Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piorun nad mostem, https://zapodaj.net/images/79ad3ec1cfd91.png
0
@Piorun pierwsze pkt nauki daj na naukę 1h(scatty przy arenie w starym obozie), a potem w siłkę(diego), bez modów nic innego się nie opłaca, dopiero w g2 to ogarnęli
0
@Piorun lpm i strzałka w prawo, a jak walczysz to musisz trzymać lpm i strzałkami machasz
0
@Piorun tak samo jak wyciągasz, odpal eq i na pochodnie tak jak zakładasz, nad mostem masz kretoszczura i miecz, tym mieczem łatwiej trafisz te chrząszcze
2
@VamosRakieta Luis
https://zapodaj.net/images/d90a88aa05245.jpg
Salvano
1
@Kubix93 zamień 10 na 65 to pogadamy o passeratti ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@pt9 Nie będę wybrzydzał, wezmę wszystkie 3
1
@MrShakira z tym kepą to chyba pite było, z de światłem też
1
@AllBundy poczekaj aż odkryjesz cole/pepsi z lodem
0
@marcin62 i jeszcze ta wytatuowana kradziona sowa na plecach xD
0
@lucas/catalan weź se gabbie ustaw, a nie jakieś lafiryndy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lucas/catalan i co ci elemelent odpisał
0
@zadafcb kurłła, granaty majo
0
@lambard sancheS
0
Depay też sobie nie radził w wielkim klubie ;x
1
@donleo12 a z tym tatuażem podwalonej sowy na plecach to beczunia ;x
7
@BombowiecKrawczyk A połączenie rodzynek z sernikiem to jedno z najgorszych połączeń na świecie, o ile nie najgorsze
0
@Conqueror nie można bo wycięli z artykułu te fragmenty po tym, jak cała rambla im siadła na klate
2
@LeoMessiah konto na rambli
1
@GeneralXavi
nie jakieś ulubione, ale smutne ;f
możesz sobie też odpalić jakąś smutną kompilację z naruto ;x w star warsach też była jedna, o ta
0
@clyde ściah, bi, kogo nie lubi a kogo by zbanował
0
@Ojciec5tkidzieci co jest kurna, 32 lata ma
3
@Bocheno1 ruch na stronie spadł to wypuścili ;x
0
@Katalonbar a De Gea nie miał odchodzić czasem?
0
@wpwelement w takim razie dawno bana nie miałem i już nie pamiętam co jest 5, obijasz się ;x ostatni jaki miałem był niesłuszny zresztą i szybki unban po 4h, miałeś ogłoszenie wygłosić na rambli xD
5
@Bartek22 i tego samego dnia ;x
0
@wpwelement inaczej to pamiętam, nie było tak że odwołać się możesz do 2 tygodni po otrzymaniu bana?
1
@LuisSalvano będziesz się z kimś rozprawiał?
5
@wpwelement a mówiłeś że miesiąc to maksymalny okres na jaki można dostać bana nie licząc perma, oszukisto ty
0
@shinthps elemelent nas oszukał z długościami banów