0

@Janas11224 w Liverpoolu jest kupa z obrońcami, zaoferować im jakiegoś lengleta/umtitiego za thiago

54

No to mamy pierwszą wymówkę Kumana na następny sezon..
no panowie kurłła, miał być Wijnaldum a ni ma, panowie no jak tak grać, sezon przejściowy jak nic

7

@Messibestplayerintheworld plan b czyli nic, bo mamy potężnego moribe xD

10

@7black4 mylisz proszczepionkowców z trollami

2

Kij z wijnaldumem, thiago wróć ;/

13

@ciema teraz to już się nie opłaca

5

@PatrychoO nie idź tą ścieżką

3

to długi ten wywiad z pudzianem po walce xD

3

a co z tym olisadebe czy jak tam go zwali, co miał z pudzianem na poprzedniej walczyć?

0

@Dankhog wyczytałem z fusów

0

chopy pudzian zara

4

@AllBundy kurłła, kiedyś to było

3

@BartaxXx kij z nazario, ale żeby w moje urodziny takie cyrki robić.. wstyd ludzie, wstyd

2

@GeneralXavi przepraszam bardzo, ale to jak wywaliłem 2mln coinsów na paczki podczas tots z ligue 1 i nie trafiłem ani jednego totsa z ligue 1 jest bardzo satysfakcjonujące dla januszy, którzy tylko czekają aż się wywalę na głupi ryj

4

Wait a minute, to teraz avatary was prowokują? xD

1

@NaFazieHitman a nawet 100 zgrania się znalazło na wszystkich poza zambrottą
https://www.futbin.com/21/squad/8693690

1

@NaFazieHitman here you go
https://zapodaj.net/images/85916b81271f6.jpg

bruno i renato spd, maradona spo

1

kolejna modyfikacja składu
https://www.futbin.com/21/squad/8693574

barceloński team 4fun też prawie skończony
https://www.futbin.com/21/squad/8693591

wszyscy niewymienni, first owner rtg

3

@Sulimo wydarzenie odwołane, prowadzący nie dojechał

0

@Dembouz1899 powoli, na spokojnie, mamy kim grać w ataku, take your time ansu

7

no i nie będzie oświadczenia.. ostatni horkruks zniszczony

2

@Jakchcesz tyle horkruksów zniszczyłem.. wszystko na marne

1

he's back.. nie o takie urodziny walczyłem ;/

0

@weld141 nie

0

@kamilop problem w tym że Albie siada psycha na ważne mecze, zwłaszcza jeśli tracimy bramkę, więc kto wie, wszystko zależy od trenera który w tym sezonie już nie ma wymówek, oczekuje się od niego wszystkiego

2

@Heheszek71 ja od ing dostałem ;x

0

@Mario96w nope, ze starym się już widzieć nie będę, mamusia na obiad też nie zaprosiła

0

@kubix05 jeśli mieszkałeś na złomie.. ;x

16

Nigdy jakoś specjalnie urodzin nie obchodziłem, ale jak już nawet starzy zapomnieli to znaczy że przepadłem.. a może to już wiek w którym nikt o tobie nie pamięta, ale jak ty o kimś zapomnisz to cię ukamienują?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?