Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Manchester City, Juventus i ewentualnie Inter to chyba jedyne kluby z którymi można rozmawiać o jakiś wymianach, bo te nasze paniska na mniejsze kluby nawet patrzeć nie będą.
0
@masq gdzie masz te filmiki
2
@Borry każda wymiana w której my dajemy więcej niż jednego piłkarza byłaby super
0
@Derean myślę że jeśli Kuman zostanie, to tylko i wyłącznie na wytycznych w jakim kierunku ma prowadzić zespół, uwzględniając pewnie stawianie na Puiga.
5
https://zapodaj.net/images/4ea373907bd7a.png
Chyba najrealniejszy skład na przyszły sezon na ten moment, aż 11 piłkarzy do sprzedania zakładając że odnowimy Dembele, jeśli nie sprowadzimy Gayi to na LO będzie grał w razie potrzeby Dest, jeśli nie sprowadzimy Laporte/De Ligta to pewnie zostanie Lenglet, jakiekolwiek dalsze ruchy transferowe których nie uwzględniłem na grafice, będą uzależnione od wymiany/sprzedaży naszych 11 wybrańców.
7
@l0Messini nie
0
@Deeespacito żadnych szans, kilka meczy = kolejne miliony dla live
0
@John_Doe 2. Czyli ile?
0
@Oskar00 skąd ty masz 2000 yangów?
2
@Mario96w no wiem, sam widziałem na rule34 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@puyol_presidend5 no masz w profilu obserwowani i obserwujący
9
@Rewolucja123 za drewniaka chcesz banować? Ty odstaw te biopaliwa, dobre?
1
@PatrychoO jedyne co mi się nie podoba w nowych strojach to to, że nie ma poziomego paska który by oddzielał pionowe pasy po środku, na tym poziomym pasie powinien być sponsor.
1
@Rewolucja123 w życiu żadnej gry nie zepsułem, chociaż fifa była najbliżej
2
@PatrychoO przecież to horkruks voldemorta
2
@BartaxXx to kiedy tą świece robisz
2
@Encore ;/
0
@clyde bo w 2 została dopracowana mechanika gry, ale story to zawsze w 1 najlepsza
3
@tomek8756 aż mi klasyka przypomniałeś, po dziś dzień mój top 4 komentarz xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7167826#comment-7167828
0
@Salwik92 uważaj na chipsy z afryki, opanowały gorące
0
@clyde żadna, ale to żadna gra na świecie nie ma takiej fabuły i klimatu jak gothic 1, świat skazańców, po prostu majstersztyk
0
@tomek8756 do 16 na pc, 17+ xbox
1
@Sulimo dobre chłopaki z jej powodu zostali popchnięci do niecnych czynów i teraz patrzą na świat zza krat
0
@clyde "witamy w kolonii" lepsze
0
@tomek8756 po wczorajszym fjet chempions pozwolę się nie zgodzić, zacząłem o 22, a skończyłem +- o 5:30 i to tylko dlatego że coś się zadziało wieczorem z serwerami/vectrą i miałem taki toporny gameplay że Maradoną nie mogłem nikogo przejść ;x
1
@Salwik92 jak się chwilę rozejrzysz to zawrócisz na pięcie
2
@Sulimo w pierwszym rzędzie siedziałem na tej kompromitacji ;/
https://streamable.com/bv3lo
3
@Sulimo a to trzeba sidzeja zawołać
2
@Sulimo wstawił link do jakiegoś konta i pisze czy to dopuszczalne ;x nie wiem kto to, nie interere mnie to
0
@Kettger absolutnie, posiadanie konta jest niedopuszczalne