1

No wreszcie, bo wstyd po tylu finałach był

14

ten co wodą chlapie sobie w oczy że niby łzy xD

0

@barcanawieki za 2014 płacze

14

płaczący neymar gdzie wszystko słychać i messi chillujący bombe, czy może być lepszy widok? xDDDD

0

messi co ty robisz

0

obrona częstochowy

0

co ty robisz messi

0

messi coś ty zrobił teraz

2

Jak mnie te panienki irytują, poczują na sobie palca i zaraz krzyczą jakby ich gwałcili

0

not sure sterling or neymar

1

zaczynają robić w gacie, żeby się nie zesrali metr przed kiblem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ronmes who cares

0

no i gitara

0

@juliacicha jak będzie elemelent to będę

0

@Pogba Nie znam typa

2

@SnieguPlock to nie messiemu potrzeba kopa, tylko reszcie nierobów

0

@LS kiedyś się dało nawet opis zmienić

0

@Rust_Cohle bez porażki też będzie

0

@Pogba tylko co mi z nazwiska, jakby fotkę wysłali to jeszcze

7

Kurłła, alert rcb o niebezpiecznych przestępcach mi jeszcze nie wysyłał info ;f konkretnie z imienia i nazwiska Jacek Jaworek

1

I cyk znowu się vectra zesrała, dzisiaj do 12 leżeli, wczoraj po 20 leżeli, i teraz też leżą... omijajcie tych partaczy szerokim łukiem

1

@IronSanHybrid tylko się tam nie puszczaj ze wszystkimi!

3

@Ghotti tragedia

2

@koksik2700 dla piratersów też za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@macio_944 nowe dlcki na wieśka? ale że jakiś ekwipunek czy misje czy co?

0

@Janiama a ja myślę że lepiej późno niż wcale, żegnaj adios

2

@Janiama To tak jakby mieć pretensje do trenera, że na najważniejszą fazę sezonu odstawił zasłużonego gracza który kończy karierę po sezonie, ale który zaczął kopać się po czole od x meczów ;x

15

@Janiama jeśli w trakcie 1 z największych imprez robisz wpadkę za wpadką, to obowiązkiem pracodawcy jest zareagować

1

@Barca1992 elemelent

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?