Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid wszystko przez tą twoją przester, to ty ludzi podburzyłeś
0
@clyde w takim razie beka, że g3 nie wbiłaś :P jest od 14
6
@Pogba na wasze miejsce już czeka spora grupka ukraińców
0
@clyde nie bo skrypt następne 13 meczów ci przegra, no chyba że mówisz o 13 na 30 xD
2
23 meczy fut chempions do zagrania, ale nie chcę niczego przegapić ;/ znowu będę siedział po nocy
13
@Rewolucja123 "elemelent musi odejść", wypowiedziane głosem mariana paździocha, przyda się jakiś bot głosowy
0
@Cvzx 1043 typa, gardzę wszystkimi
5
@sawyer00 jak przebije moje 300+ które mi usunęli to będę musiał spakować walizę ;/ ale żeby mieć pewność że przebił, to musi wbić 400, a do tego czasu chyba grylla już zgaszą w moderacji..
42
@lukas10 jak już przyjdzie milicja to pamiętaj, masz być jak bulterier, jak wściekły byk, jak Tommy Lee Jones w Ściganym!
0
@michal26 ty chyba nie wiesz jaki jest rekord ;x
23
śledzi ktoś na ilu zielonych się zatrzyma dzisiejszy bohater zanim przyjdzie milicja?
1
@MysticCat no zbanowali mnie za niewinność, a ja im wtedy mówię że to nie do mnie tak, do mnie nie, no i teraz mam plecy w moderacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiele lat walczyłem na pierwszej linii frontu, aż w końcu dostałem propozycję nie do odrzucenia i teraz dostaję procent z patronajta
4
@Karzel uff, już myślałem że to tobie trzeba dać, ale wystarczy mi
1
@EleanoR mi to lotto bo mam unban ticketa za niesłusznego bana ^^
2
@Janas11224 szanuję za obywatelską postawę
7
elemelent zabrał głos o pracy moderatora na rambli
1
@patry295 na szczęście mu usuną, więc mój wewnętrzny janusz się raduje
2
@ElKamil pamiętam jak mnie kiedyś @SeeleyBooth sprzedał za sprzedawanie prawdziwego oblicza bi i poleciałem razem z postem 300+ zielonych.. od tamtej pory nie jestem sobą
19
Tyle się człowiek męczy żeby wyłudzić parę zielonych, aż tu nagle przychodzi taki jeden i robi 130 w 30 minut, jak żyć
37
w końcu coś dobrego w gorących i nie mówię o crunchipsach
0
@Deviler co zrobić? czytałem gdzieś że zakaz nokdałnów itd itd ;x
1
@MesQueUnClub96 bo brazylia się obsrała
0
@tommyVERceti
https://www.youtube.com/channel/UCAL3JXZSzSm8AlZyD3nQdBA/videos
odkąd odkryłem ten kanał, to tak się na działce pobudowałem że hej
0
@SaulGoodman doktor house
3
@MysticCat czekaj tylko vpna ogarnę
5
@MrCule_X jeśli chcesz pogadać o piłeczce, to pod artykułami nikt ci z Tuskiem nie wyjedzie
0
@Janiama o tym że nie ma rytmu meczowego?
0
@Janiama być może przez trenerów betonów
0
@kaamil1910 LO Milan, SO napiwno nie z Live(van dijk prawie cały sezon nie gra, a oprócz niego nikogo topowego), PO z Live jeszcze się mogę zgodzić
0
@kaamil1910 konate przyszedł? Pardą ;f ale z tą najlepszą obroną to poleciałeś ;x 2 lata temu może i tak