Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
@cat_r37 mówisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/d6f99c0a7cfcd.png
30
@tomek8756 pedofilem
1
@wpwelement znowu się wymigujesz? Ja dalej czekam na oświadczenie
10
@VamosRakieta good job, jedna bestia mniej w gorących
15
@VamosRakieta korzystając z okazji, warto przytoczyć klasyka..
https://zapodaj.net/images/bc63c059fa2da.png
12
@VamosRakieta a więc o reklamowanie swojego twittera chodzi? Nowe, nie znałem, picsów cały worek
2
aż się prosi o swapa z jakimś roberto
46
@VamosRakieta nie wiem o co chodzi, ale jak jedziesz bi po rajtach to masz mój miecz
1
@PatrychoO mnie żaden nie obchodzi
1
@PeteR10 ileż można czekać na te sbc o ikony, czerwiec jutro, wywalone
0
2mln coinsów wywalone na paczki, 1 tots z ligue trafiony.. brazylia, pomocnik.. paqueta xD nie warto było, nie warto było zrobić nic, a szkoda gadać, szkoda strzępić ryja
6
@Rewolucja123 Martial też miał jak Ibra przychodził ^^
4
@udarpawarotam "Suarez to transfer byłego prezydenta i zawodnik, którego nie chciał trener"
bzdura, Suarez został odstrzelony przez Bartka i wysłali Kumana żeby mu powiedział
0
@dzefrej234 mogę ci zaspoilerować: nic
0
@Dembouz1899 znudziło mnie czekanie na sbc o najlepsze ikony i wyzerowałem 2mln coinsow.. I trafiłem tylko 1 tots z Ligue, brazil pomocnik.. paqueta ;) A swoje paczki 25x83, 25x81 i 20x84 otworzyłem na la lige.. i nie trafiłem żadnego totsa ;) nie wiem na co czekasz, i tak nic nie wleci
0
z 5-1 przez 5-12 do 14-14, w połowie 7 meczu dostałem jakiś giga delay i miałem przez 10 meczy i teraz nie wiem czy to te łachudry od vectry czy po prostu fifa
1
@Chwytak panie ferdku afera jest, badure okradli
0
@patry295 silence wench, i do not wish to be horny when im watching cl final
3
@tristan87 do Juve to możemy go wypożyczyć jak już go podpiszemy :P
0
@Messibestplayerintheworld wypożyczą go może jak Chelsea kiedyś kurłe do Atletico
0
@pele1282 najlepszego ferdinando ^^
1
@GeFcIo przed sezonem po tych wielkich transferach nie splamionych jeszcze ręką Lamparda? Była to realna opcja ;x Beka się zaczęła po starcie sezonu i skończyła jak przyszedł Tuchel
0
@Katalonbar Jak ogarną tego Lukaku z Interu.. może być ciekawie, tym razem już naprawdę, a nie tak jak przed sezonem po wielkich transferach w rękach Lamparda xD
9
Rudiger top
Kante top
Mendy top
Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
3
@kolo123 nie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Gundogan dołącza do grona przegrywów, którzy przegrali finał LM z 2 różnymi klubami
1
Kto ma motma? Bo był kursik 17 za motma dla Kante bodajże, a po mojemu to chyba on był motm ^^
0
@IronSanHybrid no co tam somsiedzie, skąd to zwątpienie? xDD
0
@ProMILs ile dostał czasu? z 15 minut? xD