4

zezłomowany

1

morataa xDDDDD

0

niby czuje te strzały, ale się z nimi mija ;f

0

no i wam pokazał

2

teraz wam thiago pokaże

0

izi

2

ledwo x2

4

ledwo

1

ale spartaczył x2

1

ale spartaczył

6

chiellini co przytłoczył albe

0

no i karniaczki

2

@Kitek1640 zapytaj ramosa ;x

1

powinien być karny za rękę chielliniego

2

gdzie z tymi łapami do pedriego balasie

0

żerard...

0

dawać mnie karne, a co sobie będę żałował

5

kurłła, to już nie będą leżeć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

morata xDDDDDDDDD

4

oyakzyebal

0

@Elnuum chyba pite było, bo świetne wejście zrobił przed bramką, a Garcia gunwo zrobił

4

Laporte zrobił co mógł ;/

1

sztanga ty brutalu

0

@kaamil1910 no, jakby pau torres grał to rzeczywiście już by było po meczu.. I Włosi w finale ;x

0

@Encore beka z juve

0

de gea w przerwie musi wejść ;f

0

sztanga jaki brutal

0

@Encore bo villa, torres i raul na emeryturze już

1

oyarzabal..

2

siedli na hiszpanów jak polska w grupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?