Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a nie, pocałował herb znaczy że się nie wybiera nigdzie...
0
może teraz go ktoś kupi
1
lenglet na dobicie meczu xDDDDDDDDDDDDDDDD
3
zasrają się metr przed kiblem jeszcze xDDDDDDDDDd
3
nie można było na 0 z tyłu, za dobrze by było
0
@QuiqueSetien1958 mingueza to się nadaje
1
Ledwo Messi odszedł i już idziemy po tryplet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@IronSanHybrid redakcja ma to w styrcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@JimMorrisonFCB podbije cene*
1
@IronSanHybrid niech pokaże, to może ktoś go w końcu kupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
o kurłła, ale dobra jest czekaloda milka oreo, właśnie zajadam ;f
0
@Ghotti ano chyba że tak
0
@Encore tak jak city? ^^
3
kuman out
1
Pamiętacie który taki pewny był, że city wszystko bierze? @Encore chyba ty ^^
0
@Ghotti xD
2
ehh nazario..
0
@Ghotti przecież mówił że tylko duże kluby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Ghotti lacasweat, legenda fifki 15, 16 i 17, za rok za darmo? to uczciwa cena, z pocałowaniem rączki
0
@Worny nie
5
@clyde harder mommy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@LeoMessi1994 chodzi o segZ?
1
@ElKamil przejściowy 2.0
0
Jak tam Alaba sobie radzi na swojej starej/nominalnej pozycji lo?
29
Ledwo Messi odszedł i już -3 do Realu
0
@Rewolucja123 no napiwno
0
daka na ławce, mendy poza kadrą, najgorzej.. ale chociaż ndidi jest
2
@culesjasiules 50%, albo będą albo nie będą
3
@Rewolucja123 ten to wiadomo że gotowy, rzecz w tym że jego wynagrodzenie chcą obniżyć do 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@arasz1819 jak mieli obniżyć jak się defilował na ibizie na wakacjach spaślak ( ͡° ͜ʖ ͡°)