Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 w Liverpoolu jest kupa z obrońcami, zaoferować im jakiegoś lengleta/umtitiego za thiago
54
No to mamy pierwszą wymówkę Kumana na następny sezon..
no panowie kurłła, miał być Wijnaldum a ni ma, panowie no jak tak grać, sezon przejściowy jak nic
7
@Messibestplayerintheworld plan b czyli nic, bo mamy potężnego moribe xD
10
@7black4 mylisz proszczepionkowców z trollami
2
Kij z wijnaldumem, thiago wróć ;/
13
@ciema teraz to już się nie opłaca
5
@PatrychoO nie idź tą ścieżką
3
to długi ten wywiad z pudzianem po walce xD
3
a co z tym olisadebe czy jak tam go zwali, co miał z pudzianem na poprzedniej walczyć?
0
@Dankhog wyczytałem z fusów
0
chopy pudzian zara
4
@AllBundy kurłła, kiedyś to było
3
@BartaxXx kij z nazario, ale żeby w moje urodziny takie cyrki robić.. wstyd ludzie, wstyd
2
@GeneralXavi przepraszam bardzo, ale to jak wywaliłem 2mln coinsów na paczki podczas tots z ligue 1 i nie trafiłem ani jednego totsa z ligue 1 jest bardzo satysfakcjonujące dla januszy, którzy tylko czekają aż się wywalę na głupi ryj
4
Wait a minute, to teraz avatary was prowokują? xD
1
@NaFazieHitman a nawet 100 zgrania się znalazło na wszystkich poza zambrottą
https://www.futbin.com/21/squad/8693690
1
@NaFazieHitman here you go
https://zapodaj.net/images/85916b81271f6.jpg
bruno i renato spd, maradona spo
1
kolejna modyfikacja składu
https://www.futbin.com/21/squad/8693574
barceloński team 4fun też prawie skończony
https://www.futbin.com/21/squad/8693591
wszyscy niewymienni, first owner rtg
3
@Sulimo wydarzenie odwołane, prowadzący nie dojechał
0
@DaPidejpi https://external-preview.redd.it/oxkA6vqvr-F408O31QOuvMc2BRN_AH5KPqabZNBg078.gif?format=mp4&s=6b405c04344dfdfb8f5d641fb159d97f2a72ab8b
znalazłem ostatniego
0
@Dembouz1899 powoli, na spokojnie, mamy kim grać w ataku, take your time ansu
7
no i nie będzie oświadczenia.. ostatni horkruks zniszczony
2
@Jakchcesz tyle horkruksów zniszczyłem.. wszystko na marne
1
he's back.. nie o takie urodziny walczyłem ;/
0
@weld141 nie
0
@kamilop problem w tym że Albie siada psycha na ważne mecze, zwłaszcza jeśli tracimy bramkę, więc kto wie, wszystko zależy od trenera który w tym sezonie już nie ma wymówek, oczekuje się od niego wszystkiego
2
@Heheszek71 ja od ing dostałem ;x
0
@Mario96w nope, ze starym się już widzieć nie będę, mamusia na obiad też nie zaprosiła
0
@kubix05 jeśli mieszkałeś na złomie.. ;x
16
Nigdy jakoś specjalnie urodzin nie obchodziłem, ale jak już nawet starzy zapomnieli to znaczy że przepadłem.. a może to już wiek w którym nikt o tobie nie pamięta, ale jak ty o kimś zapomnisz to cię ukamienują?