Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@titoljr jak płatne to nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
43
Komentarz usunięty
2
To będzie jeden z najbardziej zaciętych sezonów w premier league ostatnich lat, przynajmniej na papierze. Manu, City, Chelsea i Live, nie ma żadnego pewniaka do tytułu.
3
@Dembouz1899 elemelent by wyszedł z kołowrotka żeby znowu z niego nie wypaść, bo po co
4
@Rewolucja123 jakie szanse? przecież zp już przyznana, jak co roku zresztą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@pt9 ja im nie ufam, zanim odjadę zawsze przeglądam paczkę, zwykle mi ładowali te 20 nuggetsów w 1 pudełko, a dzisiaj dostałem w 2 pudełkach z napisem "6 nuggetsów", ja już gotowy awanturę robić, ale otworzyłem i patrzę że są napchane po brzegi to im odpuściłem, zresztą przez to pewnie się pierdzielnęli i dali nuggetsa więcej, bo żydzili na większym pudełku xD
1
@sebasek99 wyspy też spoko
2
@DaPidejpi zawsze mówię bez sosu, a oni i tak wrzucają mi ten zasrany ketchup, dzisiaj 5 paczek..
3
@TheNekro94 menu nie przeglądałem, mają tam takie oferty?!
25
ten moment kiedy w macu zamiast 20 nuggetsów, dostałeś 21 nuggetsów.. tyle wygrać
4
@kacperekjjdd jak coś to dalej mam to gdzieś
7
Fati-Depay-Demir
Gavi-De Jong-Pedri
Dest-Garcia-Araujo-Emerson
MATS
taki skład chce oglądać w następnym sezonie i basta, pępowina odcięta
1
@DaPidejpi złapać za mordy i zakończyć im kariery, kontrakty się skończą a potem będą świecić oczami czy by ich ktoś nie przygarnął
7
@MateuszQ gość który generuje więcej niż pobiera
21
Oby te wszystkie szamany, połamańce i cała reszta która ciągnie tylko kasę więcej murawy nie powąchała, nie chcecie odejść to siedzicie cały sezon, nadszedł czas na młodzież.
0
@IronSanHybrid pchasz się w gips
6
Ciekawe jakie liczby wykręcą Messi, Neymar i Mbappe, czy zbliżą się do liczb MSN? Jak zdrowie pozwoli to kto wie
0
@Marcel99 z Messim nie było dobrze to bez niego będzie, napiwno
0
@wpwelement no nie gadaj że zadebiutujesz w końcu?!
0
Chcieliśmy Verattiego/Thiago Silve to nam zabrali Neymara, chcieliśmy odzyskać Neymara to nam zabrali Messiego
https://i.pinimg.com/originals/08/3b/76/083b76195b36ba8c5ffc51bc6b9e11a1.jpg
0
pora odpalić karierkę w fifie 12 i powspominać
2
@Encore wygląda jak okładka fify
7
Zaczynam wierzyć w przedłużenie kontraktu Mbappe, co Real może mu zaoferować poza herbem na klacie? Najlepsi uciekają do PSG, a w Realu jak nie golf to mcdonalds
0
@Encore już nie chcemy balona dla Messiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Arczek2001
MATS
Roberto-Lenglet-Umtiti-Alba
Busquets-De Jong-Pedri
Griezmann-Braithwaite-Dembele
0
@IronSanHybrid najlepsza to 1 i 2
18
Atletico nie chciało dopłacać do Saula za Griezmanna, a finalnie możliwe że dostanie za friko Aguero.. jak do tego dojdzie to chyba zniosę jajo xD to będzie frajernia dekady
0
@Akrobata89 jakim spotkaniu? gdzieś czytałem że całe juve idzie w samoizolację
0
@Commando a ja odstawię fifę
7
Gardzę Laportą, ciągle tylko pierdzielił o optymizmie, a teraz żeby nie robić znikomych nadziei.. a wcześniej co robił? Ha tfu