Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aqualitek nawet w kryzysie powinien bronić, nie mają dobrych alternatyw
1
@Kgorecki2500 smacznego
https://zapodaj.net/images/742216acbdb92.jpg
0
@wpwelement no to mi rozjaśniłeś sytuacje gościa, który odszedł w moje urodzinki ^^ we are free
ps. a ty co oplułeś mojego pomysła na un toc de la rambla ;f ani me ani be
4
@Criss18Barca pau torresa nie ma to tylko 2
1
@Janiama Włochy 2:1
3
@kubix05 75? kurłła, myślałem że ma z 60
0
@10SzymonBarca10 kojarzę mordę, tylko nie pamiętam skąd, ale dostał bodajże fajny wyrok
0
@draxidox nie to co u mnie w passacie, jak klimę odpalam to aż zimno
32
@Janiama jak to powiedział pewien znany pięściarz
4
@4drian0 no cóż..
https://zapodaj.net/images/816865564f692.png
0
@tadzik447 obaliłem mita, pomimo mizernego wyglądu smakują tak samo
0
@tristan87 w życiu ich nie widziałem, więc oceniam je na -2/10
2
@marcin62 https://zapodaj.net/images/1f688d9b3053f.jpg
https://zapodaj.net/images/a7960da55e3e5.png
( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Niestety, ponowne zamrożenie rozpuszczonych lodów kaktus w papierkach nie zdało egzaminu..
https://zapodaj.net/images/7c1e6f0034b33.jpg
Podejmuje ostatnią próbę ratowania lodów, rozpuszczą się w misce, wyłowię patyczki i niech się mrożą w misce ;x
1
@VamosRakieta jak byście go nie odwołali, to by był dopięty ^^
0
@Sysia11 od czasu do czasu, czy od wieczora do wieczora? ^^
2
@marcin62 zara trzeba będzie wyciągnąć teczkę z picsami jak się sam nie usadzi ;x
0
@Deviler full upgrade będzie miał już po półfinale ;x
1
@10SzymonBarca10 nie przegra, bo mój vinicius potrzebuje apgrejda w fifce
3
@Pilka_jest_okragla powiedział anelka, zdobywca 0 złotych piłek ;x
6
@doc słuchaj pep, głupia sprawa, potrzebujemy trochę siana, a ty tam z szejkami w zgodzie żyjesz, a przecież do ataku i tak kogoś szukasz, nie wziąłbyś antułana za jedyne 99,9mln?
0
@Ghotti ja
0
@Ghotti fajnie se jajka liżecie, fajnie, szkoda że jeden cwany jak nie kupuje 22, a 2 picsów nawet nie ma, bo po co ma robić picsy swojego wbierdalu ;x
0
@IronSanHybrid tak myślałem że ci rurka zmiękła na samą myśl o zakończeniu twojej fifowej kariery na xboxie i uciekłeś na psa
9
@Ghotti Panie, ledwo na Neymara starczy ;/
1
@Janiama nie zdziwię się jak klub zacznie medialnie nastawać na piłkarzy żeby odeszli, bo klub upadnie czy coś w tym stylu ;x żeby to kibice wsiedli na naszych wybrańców, a bartka użyją jako tarczy
5
@LaRoja najpierw piszesz żeby nie pisać o polityce, po czym sam piszesz o polityce
https://memegenerator.net/img/images/300x300/17123456.jpg
0
@KapiFCB i dalej nikt w niego nie będzie grał ;x
0
@CzarnyRycerz kto go umieszcza?
0
@patry295 to nawet nie jest sama opona, półgłówek