2

@Encore 1 i 2, skyline top 1, supra numer 2

6

@PatrychoO no i namówił

0

Z perspektywy czasu, podobało wam się to zeszłoroczne money in the bank w filmowym stylu w całym budynku z walizką na dachu? Czy jednak wolicie klasyka w ringu?


6

@ViscaelBarca2007 do matsa startują pseudo łebki, zacznie wyciągać znowu chore piły to wrócą do jaskiń

2

@Janas11224 czyli pała jednak w ręcznik Barcy

1

@Zolwigrajek to ja tu się produkuje, pomocy udzielam, a ty posta kasujesz?!

0

@Zolwigrajek na wózki jak ci się poszczęści to za darmo znajdziesz, ja jak robiłem magazynier z wózkami to miałem zwrot za dojazdy, katering, pół roczny płatny staż itd xD nie wiem jakie teraz mają oferty https://www.kswp.org.pl/

a koparki/ładowarki kl 3 to koszt ok. 1400 za 1 kurs + lekarz, potem masz kl 1 za 1000 + lekarz

3

@Ratamahatta to tak jak Depay ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tym mocnym zespołem

3

@damian16161212 a co, przyszedł już?

0

@doc gdzie ten paulinho kurłła

5

@Bartaxinho następnym razem zrób Kenutrab i odwrócony do góry nogami avatar

5

@Hellrider dawno nie było

0

@Ghotti no i dobrze, gotówka lepsza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ZiX prowokacja!

2

@Ghotti młody, perspektywiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

rambo pierwsza krew na tvn7 i za szybcy za wściekli na fox

11

@Bykunn life is brutal and full of zasadzkas

0

@KapiFCB jakim skandalu?

0

@Aaron10 dalej brakuje poziomego pasa na środku, na którym byłby sponsor i który by oddzielał te nieestetyczne paski które nachodzą na siebie nie równo

2

@LeoMessi1994 (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

2

@Kettger a co ma mówić, jak tu wszystko pod stołem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Emhyr napiwno do młodzików podbijali żeby obniżyli pensje.. musiałby mu ją bartek dać na poziomie nie wiem jakim, najrealniejszy scenariusz to ten, w którym moriba wyżej sra niż dupe ma

0

@DaPidejpi klub ustawiania ramblowskiej złotej piłki

3

@Encore trochę? xD

1

@IronSanHybrid nie pękaj, musisz być twardy jak żelki z biedronki, tydzień się przemęczysz i podgonisz składem

1

@IronSanHybrid jak chcesz coś jeszcze poświrować w fucie w 21, to teraz albo nigdy, rynek w fucie leży i kwiczy i już się nie podniesie, pograj te squad battles dla nagród i rivalsy też żeby mieć chociaż rank 3 i za tydzień będziesz mógł zrobić ze 2-3 mocno grywalne transfery, warto zrobić 1 fut swapa za którego dostaniesz 25x81+ kart

1

@AntekGriezmann toty po 150k bo są w paczkach i mnóstwo innych specjalnych kart + powtarzalne sbc o player picka z tych dostępnych kart

0

@K1nGM3ss1 passat b8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?