1

@Janiama Niemcy 2:0
Francja 3-1

3

dobrze że powiedział że żart, bo bym nie ogarnął

1

@IronSanHybrid jaki remis? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

do domu nieudacznicy

2

szybko się obudzili

3

no i zepsuli kupon u janiamy

7

AJ AJ AJ - tryska - spalony

6

i niech tak zostanie to mi kupon u janiamy wejdzie xD

1

i arrivederci roma

1

@agaFCB to by wyjaśniało Morate w pierwszym składzie.. oh wait

1

ale że aż 88 minut sędzia doliczył to ja w szoku jestem

4

ale zgodzisz się anżej

3

Jesteś w polu karnym, co robisz? Cofasz

0

@IronSanHybrid nigdy ich nie mieli

1

za dużo synów gra dla Szwecji, a u nas sami starzy pijani

0

@patry295 o luju xD

0

@igorski więcej

1

przynajmniej będziemy wypoczęci na MŚ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@clyde to jest upomnienie słowne

0

jaka padaka

4

@IronSanHybrid czyli jednak to nie Polska taka mocna, tylko Hiszpania taka słaba ^^ a mówili żeby nie ujmować Polakom xD

20

morata karnego nie trafił xDDDD

2

not sure Lewy or gruby Suarez

10

lewy to chyba biegać nie umie

0

i cały misterny plan też w bistu

0

no i wakacje :D

1

@Janiama Szwecja 2:1
Hiszpania 2:1

3

co ten Enrique, ściąga Llorente który mu robił robotę na skrzydle, wstawia Azpilicuete na PO zamiast na ŚO, a na ŚO wstawia Garcie który murawę w city powachął tyle razy co Coutinho w Barcy i dalej Thiago na ławce xD to się nie może udać

2

@AmigoBlancos tu jest Polska i tu się pije

3

Słowacja > Polska
Szwecja > Słowacja
Szwecja > Polska
Takie są fakty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?