5

schmeichel top

14

panie sędzio, kończ pan ten mecz

1

chyba za ten strzał ta złota piłka

2

ale "strzał" xD

0

@IronSanHybrid ty chorągiewo ty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Deviler nawet go nie robię, ma bezużyteczne traity, wysoką pracowitość w obronie, a średnią w ataku + mam masę lepszych kart

3

@Foro


także ten

0

@Pawlak1992 czekałem tylko aż jupiterzy przejdą i pokażą jaka karta jest w nagrodę do ut za ten tryb, no i we wszystkich 3 częściach była tak bardzo do dupy, że nie było warto w to grać ;x

7

@clyde i prawidłowo

0

@Pawlak1992 a ja dalej nie odpaliłem ani volty ani journey z poprzednich fif xD

0

@macio_944 jakie wyniki? Tam gdzie 2 się bije(tusk/trzask), a 3 podkrada(Hołownia), tam 4 korzysta(pisiory)

2

@Sulimo oglądałem pierwszą połowę i wyłączyłem to w cholerę

0

@Encore no i gitara, oby odpadli

10

@kewin może wygra ligę mistrzów xDDDDDDDDDDDDDDDD

8

@Gambino MŚ za rok, nie odpuści

0

@Vebrol kupiła?

5

@Vebrol ruskie strimy od zawsze, na zawsze

1

Wiedziałem kiedy wyłączyć

0

@codemat taki filmik krótki, np. taki jaki ci wysłałem, żeby pokazać jak strona skacze ^^

0

Ehh wyłączyłem po 1 połowie, dajcie clipa ;f

1

@TridenteMSN obawiam się, że noworodek by wykitował po drodze i nie skończył nawet tygodnia

1

@codemat sen jest dla słabych, ale po pierwszej połowie straciłem ochotę na oglądanie tego meczu

0

niefart

0

2 raz ten bramkarz prawie naciął się na napastnika, co za łeb

5

i czego się prują te kolumbiańce

2

lo dzbanelso

2

po kiego on do bramkarza podawał jak przed sobą miał typa niekrytego

0

znowu kartek zapomnieli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?