Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@grejtxkrzychu jest
ps. ramos jednak jest w fifie gównem, nie rób go, odradzam z całego serduszka
4
@masq nie trudno o coś lepszego od przester
0
@grejtxkrzychu pograłem jeszcze trochę, no i może trochę przegiąłem, ale koło takiego varana totsa to on nawet nie stał
0
@Ghotti "Jak on odejdzie to nikt w tej drużynie nie będzie biegał."
dziwne że nie napisałeś "ktoś jeszcze w to gra?", przynajmniej już wiadomo że nie czytasz ;f
0
@Criss18Barca Pedri? De Jong? Dest? Depay? Fati? ;x
2
@doc pewnie zaprosił na golfa u kumana
0
Komentarz usunięty
0
@grejtxkrzychu chyba na papierze, wybiega dalej niż pomocnicy, a na obronie lepiej gra llorente którego zamieniam pozycjami z Pique
1
Nie róbcie tego Ramosa
https://www.futbin.com/21/player/30097/sergio-ramos
a przynajmniej nie w wersji na śo, its a trap
0
@Bobo25 na MŚ w 2014 grał
16
Dzięki Szpakowskiemu mogliśmy oglądać na żywo Maradone w akcji w 21 wieku i takie są fakty
4
@Gwyn jak zjedziesz 13 minut w dół to zobaczysz coś równie dobrego, a jak będziesz jechał dalej w dół to znowu to zobaczysz
1
@Homeopata8989 nie mamy kasy na Messiego za friko, a co dopiero na Chielliniego za friko ^^
0
@Ghotti no śmieszne te wasze wpisy, śmieszne, normalnie beczunia, jak nie "ktoś w to jeszcze gra?", to "serwery ea"
0
Vectra ma awarię?
1
@donleoJR nie vectre
0
@RonnieVEB vectra?
3
@AntekGriezmann tylko badziewny Internet
2
@Kettger no przecież ogłosili że gta 5 wyjdzie na next geny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
@AntekGriezmann tylko czemu Kaczyński sędziuje
0
@4drian0 gram w weekendy
0
Działa wam Internet z vectry? Czy znowu partacze mają awarie
0
@Encore rzymianie
1
Skladzik na fut chempions prawie gotowy, wymagają 8 hiszpanów, tylko kogo by tu wsadzić na PO..
https://zapodaj.net/images/94d72485987b8.jpg
https://www.futbin.com/21/compare/29766/29756/28891
https://www.strawpoll.me/45473583
2
@Encore jak zwykle, produkcja, dystrybucja, masturbacja
1
@Encore w sumie będzie beczunia jak znowu jakieś lille wygra ;x
7
@BarcaInfo miał bilet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@tristan87 co colki popił to jego
1
@IronSanHybrid conajmniej zamknąć stadion dla kibiców na finał
7
Chyba raczej żeby się spakować