0

@grejtxkrzychu jest
ps. ramos jednak jest w fifie gównem, nie rób go, odradzam z całego serduszka

4

@masq nie trudno o coś lepszego od przester

0

@grejtxkrzychu pograłem jeszcze trochę, no i może trochę przegiąłem, ale koło takiego varana totsa to on nawet nie stał

0

@Ghotti "Jak on odejdzie to nikt w tej drużynie nie będzie biegał."
dziwne że nie napisałeś "ktoś jeszcze w to gra?", przynajmniej już wiadomo że nie czytasz ;f

0

@Criss18Barca Pedri? De Jong? Dest? Depay? Fati? ;x

2

@doc pewnie zaprosił na golfa u kumana

0

Komentarz usunięty

0

@grejtxkrzychu chyba na papierze, wybiega dalej niż pomocnicy, a na obronie lepiej gra llorente którego zamieniam pozycjami z Pique

1

Nie róbcie tego Ramosa
https://www.futbin.com/21/player/30097/sergio-ramos
a przynajmniej nie w wersji na śo, its a trap

0

@Bobo25 na MŚ w 2014 grał

16

Dzięki Szpakowskiemu mogliśmy oglądać na żywo Maradone w akcji w 21 wieku i takie są fakty

4

@Gwyn jak zjedziesz 13 minut w dół to zobaczysz coś równie dobrego, a jak będziesz jechał dalej w dół to znowu to zobaczysz

1

@Homeopata8989 nie mamy kasy na Messiego za friko, a co dopiero na Chielliniego za friko ^^

0

@Ghotti no śmieszne te wasze wpisy, śmieszne, normalnie beczunia, jak nie "ktoś w to jeszcze gra?", to "serwery ea"

0

Vectra ma awarię?

1

@donleoJR nie vectre

0

@RonnieVEB vectra?

3

@AntekGriezmann tylko badziewny Internet

2

@Kettger no przecież ogłosili że gta 5 wyjdzie na next geny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

@AntekGriezmann tylko czemu Kaczyński sędziuje

0

@4drian0 gram w weekendy

0

Działa wam Internet z vectry? Czy znowu partacze mają awarie

0

@Encore rzymianie

1

Skladzik na fut chempions prawie gotowy, wymagają 8 hiszpanów, tylko kogo by tu wsadzić na PO..
https://zapodaj.net/images/94d72485987b8.jpg
https://www.futbin.com/21/compare/29766/29756/28891
https://www.strawpoll.me/45473583

2

@Encore jak zwykle, produkcja, dystrybucja, masturbacja

1

@Encore w sumie będzie beczunia jak znowu jakieś lille wygra ;x

7

@BarcaInfo miał bilet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@tristan87 co colki popił to jego

1

@IronSanHybrid conajmniej zamknąć stadion dla kibiców na finał

7

Chyba raczej żeby się spakować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?