0

@codemat lepszego trofeum od odpadnięcia Portugalii już mieć nie będziemy xD

1

@tristan87 maszyna go blokowała, ot co

2

@Vebrol free coca cola dla wszystkich którzy awansowali xD

1

@ProMILs bo za 6 winów dają 5/5, a już ma 3

2

@NaFazieHitman nie mam już

2

No nie wyczymie, ja tu trafiam Viniciusa
https://zapodaj.net/images/128daf6b0d94e.jpg
który za każdego wina teraz dostaje upgrade, a Brazylia wychodzi rezerwami, czymajcie mnie bo nie wyczymie

1

@EleanoR sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci

7

@Potezne_zakola więc będzie pasować xD

2

@FC1899Barca rob, nie!

1

@Gall mam flashbacki z euro 2016 xD wtedy też błyszczał a w bayernie się zesrał

3

@Encore za niemcami, żeby te angielskie parówy sobie śpiewały w autorze " we coming home"

6

@IbrahimAfellay pokazał co myśli o kapitanie portugalii i ja się z nim zgadzam, do piachu

1

@Encore sancho to niech najpierw ruszy dupę z ławki, a jak już ruszy to niech sobie razem śpiewają w autokarze " we coming home, we coming home" jak już odpadną

0

@clyde tu się nie ma co śmiać, taka jest rzeczywistość

10

@codemat z okazji odpadnięcia portugalii, na stronę powinny powrócić na 24h fajerwerki przy poleceniach!

0

@JohnnyBarca ci starzy i tak byli wybrakowani

4

nanananana heeeeeeeeeeeeeeeeeey goooooooood byeeeeeeeeeeee

2

Bukaku co to było

1

@dzagos zesra się w 90 i rozłoży nogi w dogrywce

2

Jak Belgia zrobi Atletico z LM to nie zdzierżę

2

oho, hazard za nóżkę się trzymał xD

3

piłka ramosa w kosmosie będzie miała koleżankę

1

@puyol_presidend5 a ty co kradniesz zielone? zielone zostawiamy tutaj >>> https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10264439#comment-10264439

1

a maszyna już padolino

6

wyszło pepe z worka

10

@DonMatteo901 otóż to, a nie jakaś przester

1

aaaaazaaaaaarddddddddd

0

@geass 5 z tyłu? To nie ja powinienem zmienić nazwę na RAT FC, tylko ty ^^

2

@geass i ten rakietic na śo xD

3

@barcamember powinienem zmienić nazwę na RAT FC? ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?