Commando ha tfu na ludzi którzy grają takimi składami na początku fify
0
@geass ha tfu
0
@Criss18Barca bo jest, wystarczy spojrzeć na ceny, xbox>ps>pc
3
@patrykzmc2000 do fify Xbox
1
Laporta myślał że Messi będzie grał za darmo, że Kuman odejdzie za darmo, że zbędni piłkarze z dużymi pensjami też odejdą za darmo, a tu zonk
4
Dobra róbta to wotum bo nie wyczymie
7
On wrócił.. stachu jones is back
0
@deyna2018 piłkarze z paczek mają lojalność, kupieni muszą zagrać 10 meczy żeby mieć lojalność, lojalność daje +1 do zgrania, menadżer daje też zgranie jeśli ma taką samą narodowość lub ligę jak piłkarze w składzie i też podbija każdemu do którego pasuje o 1
0
@koksik2700 no faktycznie smutno z osłabianiem tych bramkarzy ;/
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10768438#comment-10768446
1
96 minuta, tylko 4 były doliczone, a ten jeszcze veretouta wpuszcza xD
0
najlepszy lo na świecie strzela brame
4
anulował złodziej jeden, decydent
1
bukakuuuuuuuuuuuuuuuu
2
no i się zesrali
0
@wpwelement bzdura wierutna
https://x.com/_TheRealKayZ_/status/1446080542781345794
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tadzik447 ty to masz łeb
2
a tu cyk Xavi do newcastle żeby pokazać Laporcie, że jednak umie w trenerke ^^
0
@Rust_Cohle w to akurat wątpię, on po prostu nie grał przez rok, a tamci mają zniżkę formy i nie są chciani przez wielkie kluby
0
@Encore zarówno real jak i barca by oddała z pocałowaniem ręki, a i newcastle by nie pogardziło ;f
3
Kogo jak kogo, ale po Coutinho to możliwe że się zgłoszą ci z Newcastle ;d
0
@Krzychuuuu14 zrobiłem go tylko dlatego że nie miałem co robić z niewymiennymi i zawiodłem się na nim, to samo ben yedder, gnabry ich wciąga nosem
1
@ObiektywnyKibic121 na śpd z kessim gra ;f potem wchodzi za niego wijnaldum
0
@JohnB w tym roku fut champions to będzie czysta przyjemność, nawet jak przegrasz wszystkie 20 to i tak masz 2 picki, najgorsze są te kwalifikacje
0
A wy czym wychodzicie na pierwsze fut champions? Ja po dzisiejszych kwalifikacjach zaczynam wątpić czy mój skład dojedzie xD
https://www.futbin.com/22/squad/1214276
7
O cholera, a co jeśli te szejki z newcastle nam podkupią el treneiro kumana!?