Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@busquets5 "czy uważasz że Niemcy są głupi?" Szkoda że nie udowodnił, że nie są
1
@Mario96w przerąbane mówię ci, już mnie siły opuszczają, wczoraj 10 powtórzeń na klatę mniej niż zwykle
10
No i 25 stuknęło, teraz już z górki do piachu..
5
@19cukier48 a najlepiej Theo Hernandez ;f
0
@HighestInTheRoom a Thiago Silva co? kontuzja?
1
@IronSanHybrid ale ja już się zapoznałem z podziemiem szachowym i nie wiem czy jestem gotów na kolejne
0
@IronSanHybrid czy słuchanie tego przysporzy mnie o ból głowy tak jak po hejtparku z jasiem/sidneyem? bo mi się już apap kończy
2
@patry295 kiedy podał ten sens? bo chyba przegapiłem
1
@derlysy1979 a babka na końcu "kto mu ebnie, kto mu ebnie" xD
1
Jak nie pyknie Wijnaldum to atakować po Thiago ;f
0
@PawkoFCB mnie od vectry dzieli tylko rondo, więc mam blisko żeby ich obiertolić, a problemy są dalej, internet lubi się zesrać wieczorem itd itd
1
@Criss18Barca od vectry nie polecam
1
@JohnnyBarca nie tylko dzisiaj
1
@kuz write that down, write that down
18
@amanter trzeba brać przykład z innych dyscyplin
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/Uzek9kqTURBXy8xZTJmZDRlMjgyYmQzNzM3YTU5Zjk3YjczZTFkN2MyMi5qcGVnk5UDACHNFDnNC2CTBc0DFM0BvJMJpjVjNzdhNAaBoTAF/chicago-bliss-vs-denver-dream.webp
10
W końcu je dorwałem..
https://zapodaj.net/images/dbf9bba51b4f6.jpg
jak zacznę wstawiać tuska to dzwońcie na 112
2
@lucas/catalan może w końcu zmienisz zdjęcia
0
@vangoor zamknięte nie znaczy że bufet otwarty, płacić trza ;/
0
@Ghotti milan też ;x
0
@DaPidejpi a Fabiański to odchodzi z West Hamu? Przecież cenią sobie Fabiana
0
@Encore nie wierzę że odejdą obaj(Griezmann i Dembele), albo jeden albo drugi
0
@neeed podobno cr odchodzi
5
Jakie realne kierunki może obrać nasza 11 wybrańców?
Griezmann+Pjanić > De Ligt?
Lenglet+Roberto > Laporte?
Trincao > Milan?
Firpo > Inter/Milan?
Neto > ???
Umtiti > Arsenal?
Matheus Fernandes > co łaska
Coutinho > Everton/Arsenal?
Braithwaite > jakiś średniak z la ligi?
18
@Striker a tam, najwyżej sobie wczyta
0
@DaPidejpi jutro to mam wywalone, będę się alkoholizował
0
4 czerwca i dalej 11 do sprzedania
1
@IronSanHybrid to może lucy cat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Ghazul3293 ♞ zwalony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika