Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@cules100pro kiedy wracasz?
1
@IronSanHybrid jak znalazł na twój nowy avatar
https://i.imgur.com/g9DnbOQ.png
3
@Majkel34
0
@koksik2700 ktoś musi grać, żeby przegrać ;x
1
@Sztywno mam nadzieję że będzie sporo osób zgłoszonych już do końca tygodnia, więc niedziela wieczór/poniedziałek się rozlosujemy, a godzin wam z góry nie będę żadnych narzucał, dogadacie się z rywalem(byle nie tydzień później xD)
@geass dwuosobowe turnieje też są przewidziane, przynajmniej nikt mi nie zarzuci że podgrzewałem kulki xD
@OnlyBarcelona potwierdzony
@raben24 ja go przekonam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21
XBOX ONE:
@Transu96
@grejtxkrzychu
XBOX SX:
@Kettger
PS4:
@MarcelNJ11
@klopx
@nitey
PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona (do potwierdzenia)
@Danielao
@pikass14
@IronSanHybrid (zara się ugnie)
@ObiektywnyKibic121
PC:
@masterandservant
@FCbarca750 podaj platformę
Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform
Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami
Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz
2
@amanter griezmann zgolił szope na głowie i teraz odpali
0
@PatrychoO błąd, Ronaldinho stinks w tej fifie, a Maradona na odwrót, finezja z lewej Maradony wchodzi z każdej pozycji
0
@19cukier48 w sumie był jeszcze pirlo więc 27 picków, ale go przepaliłem bo mi brakło ratinga ;f
15
Widzisz co robi Messi i szlag cię trafia, że już tego nie będzie robił dla Barcy ;/
1
A co z tymi Argentyńczykami co ich aresztować chcieli na meczu z Brazylią?
0
@PatrychoO to na grzyba je trzymasz, od razu w inne sbc, nawet nie wiesz jak to szybko leci, a tydzień wcześniej się upociłem żeby nazario zrobić, ledwo coinsów mi zostało.. bym poczekał tydzień i by wleciał na luzie ;x
0
@PatrychoO z każdego 85+ masz 4/6 kart które ci zostaje jeśli recyklujesz to sbc, zrób se ich sbc o wersję 99 ;f
2
@PatrychoO miałem paczki z ikoną jeszcze sobie pogrindować to mnie fife zamknęli ;x
1
Pogrindowałem paczki z ikoną, sam nie wiem po co bo już nie praktycznie nie gram, ale jedno jest pewne, nie warto było, nie warto było zrobić nic
https://zapodaj.net/images/62450436eb02d.jpg
https://zapodaj.net/images/197ab72e88cbb.jpg
https://zapodaj.net/images/b536f4fb5e681.jpg
na 26 picków trafiony vieira i carlos, a poza tym nic ciekawego(miałem 2x do wyboru cantone i 2x puskasa ale nie brałem bo duplikat)
0
@Criss18Barca od tego gazowanego szajsu ino syfy wyskakują, pije sporadycznie jak się do kogoś w odwiedziny jedzie i stoi na stole albo jak w macu jestem
0
@masterandservant jak chcesz to cię zapiszę, może ktoś z pc się jeszcze znajdzie ;f
0
@nitey pewnie w przyszłym tygodniu, jak rozlosuje pary to się między sobą dogadacie o której wam odpowiada gierka, jeśli miałbym jakąś godzinę zaproponować, to myślę że pod wieczór, 19+
0
@FCbarca750 ale jaka platforma?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid zapisałem cię z dopiskiem że zaraz się ugniesz, bo się ugniesz
1
@PatrychoO chyba na zasadzie takiej że xbox pluje, a ps zamiata xD
0
@LeoMessiah @Arkadio90 @Rust_Cohle @Rewolucja123 @Explode @Kettger @FCbarca750 @VenoM @don'T.R.I.P.e @Ojciec5tkidzieci nie wiem czy się zgłaszaliście, sprawdzam ludzi po powiadomieniach, potwierdźcie lub zdementujcie
0
Od ostatniego wpisu mijają grubo ponad 4h więc miejmy nadzieję, że ten wpis nie spadnie z rowerka, lista zapisanych osób niestety przepadła, odtworzona została na oko
Zapisy na ramblowy turniej zwieńczający fifke 21
XBOX ONE:
@Transu96
@grejtxkrzychu
PS4:
@MarcelNJ11
@klopx
PS5:
@clyde
@koksik2700 (do potwierdzenia)
@OnlyBarcelona (do potwierdzenia)
@Danielao
@pikass14
@IronSanHybrid (zara się ugnie)
@ObiektywnyKibic121
Zgłaszacie się w komentarzu, nie zapomnijcie o podaniu platform
Gdzie gramy? - Jeśli macie skład w ultimate team to w ut, jeśli nie to w sezonach gotowcami
Zasady? - będzie drabinka turniejowa i zasada best of 2, w przypadku remisu decyduje ilość bramek, jeśli w nich też jest remis to gracie decydujący 3 mecz
3
Musiało do tego dojść.. Zamach na nasz ramblowski turniej w fifke nie może pójść płazem
https://zapodaj.net/images/49e2a53bf4991.jpg
Oktagon zweryfikuje
0
@macio_944 wszystkie?
0
@bartekvisca neymar sam się zabrał
0
@clyde nie każdy ma dobrą drużynę? we wrześniu? za 2 tygodnie fifa 22 wychodzi xD poza tym jest teraz sbc 10x85 które można recyklować w kółko + icon sbcki które można zrobić przy pomocy 10x85
0
@Arkadio90 ze 2 dni będę szukał chętnych, pewnie przyszły tydzień.
0
@LeoMessiah PS. EA dało wszystkim 2 paczki z 5 mocnymi kartami na wypożyczeniu czyli łącznie 10, a my gramy w towarzyskich gdzie można bez problemu używać wypożyczonych, myślę że coś złożysz ;d