Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Kuman zostanie i te Aguery, Depaye i Wijnaldumy dojdą do skutku, to chyba się będzie szykowało drugie podejście do 4231, tylko gdzie tam miejsce dla Pedriego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Mr8lack Thiago za stary, ale Aguero czy Wijnaldum to już git? "xD"
0
@Ratamahatta na takim poziomie jak oni to wiadomo że nie ma, bo byli najlepszą parą środkowych pomocników w historii, ale są wystarczające zamienniki jak chociażby Thiago
0
@Mizander poczekajmy, może uda mu się mieć 2 skrzydłowych w postaci depaya i dembele ;x
0
@John_Doe żadnych chorych premii nie będzie, cały świat jest świadom że jesteśmy w ciemnej dupie finansowo, a Laporta to nie bartek
0
@itmustbejoke kręci blefa żeby uśpić czujność szejka, spokojnie
1
@monsterrize na niego powinny pójść nasze wszystkie wolne środki i zbędni piłkarze, ot co.
5
Aguero, Depay, Wijnaldum - jak za darmo to biere, żeby tylko ten Garcia nie był plackiem
0
Znowu serwery w fifie na xboxie leżą xD ale drugi raz już nie przedłużą fut champs, tylko co najwyżej zwrócą kwalifikacje 2000pkt...
0
@Krzychuuuu14 ja go wpuszczam z mbappe i neresem xD ale po nagrodach trzeba go będzie jakoś wcisnąć, nainggolan już na mnie patrzy.
1
@MaziFCB na papierze może i tak, a Lozano jest też w grze.
6
@masq no i gitara
0
Jak ktoś jeszcze gra w fife to niech się upewni, że zrobi tego Lozano z sbc, gość jest tak samo broken jak te Renaty czy inne Varany, a kto śledzi moje wpisy w fifki ten wie, że mój skład jest ciężko ulepszyć. Póki co wchodzi z ławki, z buta odstawił u mnie flashbacka Douglasa Costy, tak o.
0
@IronSanHybrid no już już, rozumiemy, raz dziewczynka raz chłopaczek, nikt cię nie krytykuje ^^
0
@tomek8756 laskowski mówi że iron jakaś koleżanka
1
@IronSanHybrid koleżanka może kolega ^^
0
@Rust_Cohle ps2, dbzbt3
40
@RobsonPL przedziera się pomiędzy polityką a kolejnym złomowaniem kogoś, ale wstyd ;x
2
@VbamboeB eee chłopaki, ktoś tu sra!!
7
@David_Beckham bo prawda boli
1
@wpwelement wygłosisz oświadczenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@doc screeny z goga to screeny z playable teasera z 2019 który wypuścili z zapytaniem jak to fani widzą
0
@doc co ty nie powiesz, rok temu w grudniu już było info
1
@IronSanHybrid wyjdź czasem z tej piwnicy do ludzi, tyle rzeczy cię omija
0
@IronSanHybrid w wolnych chwilach nagrywa na yt
4
@Rudi35 pewnie gdzieś szeryfuje
1
@elitive Gabbie Carter
1
@pedrixxx United, ha tfu na lizodupów pepa
0
@IronSanHybrid wyłudzaczu ty