Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCbarca750 co ci się nie podobało w 19/14? w 19 prawie każdy wolej nazario czy każda główka gullita to była bramka i mi to odpowiadało bo to najlepsze karty w grze, a w 20 wgl nie można było główki zrobić nieważne kim grałeś, chyba że po jakimś wylewie
2
@Libar gdzie 3 zawodników za laporte? jest dobry, to prawda, ale nie aż tak żeby tyle za niego dawać, chodzi o de ligta
0
@FCbarca750 obawiam się że tylko 20 była gorsza
0
@FCbarca750 może dlatego że w 21 są autobloki, może dlatego że w dalszym ciągu jest problem żeby trafić 100% główkę, może dlatego że cantona czy maradona potrafią nie trafić w światło bramki podczas 100% sytuacji, może dlatego że nikt nie gra śo
a co do 20 to zapomniałem o tej zasranej la krokiecie ;x
1
@PatrychoO trzeba przy ocenie wziąć pod uwagę też, że od 17 wzwyż już były sbc czy fut champions, wcześniej zarobek poprzez "granie" był nijaki
4
Gdybyście mieli posegregować fify począwszy od fify 13 wzwyż od najlepszej do najgorszej pod kątem UT, jakbyście je ułożyli i dlaczego? U mnie to wygląda tak:
1 - 18, 17, 15, 13
2 - 19, 14
3 - 16
4 - 21, 20
13 - w tej fifie zacząłem przygodę z UT, co wspominam najlepiej? To że się świetnie bawiłem składem złożonym z piłkarzy Barcy, żadna meta, na ataku na niepełnym zgraniu Villa z bodajże 77 tempa i byłem happy, wgl się nie przejmowałem statami, grałem tymi których lubiłem i nie odstawałem od nikogo, fifa pace'owa
14 - najbardziej ta fifa mi się kojarzy z główkami, benteke czy lukaku i pograne, gameplay w dodatku world cup różnił się strasznie od gameplayu w zwykłej 14, niemniej jednak pierwsza fifa w której trafiłem totsa, a właściwie 3 w tym Teveza, więc podjarany byłem bardzo biorąc pod uwagę że nie było wtedy sbc, a coinsy były ciężko dostępne jeśli nie potrafiłeś handlować/kupowałeś za plny, fifa nie pace'owa
15 - bardzo dobra fifa, same przyjemne wspomnienia, atak złożony z lacazetta i chikhaouiego.. top fifa, fifa pace'owa
16 - tą fifę akurat źle wspominam, nie potrafię sobie przypomnieć dlaczego, ale jej nie lubiłem.. aczkolwiek to była pierwsza fifa w której pojawiły się karty specjalne do "zdobycia" poprzez granie, co prawda na sam koniec fify, ale jednak - Konoplyanka, Auba i Reus w pamiętnych turniejach z ograniczoną liczbą podejść.. udało mi się wtedy zdobyć 2 z 3 kart, a atak mimo że złożony z Neymara, Suareza i Griezmanna to nie sprawiał mi przyjemności, nie pamiętam czy była pace'owa
17 - fifa w której pojawiły się sbc, jedyna fifa w której wbiłem elite 2, fifa w której były miesięczne nagrody za fut champions, top fifa, nie pamiętam czy była pace'owa
18 - fifa w której pojawiły się icon sbc, świetny gameplay, fifa w której Gullit i Nazario byli bogami, fifa w której trafiłem ikonę puyola i sif'a cr7, dodatek world cup umarł bardzo szybko przez zbyt dużą dostępność najlepszych kart, top fifa, fifa pace'owa
19 - ludzie narzekają na tą odsłonę fify, ale w porównaniu do 20 czy 21 ta fifa była dobra, flashback ibra na ataku i już wiedziałeś że dostaniesz bramkę ze łba, fifa w której złożyłem najlepszy skład w swojej fifowej karierze, niemniej jednak ea wydymało graczy pod koniec fify z sbc o najlepsze ikony, gdy zamiast wypuścić ich najlepsze wersję moments, wypuścili tylko prime'y, fifa nie pace'owa
20 - fifa w której nie dało się strzelić główki, fifa która doprowadziła mnie do białej gorączki, fifa w której ea pozbyło się sbc o ikony i zamiast nich dali icon swapy.. fifa w której trafiłem tots neymara czy moments stoichkova.. fifa która była przeklęta la krokietą.. fifa dno, fifa nie pace'owa
21 - bardzo mocno rywalizowała z poprzedniczką o miano najgorszej.. fifa w której "powróciły" icon sbc.. tyle że ograniczone czasowo, nieregularnie wypuszczane, mamy czerwiec, a oni nie wypuścili wszystkich ikon.. podobnie jak poprzednia doprowadziła mnie do białej gorączki, fifa dno, fifa pace'owa
2
@LeoMessiah Hiszpania teraz to faworyt ^^
1
@Rewolucja123 znowu? ;/
1
@Explode "walkę"
0
podlinkujcie te 3 czy 4 dyskusje
0
@kordyl1010 21 - mamy 2021 rok aktualnie
21
Ja wam tylko sprzedam protipa, że jutro nie będzie trzeba nowych dyskusji tworzyć.. wystarczy dorzucić kilka komentarzy do dzisiejszych i będzie wisieć jak @VamosRakietay dni kilka, bo dyskusję trzeba podlewać jak kwiatka, żeby nie uschła
0
@DaPidejpi ty to możesz mi co najwyżej lego podłożyć
1
@michaleu nie wiem o czym mówisz
1
@DaPidejpi to ja położyłem podwaliny pod jego sukces
4
@MesQueUnClub96 przyznaj się, byłem dla ciebie inspiracją ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ja puściłem pierwszy klocek domina
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10146021#comment-10146021
4
@BarcaInfo znowu ustawione
2
@Deviler stoichkov
1
@The_Man wicka sobie odpal a nie
1
@Halamadryt1902 w madrycie nie znajdziesz
3
@IronSanHybrid pierwsze skojarzenie xD
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0d/Jabba_the_Hutt.jpg
0
@IronSanHybrid znaczy przyznajesz się do winy? Zaraz znajdziemy paragraf
1
@Pawlak1992 numeru telefonu nie pamiętałem, ale gg do dzisiaj, obudzony w środku nocy powiem ;x
1
@Pawlak1992 chyba leży, próbowałem zakładać konto jeszcze raz, bo na stare nie mogłem się zalogować, a jak już zalogowałem, to żadnych kontaktów nie miałem, nic nie przychodzi, nic nie działa
1
@IronSanHybrid znowu prowokujesz!?
0
@clyde "najlepsze" totsy w pickach się kończą, potem będzie jakieś guwno typu all special cards from all the year
9
Nie pasuje wam rambla? Nie możecie patrzeć już na to wszystko? Chcecie odejść dopóki się coś nie zmieni!? Nic nie szkodzi, moderacja ma już na wasze miejsce ukraińców na śmieciowych umowach.
1
@EleanoR nie będzie komu wracać
0
@clyde ale totsy się kończą w tym tygodniu xD
1
@LeoMessiah że kiełbaska może jeszcze trochę nad ogniem poleżeć