Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
schmeichel top
14
panie sędzio, kończ pan ten mecz
1
chyba za ten strzał ta złota piłka
2
ale "strzał" xD
0
@IronSanHybrid ty chorągiewo ty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrychoO https://www.futbin.com/squad-building-challenges/ALL/969
85 rated sbc
1
@Deviler nawet go nie robię, ma bezużyteczne traity, wysoką pracowitość w obronie, a średnią w ataku + mam masę lepszych kart
3
@Foro
także ten
0
@Pawlak1992 czekałem tylko aż jupiterzy przejdą i pokażą jaka karta jest w nagrodę do ut za ten tryb, no i we wszystkich 3 częściach była tak bardzo do dupy, że nie było warto w to grać ;x
7
@clyde i prawidłowo
0
@Pawlak1992 a ja dalej nie odpaliłem ani volty ani journey z poprzednich fif xD
0
@macio_944 jakie wyniki? Tam gdzie 2 się bije(tusk/trzask), a 3 podkrada(Hołownia), tam 4 korzysta(pisiory)
2
@Sulimo oglądałem pierwszą połowę i wyłączyłem to w cholerę
0
@Encore no i gitara, oby odpadli
10
@kewin może wygra ligę mistrzów xDDDDDDDDDDDDDDDD
8
@Gambino MŚ za rok, nie odpuści
0
@Vebrol kupiła?
5
@Vebrol ruskie strimy od zawsze, na zawsze
1
Wiedziałem kiedy wyłączyć
0
@codemat taki filmik krótki, np. taki jaki ci wysłałem, żeby pokazać jak strona skacze ^^
0
Ehh wyłączyłem po 1 połowie, dajcie clipa ;f
1
@TridenteMSN obawiam się, że noworodek by wykitował po drodze i nie skończył nawet tygodnia
1
@codemat sen jest dla słabych, ale po pierwszej połowie straciłem ochotę na oglądanie tego meczu
0
niefart
0
2 raz ten bramkarz prawie naciął się na napastnika, co za łeb
5
i czego się prują te kolumbiańce
2
lo dzbanelso
2
po kiego on do bramkarza podawał jak przed sobą miał typa niekrytego
0
znowu kartek zapomnieli