1

przecież szedł sam na sam, czerwona powinna być

0

Już nawet Sake wystawia zamiast Sancho, odesłać tych parodystów

0

Angole going homeeeeeeeeee

1

@Janiama Niemcy 3:1

0

@ferdas_rawa idiotoodporny

0

@4drian0 to jest inny crash

0

Jakiś czas temu był na steamie "Little Nightmares" za friko, odpaliłem sobie właśnie i jest problem, normalnie się uruchamia, jestem w menu, daje nowa gra i wywala crasha
https://zapodaj.net/images/bd11dd1941cf6.jpg
Ktoś coś? Jakiś fix do tego jest potrzebny czy o co kaman?

0

@nitey paczki 81, 83, 84 i ikony za 5 i 7

1

@Encore no to se graj do marca i nie zawracaj gitary

0

@Encore gram, bo co

1

ale lipne paczki z ikoną za swapy, nakata i owen ;c

0

@bartek55559 jak ma nie być problemu jak Theo nie powołali ;x

4

Jeszcze tylko angole niech sobie pośpiewają w autokarze we coming home i gitara

0

skubany cene obniża specjalnie dla realu!!!!!

0

MBAPPE PAPAPAPAPAPPAPAPAPAAAA HAHAHAHAHAHA

2

hahahahahahaha

0

5:4

0

@Kamiloza91 jemu strzelać nie kazano

0

kimbappe strzela ;/

0

ufffffffffff

0

kurna no

0

jedziemy!

1

żwiru jak widły w gnoju, ale strzelił

0

vamos!

0

żwiru to skorpionem strzeli karnego

0

eh hhhhhhhhhhhhhh

0

tak jest !!!!!!!!!!!!

0

Stawiam na Szwajcarie w karnych

0

karneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

Nie zesrajcie się metr przed kiblem Szwajcarzy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?