0

@RobsonPL pretensje do @wpwelement za to, że mnie stopował z ogłaszaniem turnieju

0

@geass jak finał rozegrany, a gdzie trójkowe wyniki z @pride98 i @Tollusiek , na pw mi to mieliście wysyłać gdyż ponieważ dlatego że
https://zapodaj.net/images/3629dfa8e9e8c.png

0

@DaPidejpi xD jak ten gość co sprzedał fife po losowaniu

0

@Kengo skoro robię transfery za pkt to chyba odpowiedź jest jedna

0

@IronSanHybrid napiwno xD pewnie ci jeszcze celebracje długą dawał po każdej bramce, moja szkoła ^^

0

@kolomen2 jest tylko 1 specjalna ;x no i ta która była do sierpnia i oferowała też karte heroes

4

@Deviler dobrze

2

Karty OTW które dostaniecie za zamówienie specjalnej wersji fify w tym roku będą player pickiem, a nie paczką.

0

@IronSanHybrid fifa 400PLN xD

3

Dumbledore asked calmly xDD



1

@IronSanHybrid ja rozumiem że przy fifie nerwy puszczają, ale żeby aż tak?

3

@Encore będzie na sprinty wychodził

0

@Kengo transfery za -12 porobione bo już nie mogłem patrzeć na tych swoich patałachów, 5 pozycji w dół ale warto

19

@Janiama Kuman to jest drewno, uprzedzony do Pjanicia, a gdy odszedł to nagle gra pierwsze skrzypce w LM i to przeciwko BvB, uprzedzony do Rysia, nie potrafi reagować w trakcie meczu, nalega na ściąganie do klubu skywalkerów którzy na dobrą sprawę nie potrafią nawet biegać.

0

@MarcelNJ11 2 mecze z kolomenem i 2 mecze carionesem, teraz zasady ligowe bo jest was 3, przechodzi ten który będzie miał najwięcej pkt

1

@MesQueUnClub96 ręcznik

1

@IronSanHybrid jak z tobą skończę to będziesz gryzł pada obudzony w środku nocy

3

@BulaKG z cukrem i śmietaną

2

@VenoM what's dead may never die

3

@19Riki20 prędzej do psg wróci popykać z Messim

4

@Chinaski Czy ja wiem, młokos po rocznej kontuzji, jeden wielki kot w worku vs GOAT który pogra jeszcze parę lat

9

@ranger3120 zostaw busquetsa, mamy już wystarczająco kontuzji

1

@NaFazieHitman tylko 1 mecz był zagrany tam, w 2 meczu skończyli w połowie bo @IronSanHybrid psycha siadła

0

@TheNekro94 jest pewna teoria


0

@Alvarinho proszę mi takie rzeczy pisać na pw razem ze screenami, gdyż ponieważ dlatego że
https://zapodaj.net/images/3629dfa8e9e8c.png
to że tu trafiłem to czysty przypadek

PS. przecież masz jeszcze mecze z @ObiektywnyKibic121 ;d a nuż go zezłomujesz wyżej niż ona ciebie

0

@*Ronaldinho_88* prędzej do psg pójdzie popykać z Messim i Neymarem

3

TURNIEJ FIFA LA RAMBLA

Aktualizacja drabinki
https://zapodaj.net/images/09aa3491bcf6d.png

Turniej XSX zwycięża @grejtxkrzychu

Awansowali do kolejnych etapów:
@Transu96
@grejtxkrzychu
@Danielao
@masterandservant
@OnlyBarcelona
@kolomen2
@Cariones
@FCbarca750
@MarcelNJ11


Z turniejem pożegnali się:
@paulinoalcantara
@xSZYMONOx
@pikass14
@patrychoO
@demsi1707
@klopx
@IronSanHybrid
@Kettger
@Oskar00
@FCB_dimiC

Sprzedał fifę po losowaniu:
@mesi8191

Brak aktywności:
@Sztywno
@BoreekxD

Przed nami finał na XO @Transu96 vs @grejtxkrzychu

Zaszła dezinformacja w turnieju PS4, do trójki @Cariones @kolomen2 dołącza @MarcelNJ11 a nie @FCB_dimiC, oznaczona trójka może rozpocząć zmagania według zasad trójkowych (2 mecze z każdym czyli 4 na łebka, system ligowy, dalej przechodzi tylko jeden)

0

@FCB_dimiC panie, od samego początku mówiłem o screenach, a niektórzy to mi na pw piszą że nie potrafią screena wysłać

5

TURNIEJ FIFA LA RAMBLA

Aktualizacja drabinki
https://zapodaj.net/images/2e1d5cef76163.png

Turniej XSX zwycięża @grejtxkrzychu

Awansowali do kolejnych etapów:
@Transu96
@grejtxkrzychu
@Danielao
@masterandservant
@OnlyBarcelona
@kolomen2
@Cariones
@FCbarca750
@FCB_dimiC


Z turniejem pożegnali się:
@paulinoalcantara
@xSZYMONOx
@pikass14
@patrychoO
@demsi1707
@klopx
@IronSanHybrid
@Kettger
@Oskar00


Sprzedał fifę po losowaniu:
@mesi8191

Brak aktywności:
@Sztywno
@BoreekxD

Przed nami finał na XO @Transu96 vs @grejtxkrzychu

W turnieju PS4 trójka @Cariones @kolomen2 @FCB_dimiC może rozpocząć zmagania według zasad trójkowych (2 mecze z każdym czyli 4 na łebka, system ligowy, dalej przechodzi tylko jeden)

25

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?