Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Songo91 i ma być za friko bo nikt nie kupuje ;x
0
@Songo91 w końcu przejrzeli na oczy że to nie ma sensu
1
@Kurkmen czyli mielibyśmy tylko jednego śo w tej chwili ^^
7
@Kapitan hawk to trzeba usiąść na spokojnie i zwolnić maszynę losującą
2
@Rewolucja123 nasi co?
0
omg nie ma cavaniego
0
@marcin62 to teraz sobie odpal Gothic 2 plus
0
@DaPidejpi usunęli ci wywód o sławku
0
lesnar jako face?? xD
0
7:10 i fejkowa kontuzja, typowy oldberg i co najgorsze to chyba nie koniec..
1
eh, nabijają tej flairowej tylko staty, bo rekord starego niedługo padnie
0
wtf, zeszmacili biance xD
2
@robsesh 2 mecz, połowa kontuzjowana, pozdro
0
shemaus zrobił maximusa z gladiatora ;o are you not entertained?!
0
@ObiektywnyKibic121 z bliss, who cares
0
Jak obstawiacie summerslam?
Reigns vs Cena - Reigns po dyskwalifikacji, możliwe że Corbin coś przyświruje z walizką
Edge vs Rollins - Edge bo już za dużo przegrał w ostatnim czasie
Lashley vs Goldberg - walka nie potrwa nawet 5 minut, Lashley zesquashuje Oldberga, możliwe że powróci Lesnar
Ripley vs ASH vs Flair - najcięższa do przewidzenia, ale chyba jednak ASH
Belair vs Banks - meh, powiedzmy że Belair
reszta mnie nie interere
2
Może i nie wygraliśmy, ale grunt że siorka laporty jest na kontrakcie, warto było pogonić Messiego.
3
panowie, głowa do góry.. lenglet wraca do wyjściowej za tydzień :)
1
co za nuggets, rzuca piłke w powietrze bez sensu i zaraz czerwona
0
do sprzedania
12
de jong jak go porobił
0
@333tricampeones333 GOAT
0
Depay ratuje
0
@barcowy1899 w fifce to ja zmieniam bocznych obrońców i śpd
1
Potężna Barcelona zweryfikowana przez Bilbao.
6
Pique kontuzja?
2
@Rust_Cohle Manchester is RED
0
@lucas/catalan jego theme song brzmiał jakby go ktoś w kiblu puścił, a dźwięk się przebijał na korytarz ;f
0
@lucas/catalan beznadziejne nagłośnienie
2
@Rust_Cohle złe opcje dałeś, oprócz city powinny być jeszcze opcje dla sezonowców czyli "city bo pep" ;x