1

@IronSanHybrid wszystko przez tą twoją przester, to ty ludzi podburzyłeś

0

@clyde w takim razie beka, że g3 nie wbiłaś :P jest od 14

6

@Pogba na wasze miejsce już czeka spora grupka ukraińców

0

@clyde nie bo skrypt następne 13 meczów ci przegra, no chyba że mówisz o 13 na 30 xD

2

23 meczy fut chempions do zagrania, ale nie chcę niczego przegapić ;/ znowu będę siedział po nocy

13

@Rewolucja123 "elemelent musi odejść", wypowiedziane głosem mariana paździocha, przyda się jakiś bot głosowy

0

@Cvzx 1043 typa, gardzę wszystkimi

5

@sawyer00 jak przebije moje 300+ które mi usunęli to będę musiał spakować walizę ;/ ale żeby mieć pewność że przebił, to musi wbić 400, a do tego czasu chyba grylla już zgaszą w moderacji..

42

@lukas10 jak już przyjdzie milicja to pamiętaj, masz być jak bulterier, jak wściekły byk, jak Tommy Lee Jones w Ściganym!

0

@michal26 ty chyba nie wiesz jaki jest rekord ;x

23

śledzi ktoś na ilu zielonych się zatrzyma dzisiejszy bohater zanim przyjdzie milicja?

1

@MysticCat no zbanowali mnie za niewinność, a ja im wtedy mówię że to nie do mnie tak, do mnie nie, no i teraz mam plecy w moderacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiele lat walczyłem na pierwszej linii frontu, aż w końcu dostałem propozycję nie do odrzucenia i teraz dostaję procent z patronajta

4

@Karzel uff, już myślałem że to tobie trzeba dać, ale wystarczy mi

1

@EleanoR mi to lotto bo mam unban ticketa za niesłusznego bana ^^

2

@Janas11224 szanuję za obywatelską postawę

7

elemelent zabrał głos o pracy moderatora na rambli


1

@patry295 na szczęście mu usuną, więc mój wewnętrzny janusz się raduje

2

@ElKamil pamiętam jak mnie kiedyś @SeeleyBooth sprzedał za sprzedawanie prawdziwego oblicza bi i poleciałem razem z postem 300+ zielonych.. od tamtej pory nie jestem sobą

19

Tyle się człowiek męczy żeby wyłudzić parę zielonych, aż tu nagle przychodzi taki jeden i robi 130 w 30 minut, jak żyć

37

w końcu coś dobrego w gorących i nie mówię o crunchipsach

0

@Deviler co zrobić? czytałem gdzieś że zakaz nokdałnów itd itd ;x

1

@MesQueUnClub96 bo brazylia się obsrała

0

@tommyVERceti
https://www.youtube.com/channel/UCAL3JXZSzSm8AlZyD3nQdBA/videos
odkąd odkryłem ten kanał, to tak się na działce pobudowałem że hej

0

@SaulGoodman doktor house

3

@MysticCat czekaj tylko vpna ogarnę

5

@MrCule_X jeśli chcesz pogadać o piłeczce, to pod artykułami nikt ci z Tuskiem nie wyjedzie

0

@Janiama o tym że nie ma rytmu meczowego?

0

@Janiama być może przez trenerów betonów

0

@kaamil1910 LO Milan, SO napiwno nie z Live(van dijk prawie cały sezon nie gra, a oprócz niego nikogo topowego), PO z Live jeszcze się mogę zgodzić

0

@kaamil1910 konate przyszedł? Pardą ;f ale z tą najlepszą obroną to poleciałeś ;x 2 lata temu może i tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?