Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore klasa, zawsze go chciałem w Barcelonie, ale ciężko by go było zmieścić z Xavim i Iniestą
6
no ta..
1
@kingorbit a główny zwolennik na wiecznym odpoczywaniu ;/
1
@PatrykBarca w chiesa to miał na śp/śpd przyjść? xD
0
@PatrykBarca a co, sprzedali kogoś? bo piszesz tak, jakby zostali z ręką w nocniku
10
Welcome Back - danza kuduro remix - goals and assist 2021
15
Transfer kwestią minut
1
@Janiama w liceum to ja wf zawsze miałem na pierwszej albo na ostatniej i zawsze się trzeba było pytać kto idzie na wf, nie dość że tylko 7-8 chłopa mieliśmy to większość robiła na wfie okno(religii i niemieckim też ;x), więc jaki sens był iść we 2?
2
@Messi7thballondor chyba zysków ;x
1
@roberto1212 tory były złe
0
@Rewolucja123 szpaku czy to ty?
0
@Colin94 nowy się założy prywatny, bo na publicznym tam same tryhardy z wyuczonymi hasłami na pamięć, jaki nick to dam zapro
1
@pauletaa wolę oryginał z legia to wuje, a lech mistrz polski
0
ale nudy.. ktoś chętny na kalambury na kurniku? ;f
4
@LeoMessiah złomuje użytkowników na rambli
1
@Kapitan hawk sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci
0
@BartqRKO a czy byli świadomi podczas wsiadania do auta? A co jeśli byli napruci jak messerschmitty i nie kontaktowali jeszcze przed wejściem do auta? Jak ty zachlejesz to wiesz co robisz? To nie jest zero jedynkowe
0
@Ghotti w końcu po coś się przydadzą te karty lig brazylijskich które do tej pory są w paczkach xD
1
@Jakchcesz żeby psu rzucić ;d
0
@marcin62 w polsce to by było jedno wielkie "okno" aż do zniesienia tego "zakazu" ;x
0
@Jacu327 a potem spadł z rowerka
0
@Ghotti tylko bez dubbingu oglądaj, bo jak w kinówce "fuzja" usłyszysz Szyca to się chyba zesrasz ze śmiechu xD
0
@kamiVeB czego premier league? Z tego co pamiętam, to on nawet podstawy nie miał
5
@don'T.R.I.P.e jak patrzę czy kropla spływająca po szybie zderzy się z drugą kroplą
1
@Kwiatek67 warto było na nich postawić żeby wygrać sparing ;x
0
@PawkoFCB za konkret komputer wyłożysz ze 2x więcej niż za konsole, i to z tych tańszych
0
@adambądkowski93 co przysiadów zrobiła to jej
1
@nvidd a nie lepiej konsole kupić? ;x wszystko mu pójdzie przez 5-10 lat do przodu
1
@Ansufati123 nie
19
@agaFCB żeby zweryfikować płeć na rambli musisz wysłać mi picsy na pw, do tego czasu jesteś agandrzej