Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde lunin to ręcznik, zagraj popem ;x
0
@clyde pope jest goat, aczkolwiek mi najciężej gra się przeciwko neuerowi, nigdy nie mogę go przelobować, a że mi wpadł w paczce razem z tym lacroix.. to się zastanawiam ;x
0
@MatiFCB2000 nie każdy ma farta w paczkach z ikoną, ja ich otworzyłem ze 20, a w składzie mam 3 ^^ fut champ byle do g3 i wywalone, nagrody te same jak nie lepsze, a nerwów mniej
0
co mam
https://www.futbin.com/21/squad/8354218
co mogę mieć
https://www.futbin.com/21/squad/8354274
Opłaca się wymieniać? Grał ktoś tym Tapsobą/Mbabu i może przyrównać do Jamesa? Bo Shaw jest meh i zaraz wrócę do Walkera zwykłego ;f
0
@skakun95 też się dziwię że tylko usunęli, zwykle za pisanie o zbanowanym wysyłają na tydzień
4
jezu, jakie złoto xD
1
@Ratamahatta będą fajnie z Sancho śmigać w United ;x
0
@KimBassinger1 będą świetnie śmigać z Sancho w United
7
A co jeśli Xavi te walizy przywiózł Kumanowi, żeby ten już zaczął pakować walizę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Jakchcesz już wystarczająco lat Messiego zmarnowaliśmy
31
Kręci blefa że nie jego ręka
21
@Mario96w zabawne, że wtedy kiedy wszyscy bronili Kumana to Janiak po nim jechał, a jak wszyscy po nim jadą to go broni xD
0
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 przecież on cały czas pieprzy głupoty na każdy możliwy temat
0
@lucca87 ktoś ten zespół ustawił, na papierze i taktycznie
4
@Janiama "Facet wykonał kapitalną robotę mając najsłabszy zespół od ponad dekady."
Kapitalnie przerżnął wszystkie ważne i mnóstwo mniej ważnych meczy taktycznie, nawet ślepiec by lepiej czytał grę w trakcie meczu. Narzekacie na atak? 20 bramek więcej od następnego zespołu w la lidze, chyba jednak miał kto strzelać..
1
@Mario96w sam się nie skontuzjował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DaPidejpi 2? szczypior, czym ty mi chcesz zaimponować xD
0
@AssisMoreira zwykłe są niepoliczalne ;x
0
@AssisMoreira ale permy czy zwykłe? xD
0
@AssisMoreira panie kurłła, to jest góra lodowa, a jam jest na szczycie
0
@tomek8756 mój kiedyś wlazł w dziurę pod wanną i zleciał z czwartego piętra do piwnicy, stary somsiadowi ścianę w piwnicy rozwalał żeby go wyciągnąć xD i nic gnojowi nie było, a stary spakował dziada i wywiózł na działkę, i więcej kota w bloku nie było xD
1
@PatrychoO no faktycznie, nie ma kto grać w ataku, to by tłumaczyło najwięcej bramek w la lidze, 20 bramek więcej od kolejnego zespołu..
37
Ledwo Laporta przyszedł i już lm wygrana ^^
15
grunt że somsiad nie jest pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Atletico jeszcze daje nadzieje xd
0
nie warto było, nie warto było zrobić nic
0
to niezłe atletico
40
Nie po to oddaliśmy ligę atletico, żeby oni ją oddali realowi.. ^^
4
@LS w sensie padake w obronie?