0

0

@Piorun pierwsze pkt nauki daj na naukę 1h(scatty przy arenie w starym obozie), a potem w siłkę(diego), bez modów nic innego się nie opłaca, dopiero w g2 to ogarnęli

0

@Piorun lpm i strzałka w prawo, a jak walczysz to musisz trzymać lpm i strzałkami machasz

0

@Piorun tak samo jak wyciągasz, odpal eq i na pochodnie tak jak zakładasz, nad mostem masz kretoszczura i miecz, tym mieczem łatwiej trafisz te chrząszcze

1

@Kubix93 zamień 10 na 65 to pogadamy o passeratti ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@pt9 Nie będę wybrzydzał, wezmę wszystkie 3

1

@MrShakira z tym kepą to chyba pite było, z de światłem też

1

@AllBundy poczekaj aż odkryjesz cole/pepsi z lodem

0

@marcin62 i jeszcze ta wytatuowana kradziona sowa na plecach xD

0

@lucas/catalan weź se gabbie ustaw, a nie jakieś lafiryndy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lucas/catalan i co ci elemelent odpisał

0

@zadafcb kurłła, granaty majo

0

@lambard sancheS

0

Depay też sobie nie radził w wielkim klubie ;x

1

@donleo12 a z tym tatuażem podwalonej sowy na plecach to beczunia ;x

7

@BombowiecKrawczyk A połączenie rodzynek z sernikiem to jedno z najgorszych połączeń na świecie, o ile nie najgorsze

0

@Conqueror nie można bo wycięli z artykułu te fragmenty po tym, jak cała rambla im siadła na klate

2

@LeoMessiah konto na rambli

1

@GeneralXavi




nie jakieś ulubione, ale smutne ;f
możesz sobie też odpalić jakąś smutną kompilację z naruto ;x w star warsach też była jedna, o ta

0

@clyde ściah, bi, kogo nie lubi a kogo by zbanował

0

@Ojciec5tkidzieci co jest kurna, 32 lata ma

3

@Bocheno1 ruch na stronie spadł to wypuścili ;x

0

@Katalonbar a De Gea nie miał odchodzić czasem?

0

@wpwelement w takim razie dawno bana nie miałem i już nie pamiętam co jest 5, obijasz się ;x ostatni jaki miałem był niesłuszny zresztą i szybki unban po 4h, miałeś ogłoszenie wygłosić na rambli xD

5

@Bartek22 i tego samego dnia ;x

0

@wpwelement inaczej to pamiętam, nie było tak że odwołać się możesz do 2 tygodni po otrzymaniu bana?

1

@LuisSalvano będziesz się z kimś rozprawiał?

5

@wpwelement a mówiłeś że miesiąc to maksymalny okres na jaki można dostać bana nie licząc perma, oszukisto ty

0

@shinthps elemelent nas oszukał z długościami banów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?