Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
przecież szedł sam na sam, czerwona powinna być
0
Już nawet Sake wystawia zamiast Sancho, odesłać tych parodystów
0
Angole going homeeeeeeeeee
1
@Janiama Niemcy 3:1
0
@ferdas_rawa idiotoodporny
0
@4drian0 to jest inny crash
0
Jakiś czas temu był na steamie "Little Nightmares" za friko, odpaliłem sobie właśnie i jest problem, normalnie się uruchamia, jestem w menu, daje nowa gra i wywala crasha
https://zapodaj.net/images/bd11dd1941cf6.jpg
Ktoś coś? Jakiś fix do tego jest potrzebny czy o co kaman?
0
@nitey paczki 81, 83, 84 i ikony za 5 i 7
1
@Encore no to se graj do marca i nie zawracaj gitary
0
@Encore gram, bo co
1
ale lipne paczki z ikoną za swapy, nakata i owen ;c
0
@bartek55559 jak ma nie być problemu jak Theo nie powołali ;x
4
Jeszcze tylko angole niech sobie pośpiewają w autokarze we coming home i gitara
0
skubany cene obniża specjalnie dla realu!!!!!
0
MBAPPE PAPAPAPAPAPPAPAPAPAAAA HAHAHAHAHAHA
2
hahahahahahaha
0
5:4
0
@Kamiloza91 jemu strzelać nie kazano
0
kimbappe strzela ;/
0
ufffffffffff
0
kurna no
0
jedziemy!
1
żwiru jak widły w gnoju, ale strzelił
0
vamos!
0
żwiru to skorpionem strzeli karnego
0
eh hhhhhhhhhhhhhh
0
tak jest !!!!!!!!!!!!
0
Stawiam na Szwajcarie w karnych
0
karneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
Nie zesrajcie się metr przed kiblem Szwajcarzy!