Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore 1 i 2, skyline top 1, supra numer 2
6
@PatrychoO no i namówił
0
Z perspektywy czasu, podobało wam się to zeszłoroczne money in the bank w filmowym stylu w całym budynku z walizką na dachu? Czy jednak wolicie klasyka w ringu?
6
@ViscaelBarca2007 do matsa startują pseudo łebki, zacznie wyciągać znowu chore piły to wrócą do jaskiń
2
@Janas11224 czyli pała jednak w ręcznik Barcy
1
@Zolwigrajek to ja tu się produkuje, pomocy udzielam, a ty posta kasujesz?!
0
@Zolwigrajek na wózki jak ci się poszczęści to za darmo znajdziesz, ja jak robiłem magazynier z wózkami to miałem zwrot za dojazdy, katering, pół roczny płatny staż itd xD nie wiem jakie teraz mają oferty https://www.kswp.org.pl/
a koparki/ładowarki kl 3 to koszt ok. 1400 za 1 kurs + lekarz, potem masz kl 1 za 1000 + lekarz
3
@Ratamahatta to tak jak Depay ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tym mocnym zespołem
3
@damian16161212 a co, przyszedł już?
0
@doc gdzie ten paulinho kurłła
5
@Bartaxinho następnym razem zrób Kenutrab i odwrócony do góry nogami avatar
5
@Hellrider dawno nie było
0
@Ghotti no i dobrze, gotówka lepsza
2
@Encore https://pbs.twimg.com/media/E5YvpP7XMAAqbXe?format=jpg&name=medium
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ZiX prowokacja!
2
@Ghotti młody, perspektywiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
rambo pierwsza krew na tvn7 i za szybcy za wściekli na fox
11
@Bykunn life is brutal and full of zasadzkas
0
@KapiFCB jakim skandalu?
0
@Aaron10 dalej brakuje poziomego pasa na środku, na którym byłby sponsor i który by oddzielał te nieestetyczne paski które nachodzą na siebie nie równo
2
@LeoMessi1994 (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
2
@Kettger a co ma mówić, jak tu wszystko pod stołem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Emhyr napiwno do młodzików podbijali żeby obniżyli pensje.. musiałby mu ją bartek dać na poziomie nie wiem jakim, najrealniejszy scenariusz to ten, w którym moriba wyżej sra niż dupe ma
0
@DaPidejpi klub ustawiania ramblowskiej złotej piłki
3
@Encore trochę? xD
1
@IronSanHybrid nie pękaj, musisz być twardy jak żelki z biedronki, tydzień się przemęczysz i podgonisz składem
1
@IronSanHybrid jak chcesz coś jeszcze poświrować w fucie w 21, to teraz albo nigdy, rynek w fucie leży i kwiczy i już się nie podniesie, pograj te squad battles dla nagród i rivalsy też żeby mieć chociaż rank 3 i za tydzień będziesz mógł zrobić ze 2-3 mocno grywalne transfery, warto zrobić 1 fut swapa za którego dostaniesz 25x81+ kart
1
@AntekGriezmann toty po 150k bo są w paczkach i mnóstwo innych specjalnych kart + powtarzalne sbc o player picka z tych dostępnych kart
0
@K1nGM3ss1 passat b8