Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No wreszcie, bo wstyd po tylu finałach był
14
ten co wodą chlapie sobie w oczy że niby łzy xD
0
@barcanawieki za 2014 płacze
14
płaczący neymar gdzie wszystko słychać i messi chillujący bombe, czy może być lepszy widok? xDDDD
0
messi co ty robisz
0
obrona częstochowy
0
co ty robisz messi
0
messi coś ty zrobił teraz
2
Jak mnie te panienki irytują, poczują na sobie palca i zaraz krzyczą jakby ich gwałcili
0
not sure sterling or neymar
1
zaczynają robić w gacie, żeby się nie zesrali metr przed kiblem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ronmes who cares
0
no i gitara
0
@juliacicha jak będzie elemelent to będę
0
@Pogba Nie znam typa
2
@SnieguPlock to nie messiemu potrzeba kopa, tylko reszcie nierobów
0
@LS kiedyś się dało nawet opis zmienić
0
@Rust_Cohle bez porażki też będzie
0
@Pogba tylko co mi z nazwiska, jakby fotkę wysłali to jeszcze
7
Kurłła, alert rcb o niebezpiecznych przestępcach mi jeszcze nie wysyłał info ;f konkretnie z imienia i nazwiska Jacek Jaworek
1
I cyk znowu się vectra zesrała, dzisiaj do 12 leżeli, wczoraj po 20 leżeli, i teraz też leżą... omijajcie tych partaczy szerokim łukiem
1
@IronSanHybrid tylko się tam nie puszczaj ze wszystkimi!
3
@Ghotti tragedia
2
@koksik2700 dla piratersów też za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@macio_944 nowe dlcki na wieśka? ale że jakiś ekwipunek czy misje czy co?
0
@Janiama a ja myślę że lepiej późno niż wcale, żegnaj adios
2
@Janiama To tak jakby mieć pretensje do trenera, że na najważniejszą fazę sezonu odstawił zasłużonego gracza który kończy karierę po sezonie, ale który zaczął kopać się po czole od x meczów ;x
15
@Janiama jeśli w trakcie 1 z największych imprez robisz wpadkę za wpadką, to obowiązkiem pracodawcy jest zareagować
1
@Barca1992 elemelent