Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO ha tfu
0
@Quavosk UTD
1
@Michael24 prędzej mi kaktus wyrośnie na czole niż Polska wygra mś w nożnej, więc 3x lm ;f
0
@BorzyKrzys i prawidłowo, a nie jakiś pajac pod krawatem ci przyjdzie i powie no siema, sellujemy Messiego bo pitos się nie zgadza
1
@Encore masz, tylko nie jesteś w stanie wyciągnąć
0
@Encore nie wiem czy jesteś, ale podejrzewam gdzie możesz mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore to w końcu jak z tym bananem
0
@Encore panie ale do rzeczy, jesteś czy nie jesteś?
0
@RomanHoffer Gabbie Carter
0
@Encore akysz, z dala on nas
2
@PatrychoO bo zamiast to robić to się zbłaźnił
0
@equwesta https://tenor.com/view/oh-no-anyway-gif-19022587
tak
2
Ale suchar z najmanem, gość się sam z tego śmiał jeszcze xD
1
telefon zezłomował stana, gitara
0
@norbi77 mówi jak do ściany, co zrobić
0
@FCMichalo sąd w madrycie odrzuci ^^
2
@Mario96w zacznijmy od tego że manipuluje i próbuje mu włożyć w usta słowa których nie wypowiedział od siebie, cały czas
9
nie idzie tego słuchać, stanowski jak beton
12
Stanowski chyba wziął ten rozbieg, co mu Najman proponował
2
@Encore jak oszołom, mentzen mu tłumaczy łopatologicznie że on podał instrukcję, a ten swoje że on mówi to tamto
0
ale daj dokończyć.. tyle że nikt mu nie przerywał xD
3
Nie wiem kto te plotki o Matsie wymyśla, ale mam dla niego radę
0
@19cukier48 lepiej do Manu z Sancho ;f
1
@msmsms prowokacja, eksterminacja
8
No i gitarra
1
@Ghotti jak przyjdzie depay i aguero to jaki jest sens sprowadzania kolejnego napastnika? Obrona w 1 kolejności, a jak ten haaland faktycznie za rok ma klauzulę 75, to za rok atakować.
1
@myscooter ale pedri to nie jest śpd
0
Jeśli Kuman zostanie i te Aguery, Depaye i Wijnaldumy dojdą do skutku, to chyba się będzie szykowało drugie podejście do 4231, tylko gdzie tam miejsce dla Pedriego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Mr8lack Thiago za stary, ale Aguero czy Wijnaldum to już git? "xD"