Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore błyszczał w Sofi.. to tak jakby napisać że Lewy błyszczał w Zniczu Pruszków, tylko kogo obchodzi Znicz Pruszków?
0
@Bobo25 Inaczej, powiedzcie co trzeba zrobić, żeby być "legendą", bo brak Matsa w repce to tylko i wyłącznie widzimisię tamtych łbów z repry, bo MATS nakrywał czapką Neuera przez pewien okres.
0
@wpwelement @juliacicha @Eoren proszę się wypowiedzieć
0
@Encore A ile lat Stoichkov był na "scenie" piłkarskiej? 7 lat w barcy, a poza nią gdzie grał?
0
@Encore Aha, czyli żeby kogoś określić mianem legendy to ten ktoś musi umrzeć, przejść na emeryturę czy co zrobić?
0
@4drian0 hmm no nie wiem, może dlatego że ma mnóstwo tytułów + tryplet, kluczowy zawodnik ostatnich lat, 7 lat w barcelonie?
0
@Encore A czy Stoichkov jest legendą ogólnie, czy tylko Barcy?
0
@Transu96 PS. użyjcie argumentu
1
Pora to rozstrzygnąć @IronSanHybrid
https://www.strawpoll.me/45463299
Streszczenie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10297140#comment-10300520
0
@IronSanHybrid czy ty się sam właśnie zaorałeś? xD
1
Pora poświrować w fifce trochę, jakim składem wyjść na następne fut champions?
https://www.futbin.com/21/squad/9056881 - barca past and present
https://www.futbin.com/21/squad/9056885 - skład kart za fut champions, będzie dokończony w czwartek po odebraniu picków
https://www.strawpoll.me/45462681
0
@IronSanHybrid to ty nie obronisz swojej ujowej tezy, bo ilu bramkarzy dostało zp?
5
@AntekGriezmann boli brzuszek jak pan długo jeździ? to proszę długo nie jeździć, pińcet złoty się należy za wizytę
1
@amanter no i gitara
31
@nadachu turlaj dropsa, zamykam
5
@Messibestplayerintheworld szok, niedowierzanie, konsternacja
0
@IronSanHybrid czy uważasz że Stoichkov jest legendą futbolu? W Barcy 7 lat(5+2), mniej meczy niż MATS, a poza Barcą nie był w żadnym wielkim klubie
1
@Comentateiro z m1 jinno
1
@IronSanHybrid dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba cię zadusić w zarodku
0
@IronSanHybrid jak fifa to xbox, żebym mógł skończyć twoją fifową karierę tak jak keracowi
0
@IronSanHybrid 7 lat w barcelonie, tryplet, kilka tytułów ligi, top 3 bramkarz ostatnich lat
3
Jak ja nienawidzę handicapu.. cały mecz siedzisz na typie, setka za setka, ale nic nie wpada, skrypt mówi że nie strzelisz i wuj.. 87 minuta i wyrównanie na 2:2, a w dogrywce typ dostaje 7:2 na pyre, gdzie 5 to już w 1 połowie powinien dostać.. jak żyć
5
@FanKFC Alba i MATS też
0
@FC1899Barca a gdzie ten nowy "faworyt" do balona, hery kejn? ;x
2
klasyG
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10295991#comment-10295994
0
@Rajek99 było się brokatem obsypać
1
@Kettger a na co mi, nie mam Messiego żeby go połączyć, a Maradone już wywaliłem ze składu, Paredesa za to mam, może go jakoś wstawię koło Neymara
0
@Kettger ?
0
@Cobra303 stwierdzasz to po 20 minutach? ;x
13
@clyde tiaa, jak my nawet nie wiemy jak pachnie bez i agrest