Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShinobiQWE Euro+LM>Euro= Mount złota gała? xD
1
@Janiama Włosi ich ustawią do pionu
7
Grunt że tottenham 7 w tabeli, a gablota dalej pusta, nawet z euro będzie za lewym i messim
2
włosi ich wyjaśnią
1
meh
2
i cały misterny plan też w bistu
1
@Janiama Anglia 3:1
4
Byle kto, byle nie Anglia
1
@Janiama Dania 2:1
0
@Kwiatek67 Messi ma 34, a chciałbym żeby miał nawet dłuższą niż do 2024
0
@DonMatteo901 akurat mi w poniedziałek przychodzi nowa lodówka to wykorzystam protipa
0
@IronSanHybrid Angole sobie zaśpiewają "we coming home"
0
@geass o ile kupię ;x i od jakich brązów? Zanim fifa wyjdzie to będę już miał wyhandlowany skład na web appie 184 oceny ;x w 21 po tygodniu już miałem 2mln
8
@Barcakolcz a kto te sondaże prowadzi? ;x
0
@geass rzeczywiście duża różnica między składem tym wyżej, a tym
https://www.futbin.com/21/squad/9036145
to jest mój barceloński skład, i powiedz mi że nie jest meta ;x najwyżej Pique odstaje, a na kartach typu maradona/ronaldinho mam już ponad 400 zagranych meczy, więc whats the point, a viniciusa, neymara, ben yeddera i naniego mam od tygodnia więc mam ochotę nimi grać
0
@Deviler tak jakby to coś zmieniało, i tak mają wymaksowane staty, ważne żeby było 100 zgrania ogólnie, a nie na pojedynczych piłkarzach
1
@donleo12 jak nie wygra to i tak będzie w top 2 z lewym
0
pomysły na innowacje w składzie?
https://www.futbin.com/21/squad/9035893
zastanawiam się nad wymianą śo na Laporte+Ramos
1
@Arkadio90 fut chempions, też z fartem
1
@IbrahimAfellay mam paredesa w fifce, więc przydałby się upgrejd, Argentyna win
1
@Encore i vinicius będzie miał upgrejdzik, coś pięknego
2
@Kurkmen dopóki to zepsute pokolenie nie wymrze, to nic się nie zmieni
11
trzask będzie się bił z tuskiem, hołownia też im część podbierze, a pisiory będą tam gdzie były, #dobrazmiana.. ha tfu
3
No i upgrade mojego viniciusa w fifce stanął pod znakiem zapytania.. Jak zwykle piach w oczy i flash na rampe
0
@Rewolucja123 zna, tylko on zawistny jest
0
@Deviler mój vinicius w fifce mówi że będzie miał upgrade
1
Kij w te ich symulki, grunt żeby Anglia nie wygrała, na nich mogą symulować do bólu
1
@Mathoue Nie no, Anglie muszą wywalić
1
pajacerka
0
padają jak muchy