0

@Encore błyszczał w Sofi.. to tak jakby napisać że Lewy błyszczał w Zniczu Pruszków, tylko kogo obchodzi Znicz Pruszków?

0

@Bobo25 Inaczej, powiedzcie co trzeba zrobić, żeby być "legendą", bo brak Matsa w repce to tylko i wyłącznie widzimisię tamtych łbów z repry, bo MATS nakrywał czapką Neuera przez pewien okres.

0

@wpwelement @juliacicha @Eoren proszę się wypowiedzieć

0

@Encore A ile lat Stoichkov był na "scenie" piłkarskiej? 7 lat w barcy, a poza nią gdzie grał?

0

@Encore Aha, czyli żeby kogoś określić mianem legendy to ten ktoś musi umrzeć, przejść na emeryturę czy co zrobić?

0

@4drian0 hmm no nie wiem, może dlatego że ma mnóstwo tytułów + tryplet, kluczowy zawodnik ostatnich lat, 7 lat w barcelonie?

0

@Encore A czy Stoichkov jest legendą ogólnie, czy tylko Barcy?

0

@Transu96 PS. użyjcie argumentu

0

@IronSanHybrid czy ty się sam właśnie zaorałeś? xD

1

Pora poświrować w fifce trochę, jakim składem wyjść na następne fut champions?
https://www.futbin.com/21/squad/9056881 - barca past and present
https://www.futbin.com/21/squad/9056885 - skład kart za fut champions, będzie dokończony w czwartek po odebraniu picków

https://www.strawpoll.me/45462681

0

@IronSanHybrid to ty nie obronisz swojej ujowej tezy, bo ilu bramkarzy dostało zp?

5

@AntekGriezmann boli brzuszek jak pan długo jeździ? to proszę długo nie jeździć, pińcet złoty się należy za wizytę

1

@amanter no i gitara

31

@nadachu turlaj dropsa, zamykam

5

@Messibestplayerintheworld szok, niedowierzanie, konsternacja

0

@IronSanHybrid czy uważasz że Stoichkov jest legendą futbolu? W Barcy 7 lat(5+2), mniej meczy niż MATS, a poza Barcą nie był w żadnym wielkim klubie

1

@Comentateiro z m1 jinno

1

@IronSanHybrid dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba cię zadusić w zarodku

0

@IronSanHybrid jak fifa to xbox, żebym mógł skończyć twoją fifową karierę tak jak keracowi

0

@IronSanHybrid 7 lat w barcelonie, tryplet, kilka tytułów ligi, top 3 bramkarz ostatnich lat

3

Jak ja nienawidzę handicapu.. cały mecz siedzisz na typie, setka za setka, ale nic nie wpada, skrypt mówi że nie strzelisz i wuj.. 87 minuta i wyrównanie na 2:2, a w dogrywce typ dostaje 7:2 na pyre, gdzie 5 to już w 1 połowie powinien dostać.. jak żyć

5

@FanKFC Alba i MATS też

0

@FC1899Barca a gdzie ten nowy "faworyt" do balona, hery kejn? ;x

0

@Rajek99 było się brokatem obsypać

1

@Kettger a na co mi, nie mam Messiego żeby go połączyć, a Maradone już wywaliłem ze składu, Paredesa za to mam, może go jakoś wstawię koło Neymara

0

0

@Cobra303 stwierdzasz to po 20 minutach? ;x

13

@clyde tiaa, jak my nawet nie wiemy jak pachnie bez i agrest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?