0

@ShinobiQWE Euro+LM>Euro= Mount złota gała? xD

1

@Janiama Włosi ich ustawią do pionu

7

Grunt że tottenham 7 w tabeli, a gablota dalej pusta, nawet z euro będzie za lewym i messim

2

włosi ich wyjaśnią

1

meh

2

i cały misterny plan też w bistu

1

@Janiama Anglia 3:1

4

Byle kto, byle nie Anglia

1

@Janiama Dania 2:1

0

@Kwiatek67 Messi ma 34, a chciałbym żeby miał nawet dłuższą niż do 2024

0

@DonMatteo901 akurat mi w poniedziałek przychodzi nowa lodówka to wykorzystam protipa

0

@IronSanHybrid Angole sobie zaśpiewają "we coming home"

0

@geass o ile kupię ;x i od jakich brązów? Zanim fifa wyjdzie to będę już miał wyhandlowany skład na web appie 184 oceny ;x w 21 po tygodniu już miałem 2mln

8

@Barcakolcz a kto te sondaże prowadzi? ;x

0

@geass rzeczywiście duża różnica między składem tym wyżej, a tym
https://www.futbin.com/21/squad/9036145
to jest mój barceloński skład, i powiedz mi że nie jest meta ;x najwyżej Pique odstaje, a na kartach typu maradona/ronaldinho mam już ponad 400 zagranych meczy, więc whats the point, a viniciusa, neymara, ben yeddera i naniego mam od tygodnia więc mam ochotę nimi grać

0

@Deviler tak jakby to coś zmieniało, i tak mają wymaksowane staty, ważne żeby było 100 zgrania ogólnie, a nie na pojedynczych piłkarzach

1

@donleo12 jak nie wygra to i tak będzie w top 2 z lewym

0

pomysły na innowacje w składzie?
https://www.futbin.com/21/squad/9035893
zastanawiam się nad wymianą śo na Laporte+Ramos

1

@Arkadio90 fut chempions, też z fartem

1

@IbrahimAfellay mam paredesa w fifce, więc przydałby się upgrejd, Argentyna win

1

@Encore i vinicius będzie miał upgrejdzik, coś pięknego

2

@Kurkmen dopóki to zepsute pokolenie nie wymrze, to nic się nie zmieni

11

trzask będzie się bił z tuskiem, hołownia też im część podbierze, a pisiory będą tam gdzie były, #dobrazmiana.. ha tfu

3

No i upgrade mojego viniciusa w fifce stanął pod znakiem zapytania.. Jak zwykle piach w oczy i flash na rampe

0

@Rewolucja123 zna, tylko on zawistny jest

0

@Deviler mój vinicius w fifce mówi że będzie miał upgrade

1

Kij w te ich symulki, grunt żeby Anglia nie wygrała, na nich mogą symulować do bólu

1

@Mathoue Nie no, Anglie muszą wywalić

1

pajacerka

0

padają jak muchy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?