2

@marcinnikt nic tylko patrzeć jak ludzie się na niego teraz natną i powsadzają do fantasy, a on przestanie punktować xd

0

no dalej panie sancho i panie martial, fantasy się samo nie zapunktuje

0

@Encore co tam somsiad, boli cie mój bruno na kapitanie? hehe

0

o jeju jeju, bruno mistrzu ty mój na kapitanie, coś ty poczynił ^^

0

6

@Kgorecki2500 braithwaite'a to ja już bym chciał zobaczyć w innym klubie, razem z roberto, pjaniciem i umtitim zresztą

0

@Puyolex na śp pewnie roberto, albo nawet na skrzydle w 4-2-3-1 ;f

0

@RobiS w polskim czym?

1

Kapitan Fernandes punktuje, niech no tylko wpuści jeszcze tego Martiala i Sancho..

0

@amanter i tak nie będzie grywalny

6

@kamiVeB nie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore ehh, ani sancho ani martiala ;/

20

@Worny gdybyś mu tej zapalniczki wtedy nie zabrał, to by się chłop stoczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

zostali wszyscy tylko nie ten co powinien

0

@Encore nic tak nie poprawia humoru jak somsiad tracący piniendze na arsenalu
ps. na pewno* xD

0

@Encore sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci

0

@PatrychoO messi nie ma żadnego kontraktu z pesem? odszedł z barcy, więc się od pesa uwolnił? ^^ jak tak to na 100 będzie flashbaczek

3

@DaPidejpi albo nie postawiłeś pinionżków na bramke arsenalu jak taki jeden somsiad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore z ciebie somsiad też beka bo podobno coś tam postawiłeś na arsenal

0

@Ghotti Arsenal się nie liczy w walce o cokolwiek, takie są fakty i szybko się nie zmienią, o ile wgl, tam szejka by potrzeba

0

@kamilo0066 nie każdy gra w fife, ja tam połowy nie kojarzę a jestem fifaczem ;x

0

@Ratamahatta i bardzo kurłła dobrze, glory glory manu

0

@BarcaInfo hazard dalej gruby? ^^
obstawiam Courtois
Vazquez-Militao-Nacho-Alaba
Valverde-Casemiro-Modric
Bale-Benzema-Hazard

0

@Ghotti 10 czeka na hochlanda za rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MSN30 nie dzięki, mi żaden chop laski robić nie musi

0

@MSN30 i komu te 11 lasek będzie robić tych 2 chłopa?

7

@icon3520 ... zapłacił to myje, o wuj ci chodzi

0

@VegetaPolska powinien wrócić przy pomocy tych całych technologii, w końcu kończyli bez niego film, bez niego to nie to samo, to on jest "głównym" bohaterem serii

3

@PatrychoO żebyś się nie zdziwił ^^ wlecą ze 2 patche i się wszystko zesra, poza tym ja na xbox one jadę jeszcze to może nie zmienią xD

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?