0

@Aqualitek nawet w kryzysie powinien bronić, nie mają dobrych alternatyw

0

@wpwelement no to mi rozjaśniłeś sytuacje gościa, który odszedł w moje urodzinki ^^ we are free
ps. a ty co oplułeś mojego pomysła na un toc de la rambla ;f ani me ani be

4

@Criss18Barca pau torresa nie ma to tylko 2

1

@Janiama Włochy 2:1

3

@kubix05 75? kurłła, myślałem że ma z 60

0

@10SzymonBarca10 kojarzę mordę, tylko nie pamiętam skąd, ale dostał bodajże fajny wyrok

0

@draxidox nie to co u mnie w passacie, jak klimę odpalam to aż zimno

32

@Janiama jak to powiedział pewien znany pięściarz


0

@tadzik447 obaliłem mita, pomimo mizernego wyglądu smakują tak samo

0

@tristan87 w życiu ich nie widziałem, więc oceniam je na -2/10

7

Niestety, ponowne zamrożenie rozpuszczonych lodów kaktus w papierkach nie zdało egzaminu..
https://zapodaj.net/images/7c1e6f0034b33.jpg
Podejmuje ostatnią próbę ratowania lodów, rozpuszczą się w misce, wyłowię patyczki i niech się mrożą w misce ;x

1

@VamosRakieta jak byście go nie odwołali, to by był dopięty ^^

0

@Sysia11 od czasu do czasu, czy od wieczora do wieczora? ^^

2

@marcin62 zara trzeba będzie wyciągnąć teczkę z picsami jak się sam nie usadzi ;x

0

@Deviler full upgrade będzie miał już po półfinale ;x

1

@10SzymonBarca10 nie przegra, bo mój vinicius potrzebuje apgrejda w fifce

3

@Pilka_jest_okragla powiedział anelka, zdobywca 0 złotych piłek ;x

6

@doc słuchaj pep, głupia sprawa, potrzebujemy trochę siana, a ty tam z szejkami w zgodzie żyjesz, a przecież do ataku i tak kogoś szukasz, nie wziąłbyś antułana za jedyne 99,9mln?

0

@Ghotti ja

0

@Ghotti fajnie se jajka liżecie, fajnie, szkoda że jeden cwany jak nie kupuje 22, a 2 picsów nawet nie ma, bo po co ma robić picsy swojego wbierdalu ;x

0

@IronSanHybrid tak myślałem że ci rurka zmiękła na samą myśl o zakończeniu twojej fifowej kariery na xboxie i uciekłeś na psa

9

@Ghotti Panie, ledwo na Neymara starczy ;/

1

@Janiama nie zdziwię się jak klub zacznie medialnie nastawać na piłkarzy żeby odeszli, bo klub upadnie czy coś w tym stylu ;x żeby to kibice wsiedli na naszych wybrańców, a bartka użyją jako tarczy

5

@LaRoja najpierw piszesz żeby nie pisać o polityce, po czym sam piszesz o polityce
https://memegenerator.net/img/images/300x300/17123456.jpg

0

@KapiFCB i dalej nikt w niego nie będzie grał ;x

0

@CzarnyRycerz kto go umieszcza?

0

@patry295 to nawet nie jest sama opona, półgłówek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?