0

3 setka chyba zrypana

1

piłką dostał a świruje że niby kolano xD

0

nie wyczymie, banda paralityków

5

zara coś wcisną, nasi już obsrani

1

nie mogę na tego szczęsnego patrzeć, jeszcze się cieszy jak głupi do sera po tym wylewie

9

łamaga

0

temu już się duracelle skończyły xD

1

fart XDDDDDDDDDdd

1

to na długo wrócili xDDDDD

0

będzie karny XDDDDDD

0

ON NIOM NIE JEEEEEEEEEE

0

glik pod prądem chyba

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

kij, odpalam fut champions na odstresowanie bo nie wyczymie

0

@IronSanHybrid a widziałeś co się działo bez niego, jak go Sousa na dzień dobry odstawił? xD tam nie ma z czego lepić

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

49

robert po co ci noga? chodze niom

27

no ludzie jak takiego czegoś nie strzelacie to już nie strzelicie

0

i po co ja tą fifkę wyłączałem, było grać fut champions, mniej nerwów i zniszczonych sprzętów

10

po co ci głowa? jem niom

0

za to rzucanie i wybijanie piłki to glik zara dostanie żółtą i będzie mógł sobie przybić piątkę z kryśką

1

no i w bistu i wylądował i cały misterny plan też w bistu

0

no i var mówi polska do domu xDDD

0

no przyznawać się, kto się odpalił? ;x

0

1 atak i już było ciepło

0

to oni potrafią tak strzelać? ;x

0

1 minuta, posiadanie piłki 90% dla polski, hiszpania w nerwach

0

Szczęsny coś odwali, mówię wam

1

wbiertal czas zacząć

7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?