Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3 setka chyba zrypana
1
piłką dostał a świruje że niby kolano xD
0
nie wyczymie, banda paralityków
5
zara coś wcisną, nasi już obsrani
1
nie mogę na tego szczęsnego patrzeć, jeszcze się cieszy jak głupi do sera po tym wylewie
9
łamaga
0
temu już się duracelle skończyły xD
1
fart XDDDDDDDDDdd
1
to na długo wrócili xDDDDD
0
będzie karny XDDDDDD
0
ON NIOM NIE JEEEEEEEEEE
0
glik pod prądem chyba
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
kij, odpalam fut champions na odstresowanie bo nie wyczymie
0
@IronSanHybrid a widziałeś co się działo bez niego, jak go Sousa na dzień dobry odstawił? xD tam nie ma z czego lepić
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
49
robert po co ci noga? chodze niom
27
no ludzie jak takiego czegoś nie strzelacie to już nie strzelicie
0
i po co ja tą fifkę wyłączałem, było grać fut champions, mniej nerwów i zniszczonych sprzętów
10
po co ci głowa? jem niom
0
za to rzucanie i wybijanie piłki to glik zara dostanie żółtą i będzie mógł sobie przybić piątkę z kryśką
1
no i w bistu i wylądował i cały misterny plan też w bistu
0
no i var mówi polska do domu xDDD
0
no przyznawać się, kto się odpalił? ;x
0
1 atak i już było ciepło
0
to oni potrafią tak strzelać? ;x
0
1 minuta, posiadanie piłki 90% dla polski, hiszpania w nerwach
0
Szczęsny coś odwali, mówię wam
1
wbiertal czas zacząć
7
Łapcie, starczy dla wszystkich!
https://a.allegroimg.com/s1024/0cedf7/e9b702ad4959b4ebdee3b304b18a