Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@marcinnikt nic tylko patrzeć jak ludzie się na niego teraz natną i powsadzają do fantasy, a on przestanie punktować xd
0
no dalej panie sancho i panie martial, fantasy się samo nie zapunktuje
0
@Encore co tam somsiad, boli cie mój bruno na kapitanie? hehe
0
o jeju jeju, bruno mistrzu ty mój na kapitanie, coś ty poczynił ^^
0
@SkilledHydra16 nie
6
@Kgorecki2500 braithwaite'a to ja już bym chciał zobaczyć w innym klubie, razem z roberto, pjaniciem i umtitim zresztą
0
@Puyolex na śp pewnie roberto, albo nawet na skrzydle w 4-2-3-1 ;f
0
@RobiS w polskim czym?
1
Kapitan Fernandes punktuje, niech no tylko wpuści jeszcze tego Martiala i Sancho..
0
@amanter i tak nie będzie grywalny
6
@kamiVeB nie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore ehh, ani sancho ani martiala ;/
20
@Worny gdybyś mu tej zapalniczki wtedy nie zabrał, to by się chłop stoczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
zostali wszyscy tylko nie ten co powinien
0
@Encore nic tak nie poprawia humoru jak somsiad tracący piniendze na arsenalu
ps. na pewno* xD
0
@Encore sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci
0
@PatrychoO messi nie ma żadnego kontraktu z pesem? odszedł z barcy, więc się od pesa uwolnił? ^^ jak tak to na 100 będzie flashbaczek
3
@DaPidejpi albo nie postawiłeś pinionżków na bramke arsenalu jak taki jeden somsiad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore z ciebie somsiad też beka bo podobno coś tam postawiłeś na arsenal
0
@Ghotti Arsenal się nie liczy w walce o cokolwiek, takie są fakty i szybko się nie zmienią, o ile wgl, tam szejka by potrzeba
0
@kamilo0066 nie każdy gra w fife, ja tam połowy nie kojarzę a jestem fifaczem ;x
0
@Ratamahatta i bardzo kurłła dobrze, glory glory manu
0
@BarcaInfo hazard dalej gruby? ^^
obstawiam Courtois
Vazquez-Militao-Nacho-Alaba
Valverde-Casemiro-Modric
Bale-Benzema-Hazard
0
@Ghotti 10 czeka na hochlanda za rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MSN30 nie dzięki, mi żaden chop laski robić nie musi
0
@MSN30 i komu te 11 lasek będzie robić tych 2 chłopa?
7
@icon3520 ... zapłacił to myje, o wuj ci chodzi
0
@VegetaPolska powinien wrócić przy pomocy tych całych technologii, w końcu kończyli bez niego film, bez niego to nie to samo, to on jest "głównym" bohaterem serii
3
@PatrychoO żebyś się nie zdziwił ^^ wlecą ze 2 patche i się wszystko zesra, poza tym ja na xbox one jadę jeszcze to może nie zmienią xD