0

Manchester City, Juventus i ewentualnie Inter to chyba jedyne kluby z którymi można rozmawiać o jakiś wymianach, bo te nasze paniska na mniejsze kluby nawet patrzeć nie będą.

0

@masq gdzie masz te filmiki

2

@Borry każda wymiana w której my dajemy więcej niż jednego piłkarza byłaby super

0

@Derean myślę że jeśli Kuman zostanie, to tylko i wyłącznie na wytycznych w jakim kierunku ma prowadzić zespół, uwzględniając pewnie stawianie na Puiga.

5

https://zapodaj.net/images/4ea373907bd7a.png

Chyba najrealniejszy skład na przyszły sezon na ten moment, aż 11 piłkarzy do sprzedania zakładając że odnowimy Dembele, jeśli nie sprowadzimy Gayi to na LO będzie grał w razie potrzeby Dest, jeśli nie sprowadzimy Laporte/De Ligta to pewnie zostanie Lenglet, jakiekolwiek dalsze ruchy transferowe których nie uwzględniłem na grafice, będą uzależnione od wymiany/sprzedaży naszych 11 wybrańców.

7

0

@Deeespacito żadnych szans, kilka meczy = kolejne miliony dla live

0

@John_Doe 2. Czyli ile?

0

@Oskar00 skąd ty masz 2000 yangów?

2

@Mario96w no wiem, sam widziałem na rule34 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@puyol_presidend5 no masz w profilu obserwowani i obserwujący

9

@Rewolucja123 za drewniaka chcesz banować? Ty odstaw te biopaliwa, dobre?

1

@PatrychoO jedyne co mi się nie podoba w nowych strojach to to, że nie ma poziomego paska który by oddzielał pionowe pasy po środku, na tym poziomym pasie powinien być sponsor.

1

@Rewolucja123 w życiu żadnej gry nie zepsułem, chociaż fifa była najbliżej

2

@PatrychoO przecież to horkruks voldemorta

2

@BartaxXx to kiedy tą świece robisz

2

@Encore ;/

0

@clyde bo w 2 została dopracowana mechanika gry, ale story to zawsze w 1 najlepsza

3

@tomek8756 aż mi klasyka przypomniałeś, po dziś dzień mój top 4 komentarz xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7167826#comment-7167828

0

@Salwik92 uważaj na chipsy z afryki, opanowały gorące

0

@clyde żadna, ale to żadna gra na świecie nie ma takiej fabuły i klimatu jak gothic 1, świat skazańców, po prostu majstersztyk

0

@tomek8756 do 16 na pc, 17+ xbox

1

@Sulimo dobre chłopaki z jej powodu zostali popchnięci do niecnych czynów i teraz patrzą na świat zza krat

0

@clyde "witamy w kolonii" lepsze

0

@tomek8756 po wczorajszym fjet chempions pozwolę się nie zgodzić, zacząłem o 22, a skończyłem +- o 5:30 i to tylko dlatego że coś się zadziało wieczorem z serwerami/vectrą i miałem taki toporny gameplay że Maradoną nie mogłem nikogo przejść ;x

1

@Salwik92 jak się chwilę rozejrzysz to zawrócisz na pięcie

2

@Sulimo w pierwszym rzędzie siedziałem na tej kompromitacji ;/
https://streamable.com/bv3lo

3

@Sulimo a to trzeba sidzeja zawołać

2

@Sulimo wstawił link do jakiegoś konta i pisze czy to dopuszczalne ;x nie wiem kto to, nie interere mnie to

0

@Kettger absolutnie, posiadanie konta jest niedopuszczalne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?