1

ale za celebracje to serdeczny beniz w d

0

@Roobo napiwno

0

spryskiwacze.. xD

2

A czasu to już zapomnieli dać na tvp2 ;f

0

Komentarz usunięty

0

@kaamil1910 skoro tak mówisz to musi być prawda, podaj mi jeszcze numery w totka

8

@SelloutCrowd życzę perma bez możliwości odwołania

2

2017 - @Transu96 traci swoją pierwszą bramkę w fut champions i rozwala pada
2021 - @Transu96 znowu traci bramkę w fut champions i rozwala pada
pszypadeG? nie sondze

5

do tych co srają się o wznowienie meczu dzisiaj - to decyzja piłkarzy

0

@PawkoFCB oni sami chcą grać

2

20:30 mecz wznowiony

0

i o czym było to info co miało być o 19:45?

7

@Roobo a z jakiej paki Belgii i Rosji?

1

@Janiama nie

7

@pawello10 dobrze, tylko co ma piernik do wiatraka skoro Eriksen zagrał najmniej meczy od lat

3

Ludzie wy każdą okazją wykorzystacie do nasrania na FIFE/UEFA, a fakty są takie że akurat Eriksen zagrał najmniej meczy w trakcie sezonu od lat.

1


nie jest dobrze ;/

0

@LoTo11 zanim coś napiszesz najpierw przeczytaj pytanie

0

macie video z sytuacji?

0

@Maciasek jakiś vid?

0

co się stało bo do kibelka skoczyłem ;/ jakiś vid

1

wypożyczenie żeby odciążyć budżet XDDDD

0

ehhh spalony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kondziubarca projekt też biorąc pod uwagę że siedzimy po pas w szambie ;)

14

@DaPidejpi a ty co się flexujesz wyimaginowaną dziewczyną

2

no i 1:1 ;/

0

@doc a ten cancelo to na lo? ;x

2

@Pawlak1992 brakuje tylko żeby zrobili jeszcze pasy po skosie i będziemy mieli tryplet wstydu

3

@Pawlak1992 krata i poziomica to najgorsze koszulki w historii i nawet z tym nie handluj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?