7

a co jeśli te wszystkie śmieszki z presji na tebasie nie były śmieszkami? xD

1

@LeoMessiah może być ciężko bo mam oryginalny ruski dywan, taki prosto ze ściany, a nie jakieś podrabiany

4

@codemat jak messi zostanie, to skaczę z dywanu

3

ten admin obsrał zbroje i usunął tweeta

0

@LuisSalvano na co naciska? na Messiego który się zgodził na wszystkie ustępstwa?

16

Nie uwierzę, nie po takim pożegnaniu, po prostu nie uwierzę dopóki nie zobaczę.

3

@LeoMessiah bo olali ciepłym moczem

17

Dla siorki kontrakt się znalazł, dla Messiego nie, takie są fakty.

1

@Tomo_95 Albo podpisują Messiego, żeby się wymienić za Griezmanna i wtedy już nie obowiązuje te max -50% i można podpisać po taniości ^^

0

@codemat nie planowałem z Messim, teraz tym bardziej

1

jest 9 sierpnia, a w fifie podobno będą wypuszczać icon swapy 4 xD to nawet ja już odpuściłem i niewiele pykam

4

@Kettger moja racja jest mojsza niż twojsza

0

@LuisSalvano na szczęście ty nie żartowałeś

0

@Encore jak zwykle, nikt nie wszedł nickiem z rambli
edit. a nie, ty wszedłeś xD i taki jeden co na bananie jest

0

jaki jest kod do ramblowej fantasy?

0

@mikiiki chłopaki to są w agencjach towarzyskich

6

@DaPidejpi "laporta nie będzie się patyczkował z tymi amigosami" - tak było

0

@lucca87 a zarejestrowaliśmy któregoś?

0

@AlwaysBlaugrana a teraz ktoś przyszedł? bo nikogo jeszcze nie zarejestrowaliśmy i się nie zapowiada

3

@AlwaysBlaugrana Mógł też w pierwszej kolejności zacząć sprzedawać zamiast dogadywać Aguero, Depaya, Garcie i Emersona(+hajs)

0

@Ghotti no szkoda, bo koszulki wyjątkowo były ładne w porównaniu z tym co mieliśmy przez ostatnie 5 lat

0

8

Wiedźmin 3 spoiler


Tak jak Iris z tęsknoty pękło serce, tak Aguero z tęsknoty pękła noga.

Transu Coelho

9

>Kup Aguero żeby przekonać Messiego do pozostania
>Pozbądź się Messiego i postaw na Aguero
>Aguero się łamie jeszcze przed pierwszym meczem i wypada na miesiące

https://memegenerator.net/img/instances/85645530/laporta.jpg

6

Nie wiem czy grałem z rudzkim czy z tajgerem bonzo, ale wygląda na to że już po mnie..
https://zapodaj.net/images/40c0b6b5170d3.jpg

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@xL4sTx mega wskazane w przypadku skarbonek

1

@tomek8756 o taką ramble walczyłem

0

haha, oliwa sprawiedliwa @IronSanHybrid jak tam ester? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?