Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobsonPL pretensje do @wpwelement za to, że mnie stopował z ogłaszaniem turnieju
0
@geass jak finał rozegrany, a gdzie trójkowe wyniki z @pride98 i @Tollusiek , na pw mi to mieliście wysyłać gdyż ponieważ dlatego że
https://zapodaj.net/images/3629dfa8e9e8c.png
0
@DaPidejpi xD jak ten gość co sprzedał fife po losowaniu
0
@Kengo skoro robię transfery za pkt to chyba odpowiedź jest jedna
0
@IronSanHybrid napiwno xD pewnie ci jeszcze celebracje długą dawał po każdej bramce, moja szkoła ^^
0
@kolomen2 jest tylko 1 specjalna ;x no i ta która była do sierpnia i oferowała też karte heroes
4
@Deviler dobrze
2
Karty OTW które dostaniecie za zamówienie specjalnej wersji fify w tym roku będą player pickiem, a nie paczką.
0
@IronSanHybrid fifa 400PLN xD
3
Dumbledore asked calmly xDD
1
@IronSanHybrid ja rozumiem że przy fifie nerwy puszczają, ale żeby aż tak?
3
@Encore będzie na sprinty wychodził
0
@Kengo transfery za -12 porobione bo już nie mogłem patrzeć na tych swoich patałachów, 5 pozycji w dół ale warto
19
@Janiama Kuman to jest drewno, uprzedzony do Pjanicia, a gdy odszedł to nagle gra pierwsze skrzypce w LM i to przeciwko BvB, uprzedzony do Rysia, nie potrafi reagować w trakcie meczu, nalega na ściąganie do klubu skywalkerów którzy na dobrą sprawę nie potrafią nawet biegać.
0
@MarcelNJ11 2 mecze z kolomenem i 2 mecze carionesem, teraz zasady ligowe bo jest was 3, przechodzi ten który będzie miał najwięcej pkt
1
@MesQueUnClub96 ręcznik
1
@IronSanHybrid jak z tobą skończę to będziesz gryzł pada obudzony w środku nocy
3
@BulaKG z cukrem i śmietaną
2
@VenoM what's dead may never die
3
@19Riki20 prędzej do psg wróci popykać z Messim
4
@Chinaski Czy ja wiem, młokos po rocznej kontuzji, jeden wielki kot w worku vs GOAT który pogra jeszcze parę lat
9
@ranger3120 zostaw busquetsa, mamy już wystarczająco kontuzji
1
@NaFazieHitman tylko 1 mecz był zagrany tam, w 2 meczu skończyli w połowie bo @IronSanHybrid psycha siadła
0
@TheNekro94 jest pewna teoria
0
@Alvarinho proszę mi takie rzeczy pisać na pw razem ze screenami, gdyż ponieważ dlatego że
https://zapodaj.net/images/3629dfa8e9e8c.png
to że tu trafiłem to czysty przypadek
PS. przecież masz jeszcze mecze z @ObiektywnyKibic121 ;d a nuż go zezłomujesz wyżej niż ona ciebie
0
@*Ronaldinho_88* prędzej do psg pójdzie popykać z Messim i Neymarem
3
TURNIEJ FIFA LA RAMBLA
Aktualizacja drabinki
https://zapodaj.net/images/09aa3491bcf6d.png
Turniej XSX zwycięża @grejtxkrzychu
Awansowali do kolejnych etapów:
@Transu96
@grejtxkrzychu
@Danielao
@masterandservant
@OnlyBarcelona
@kolomen2
@Cariones
@FCbarca750
@MarcelNJ11
Z turniejem pożegnali się:
@paulinoalcantara
@xSZYMONOx
@pikass14
@patrychoO
@demsi1707
@klopx
@IronSanHybrid
@Kettger
@Oskar00
@FCB_dimiC
Sprzedał fifę po losowaniu:
@mesi8191
Brak aktywności:
@Sztywno
@BoreekxD
Przed nami finał na XO @Transu96 vs @grejtxkrzychu
Zaszła dezinformacja w turnieju PS4, do trójki @Cariones @kolomen2 dołącza @MarcelNJ11 a nie @FCB_dimiC, oznaczona trójka może rozpocząć zmagania według zasad trójkowych (2 mecze z każdym czyli 4 na łebka, system ligowy, dalej przechodzi tylko jeden)
0
@FCB_dimiC panie, od samego początku mówiłem o screenach, a niektórzy to mi na pw piszą że nie potrafią screena wysłać
5
TURNIEJ FIFA LA RAMBLA
Aktualizacja drabinki
https://zapodaj.net/images/2e1d5cef76163.png
Turniej XSX zwycięża @grejtxkrzychu
Awansowali do kolejnych etapów:
@Transu96
@grejtxkrzychu
@Danielao
@masterandservant
@OnlyBarcelona
@kolomen2
@Cariones
@FCbarca750
@FCB_dimiC
Z turniejem pożegnali się:
@paulinoalcantara
@xSZYMONOx
@pikass14
@patrychoO
@demsi1707
@klopx
@IronSanHybrid
@Kettger
@Oskar00
Sprzedał fifę po losowaniu:
@mesi8191
Brak aktywności:
@Sztywno
@BoreekxD
Przed nami finał na XO @Transu96 vs @grejtxkrzychu
W turnieju PS4 trójka @Cariones @kolomen2 @FCB_dimiC może rozpocząć zmagania według zasad trójkowych (2 mecze z każdym czyli 4 na łebka, system ligowy, dalej przechodzi tylko jeden)
25
@wpwelement sprawa jest
https://zapodaj.net/images/7738946f176f4.png