Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@codemat lepszego trofeum od odpadnięcia Portugalii już mieć nie będziemy xD
1
@tristan87 maszyna go blokowała, ot co
2
@Vebrol free coca cola dla wszystkich którzy awansowali xD
1
@ProMILs bo za 6 winów dają 5/5, a już ma 3
2
@NaFazieHitman nie mam już
2
No nie wyczymie, ja tu trafiam Viniciusa
https://zapodaj.net/images/128daf6b0d94e.jpg
który za każdego wina teraz dostaje upgrade, a Brazylia wychodzi rezerwami, czymajcie mnie bo nie wyczymie
1
@EleanoR sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci
7
@Potezne_zakola więc będzie pasować xD
2
@FC1899Barca rob, nie!
1
@Gall mam flashbacki z euro 2016 xD wtedy też błyszczał a w bayernie się zesrał
3
@Encore za niemcami, żeby te angielskie parówy sobie śpiewały w autorze " we coming home"
6
@IbrahimAfellay pokazał co myśli o kapitanie portugalii i ja się z nim zgadzam, do piachu
1
@Encore sancho to niech najpierw ruszy dupę z ławki, a jak już ruszy to niech sobie razem śpiewają w autokarze " we coming home, we coming home" jak już odpadną
0
@clyde tu się nie ma co śmiać, taka jest rzeczywistość
10
@codemat z okazji odpadnięcia portugalii, na stronę powinny powrócić na 24h fajerwerki przy poleceniach!
0
@JohnnyBarca ci starzy i tak byli wybrakowani
4
nanananana heeeeeeeeeeeeeeeeeey goooooooood byeeeeeeeeeeee
2
Bukaku co to było
1
@dzagos zesra się w 90 i rozłoży nogi w dogrywce
2
Jak Belgia zrobi Atletico z LM to nie zdzierżę
2
oho, hazard za nóżkę się trzymał xD
3
piłka ramosa w kosmosie będzie miała koleżankę
1
@puyol_presidend5 a ty co kradniesz zielone? zielone zostawiamy tutaj >>> https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10264439#comment-10264439
1
a maszyna już padolino
6
wyszło pepe z worka
10
@DonMatteo901 otóż to, a nie jakaś przester
1
aaaaazaaaaaarddddddddd
0
@geass 5 z tyłu? To nie ja powinienem zmienić nazwę na RAT FC, tylko ty ^^
2
@geass i ten rakietic na śo xD
3
@barcamember powinienem zmienić nazwę na RAT FC? ^^