12

@Rewolucja123 nie dość że zmienili herb na taki do dupy, to jeszcze barwy

0

@AntekGriezmann A kiedyś przestał?

0

@Qlewer było, odrzucone, zamykam

0

Myślicie że teraz jest gorąco? Co wy tam wiecie, on wam powie kiedy jest gorąco


1

@IronSanHybrid rodowity Duńczyk

1

@Kwiatek67 No, już go sprzedali jak wyleciał na 2-3 miesiące

0

@tobiasson92 najwyższy czas

0

@Rust_Cohle Taki delefele, tylko na masie

1

@VenoM dziwi, że jeszcze po niego łap nie wyciągnęli

0

LO, ŚO i ŚP i kadra kompletna, gdzie tu Adama?

9

Jaki kurłła Adama, jak w Benfice sobie siedzi Grimaldo, a Trincao pewnie chętnie by się odbudował w Portugalii, cenowo są podobni

3

@BarcaInfo tragedia

3

1

@Don-Corleone to pokolenie miało dużo większy potencjał, ale zabrakło Guardioli

5

@Don-Corleone no bez przesady, Argentyna była w finale 2014 i w odróżnieniu od Brazoli nie dała dupy Niemcom, tylko igłain zrobił igłaina, a w 2018 odpadli z późniejszymi mistrzami. Problem w tym, że zawsze mieli gównianą obronę i niewiele lepszą pomoc, o niezgranym ataku nie wspominając.

1

hell in a cell na ostatnim smackdown przed hiac ppv, hiac na samym hiac ppv, oraz na pierwszym raw po hiac też, tego chyba jeszcze nie grali ;x

0

@Vebrol czy innymi Martinezami

2

gomez już chciał swish swish dance robić ;x

1

ale aguero miał setkę ;f i jak zwalił

0

Belgia 2:0, znamy awanse

0

4:1 ;dd

1

To teraz Finlandia papa? xD

3

ale zaebał

0

@LeoMessiah janiamowski kupon

1

@Janiama my disappointment is immeasurable and my day is ruined @Encore wychodzimy

0

@Janiama opluted

1

@Janiama Belgia 3:0
Dania 1:1

1

@DaPidejpi multikonta głosu nie majo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Janiama no i kto je debesciak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Janiama Holandia 3:0
Austria 1:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?