0

Jeśli Kuman zostanie i te Aguery, Depaye i Wijnaldumy dojdą do skutku, to chyba się będzie szykowało drugie podejście do 4231, tylko gdzie tam miejsce dla Pedriego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Mr8lack Thiago za stary, ale Aguero czy Wijnaldum to już git? "xD"

0

@Ratamahatta na takim poziomie jak oni to wiadomo że nie ma, bo byli najlepszą parą środkowych pomocników w historii, ale są wystarczające zamienniki jak chociażby Thiago

0

@Mizander poczekajmy, może uda mu się mieć 2 skrzydłowych w postaci depaya i dembele ;x

0

@John_Doe żadnych chorych premii nie będzie, cały świat jest świadom że jesteśmy w ciemnej dupie finansowo, a Laporta to nie bartek

0

@itmustbejoke kręci blefa żeby uśpić czujność szejka, spokojnie

1

@monsterrize na niego powinny pójść nasze wszystkie wolne środki i zbędni piłkarze, ot co.

5

Aguero, Depay, Wijnaldum - jak za darmo to biere, żeby tylko ten Garcia nie był plackiem

0

Znowu serwery w fifie na xboxie leżą xD ale drugi raz już nie przedłużą fut champs, tylko co najwyżej zwrócą kwalifikacje 2000pkt...

0

@Krzychuuuu14 ja go wpuszczam z mbappe i neresem xD ale po nagrodach trzeba go będzie jakoś wcisnąć, nainggolan już na mnie patrzy.

1

@MaziFCB na papierze może i tak, a Lozano jest też w grze.

6

@masq no i gitara

0

Jak ktoś jeszcze gra w fife to niech się upewni, że zrobi tego Lozano z sbc, gość jest tak samo broken jak te Renaty czy inne Varany, a kto śledzi moje wpisy w fifki ten wie, że mój skład jest ciężko ulepszyć. Póki co wchodzi z ławki, z buta odstawił u mnie flashbacka Douglasa Costy, tak o.

0

@IronSanHybrid no już już, rozumiemy, raz dziewczynka raz chłopaczek, nikt cię nie krytykuje ^^

0

@tomek8756 laskowski mówi że iron jakaś koleżanka

1

@IronSanHybrid koleżanka może kolega ^^

0

@Rust_Cohle ps2, dbzbt3

40

@RobsonPL przedziera się pomiędzy polityką a kolejnym złomowaniem kogoś, ale wstyd ;x

2

@VbamboeB eee chłopaki, ktoś tu sra!!

7

@David_Beckham bo prawda boli

1

@wpwelement wygłosisz oświadczenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@doc screeny z goga to screeny z playable teasera z 2019 który wypuścili z zapytaniem jak to fani widzą

0

@doc co ty nie powiesz, rok temu w grudniu już było info

1

@IronSanHybrid wyjdź czasem z tej piwnicy do ludzi, tyle rzeczy cię omija

0

@IronSanHybrid w wolnych chwilach nagrywa na yt


4

@Rudi35 pewnie gdzieś szeryfuje

1

@elitive Gabbie Carter

1

@pedrixxx United, ha tfu na lizodupów pepa

0

@IronSanHybrid wyłudzaczu ty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?