2

@cules100pro kiedy wracasz?

1

@IronSanHybrid jak znalazł na twój nowy avatar
https://i.imgur.com/g9DnbOQ.png

3

0

@koksik2700 ktoś musi grać, żeby przegrać ;x

1

@Sztywno mam nadzieję że będzie sporo osób zgłoszonych już do końca tygodnia, więc niedziela wieczór/poniedziałek się rozlosujemy, a godzin wam z góry nie będę żadnych narzucał, dogadacie się z rywalem(byle nie tydzień później xD)

@geass dwuosobowe turnieje też są przewidziane, przynajmniej nikt mi nie zarzuci że podgrzewałem kulki xD

@OnlyBarcelona potwierdzony

@raben24 ja go przekonam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21

XBOX ONE:
@Transu96
@grejtxkrzychu
XBOX SX:
@Kettger
PS4:
@MarcelNJ11
@klopx
@nitey
PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona (do potwierdzenia)
@Danielao
@pikass14
@IronSanHybrid (zara się ugnie)
@ObiektywnyKibic121
PC:
@masterandservant


@FCbarca750 podaj platformę

Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform

Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami

Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz

2

@amanter griezmann zgolił szope na głowie i teraz odpali

0

@PatrychoO błąd, Ronaldinho stinks w tej fifie, a Maradona na odwrót, finezja z lewej Maradony wchodzi z każdej pozycji

0

@19cukier48 w sumie był jeszcze pirlo więc 27 picków, ale go przepaliłem bo mi brakło ratinga ;f

15

Widzisz co robi Messi i szlag cię trafia, że już tego nie będzie robił dla Barcy ;/

1

A co z tymi Argentyńczykami co ich aresztować chcieli na meczu z Brazylią?

0

@PatrychoO to na grzyba je trzymasz, od razu w inne sbc, nawet nie wiesz jak to szybko leci, a tydzień wcześniej się upociłem żeby nazario zrobić, ledwo coinsów mi zostało.. bym poczekał tydzień i by wleciał na luzie ;x

0

@PatrychoO z każdego 85+ masz 4/6 kart które ci zostaje jeśli recyklujesz to sbc, zrób se ich sbc o wersję 99 ;f

2

@PatrychoO miałem paczki z ikoną jeszcze sobie pogrindować to mnie fife zamknęli ;x

1

Pogrindowałem paczki z ikoną, sam nie wiem po co bo już nie praktycznie nie gram, ale jedno jest pewne, nie warto było, nie warto było zrobić nic

https://zapodaj.net/images/62450436eb02d.jpg
https://zapodaj.net/images/197ab72e88cbb.jpg
https://zapodaj.net/images/b536f4fb5e681.jpg

na 26 picków trafiony vieira i carlos, a poza tym nic ciekawego(miałem 2x do wyboru cantone i 2x puskasa ale nie brałem bo duplikat)

0

@Criss18Barca od tego gazowanego szajsu ino syfy wyskakują, pije sporadycznie jak się do kogoś w odwiedziny jedzie i stoi na stole albo jak w macu jestem

0

@masterandservant jak chcesz to cię zapiszę, może ktoś z pc się jeszcze znajdzie ;f

0

@nitey pewnie w przyszłym tygodniu, jak rozlosuje pary to się między sobą dogadacie o której wam odpowiada gierka, jeśli miałbym jakąś godzinę zaproponować, to myślę że pod wieczór, 19+

0

@FCbarca750 ale jaka platforma?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@IronSanHybrid zapisałem cię z dopiskiem że zaraz się ugniesz, bo się ugniesz

1

@PatrychoO chyba na zasadzie takiej że xbox pluje, a ps zamiata xD

0

@LeoMessiah @Arkadio90 @Rust_Cohle @Rewolucja123 @Explode @Kettger @FCbarca750 @VenoM @don'T.R.I.P.e @Ojciec5tkidzieci nie wiem czy się zgłaszaliście, sprawdzam ludzi po powiadomieniach, potwierdźcie lub zdementujcie

0

Od ostatniego wpisu mijają grubo ponad 4h więc miejmy nadzieję, że ten wpis nie spadnie z rowerka, lista zapisanych osób niestety przepadła, odtworzona została na oko


Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21

XBOX ONE:
@Transu96
@grejtxkrzychu
PS4:
@MarcelNJ11
@klopx
PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona (do potwierdzenia)
@Danielao
@pikass14
@IronSanHybrid (zara się ugnie)
@ObiektywnyKibic121

Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform

Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami

Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz

3

Musiało do tego dojść.. Zamach na nasz ramblowski turniej w fifke nie może pójść płazem

https://zapodaj.net/images/49e2a53bf4991.jpg

Oktagon zweryfikuje

0

@macio_944 wszystkie?

0

@bartekvisca neymar sam się zabrał

0

@clyde nie każdy ma dobrą drużynę? we wrześniu? za 2 tygodnie fifa 22 wychodzi xD poza tym jest teraz sbc 10x85 które można recyklować w kółko + icon sbcki które można zrobić przy pomocy 10x85

0

@Arkadio90 ze 2 dni będę szukał chętnych, pewnie przyszły tydzień.

0

@LeoMessiah PS. EA dało wszystkim 2 paczki z 5 mocnymi kartami na wypożyczeniu czyli łącznie 10, a my gramy w towarzyskich gdzie można bez problemu używać wypożyczonych, myślę że coś złożysz ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?