0

@Songo91 i ma być za friko bo nikt nie kupuje ;x

0

@Songo91 w końcu przejrzeli na oczy że to nie ma sensu

1

@Kurkmen czyli mielibyśmy tylko jednego śo w tej chwili ^^

7

@Kapitan hawk to trzeba usiąść na spokojnie i zwolnić maszynę losującą

2

@Rewolucja123 nasi co?

0

omg nie ma cavaniego

0

@marcin62 to teraz sobie odpal Gothic 2 plus

0

@DaPidejpi usunęli ci wywód o sławku

0

lesnar jako face?? xD

0

7:10 i fejkowa kontuzja, typowy oldberg i co najgorsze to chyba nie koniec..

1

eh, nabijają tej flairowej tylko staty, bo rekord starego niedługo padnie

0

wtf, zeszmacili biance xD

2

@robsesh 2 mecz, połowa kontuzjowana, pozdro

0

shemaus zrobił maximusa z gladiatora ;o are you not entertained?!

0

@ObiektywnyKibic121 z bliss, who cares

0

Jak obstawiacie summerslam?
Reigns vs Cena - Reigns po dyskwalifikacji, możliwe że Corbin coś przyświruje z walizką
Edge vs Rollins - Edge bo już za dużo przegrał w ostatnim czasie
Lashley vs Goldberg - walka nie potrwa nawet 5 minut, Lashley zesquashuje Oldberga, możliwe że powróci Lesnar
Ripley vs ASH vs Flair - najcięższa do przewidzenia, ale chyba jednak ASH
Belair vs Banks - meh, powiedzmy że Belair

reszta mnie nie interere

2

Może i nie wygraliśmy, ale grunt że siorka laporty jest na kontrakcie, warto było pogonić Messiego.

3

panowie, głowa do góry.. lenglet wraca do wyjściowej za tydzień :)

1

co za nuggets, rzuca piłke w powietrze bez sensu i zaraz czerwona

0

do sprzedania

12

de jong jak go porobił

0

0

Depay ratuje

0

@barcowy1899 w fifce to ja zmieniam bocznych obrońców i śpd

1

Potężna Barcelona zweryfikowana przez Bilbao.

6

Pique kontuzja?

2

@Rust_Cohle Manchester is RED

0

@lucas/catalan jego theme song brzmiał jakby go ktoś w kiblu puścił, a dźwięk się przebijał na korytarz ;f

0

@lucas/catalan beznadziejne nagłośnienie

2

@Rust_Cohle złe opcje dałeś, oprócz city powinny być jeszcze opcje dla sezonowców czyli "city bo pep" ;x

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?