1

@PatrychoO ha tfu

0

@Quavosk UTD

1

@Michael24 prędzej mi kaktus wyrośnie na czole niż Polska wygra mś w nożnej, więc 3x lm ;f

0

@BorzyKrzys i prawidłowo, a nie jakiś pajac pod krawatem ci przyjdzie i powie no siema, sellujemy Messiego bo pitos się nie zgadza

1

@Encore masz, tylko nie jesteś w stanie wyciągnąć

0

@Encore nie wiem czy jesteś, ale podejrzewam gdzie możesz mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore to w końcu jak z tym bananem

0

@Encore panie ale do rzeczy, jesteś czy nie jesteś?

0

@RomanHoffer Gabbie Carter

0

@Encore akysz, z dala on nas

2

@PatrychoO bo zamiast to robić to się zbłaźnił

2

Ale suchar z najmanem, gość się sam z tego śmiał jeszcze xD

1

telefon zezłomował stana, gitara

0

@norbi77 mówi jak do ściany, co zrobić

0

@FCMichalo sąd w madrycie odrzuci ^^

2

@Mario96w zacznijmy od tego że manipuluje i próbuje mu włożyć w usta słowa których nie wypowiedział od siebie, cały czas

9

nie idzie tego słuchać, stanowski jak beton

12

Stanowski chyba wziął ten rozbieg, co mu Najman proponował

2

@Encore jak oszołom, mentzen mu tłumaczy łopatologicznie że on podał instrukcję, a ten swoje że on mówi to tamto

0

ale daj dokończyć.. tyle że nikt mu nie przerywał xD

3

Nie wiem kto te plotki o Matsie wymyśla, ale mam dla niego radę


0

@19cukier48 lepiej do Manu z Sancho ;f

1

@msmsms prowokacja, eksterminacja

8

No i gitarra

1

@Ghotti jak przyjdzie depay i aguero to jaki jest sens sprowadzania kolejnego napastnika? Obrona w 1 kolejności, a jak ten haaland faktycznie za rok ma klauzulę 75, to za rok atakować.

1

@myscooter ale pedri to nie jest śpd

0

Jeśli Kuman zostanie i te Aguery, Depaye i Wijnaldumy dojdą do skutku, to chyba się będzie szykowało drugie podejście do 4231, tylko gdzie tam miejsce dla Pedriego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Mr8lack Thiago za stary, ale Aguero czy Wijnaldum to już git? "xD"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?