Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Hummels to Juve | Dribbling & Skills | Danza Kuduro Remix
1
3 lata czekał żeby wrócić i strzelić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
lecimy lecimy nie śpimyyyyyyyyyyyyyy
1
oj neuerek dostanie coś dzisiaj za kołnierz jak tak będzie wychodził ;x
0
@IronSanHybrid boli cię wielki ymbappe?
1
@MichalZZZ ale to poczekaj do 88 minuty
1
@IronSanHybrid spokojnie, reklamy przyjdą w trakcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@Rust_Cohle gazu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Dopiero co Niemce się zmawiali żeby Robercikowi rekordu nie dać, nie nazywajcie się Polakami jeśli kibicujecie dzisiaj Niemcom! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Encore on też ma jakieś taśmy? xD
1
Chwila moment, czy oni nie powołali Theo Hernandeza aka najlepszego LO poprzedniego sezonu?
1
@Janiama Francja 2:0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
ale mu ryj wykrzywiło
0
jeszcze krisztianu sobie z karnego pośrubuje ;x
0
jaki farfocel
2
kriszczianu w formie, dla zmyłki podanie do przeciwnika, zmylił wszystkich swoich
0
@amanter patrzę na te pierwsze i myślę jaki kurna stanley ;x
3
Gdyby nie ten Cristiano, to Portugalia mogłaby realnie powalczyć o tytuł
0
on salta nie zrobi?
1
@Janiama Por 2:1 Węg
5
@Koors słupa
0
@Janiama co to znaczy "normalnym" faulu? xd faul to faul, za każdy może pokazać kartkę
0
@Janiama już po pierwszym wejściu powinien dostać kartkę, ale go sędzia oszczędził
1
@Janiama to ja już wolę fifę odpalić, mniej nerwów i zniszczonych sprzętów
5
ale jak to nie ma meczu o 15 ;(
0
@Don-Corleone status dupy - wylizana
3
@Serek copa to odpowiednik euro, tylko mś są wyżej
1
@maroon a nawet 2 gole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
52
4 drużyny w grupie i jak zwykle tylko my bez punktów ( ͡° ͜ʖ ͡°)