0

@clyde lunin to ręcznik, zagraj popem ;x

0

@clyde pope jest goat, aczkolwiek mi najciężej gra się przeciwko neuerowi, nigdy nie mogę go przelobować, a że mi wpadł w paczce razem z tym lacroix.. to się zastanawiam ;x

0

@MatiFCB2000 nie każdy ma farta w paczkach z ikoną, ja ich otworzyłem ze 20, a w składzie mam 3 ^^ fut champ byle do g3 i wywalone, nagrody te same jak nie lepsze, a nerwów mniej

0

co mam
https://www.futbin.com/21/squad/8354218
co mogę mieć
https://www.futbin.com/21/squad/8354274

Opłaca się wymieniać? Grał ktoś tym Tapsobą/Mbabu i może przyrównać do Jamesa? Bo Shaw jest meh i zaraz wrócę do Walkera zwykłego ;f

0

@skakun95 też się dziwię że tylko usunęli, zwykle za pisanie o zbanowanym wysyłają na tydzień

4

jezu, jakie złoto xD


1

@Ratamahatta będą fajnie z Sancho śmigać w United ;x

0

@KimBassinger1 będą świetnie śmigać z Sancho w United

7

A co jeśli Xavi te walizy przywiózł Kumanowi, żeby ten już zaczął pakować walizę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Jakchcesz już wystarczająco lat Messiego zmarnowaliśmy

31

Kręci blefa że nie jego ręka

21

@Mario96w zabawne, że wtedy kiedy wszyscy bronili Kumana to Janiak po nim jechał, a jak wszyscy po nim jadą to go broni xD

0

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 przecież on cały czas pieprzy głupoty na każdy możliwy temat

0

@lucca87 ktoś ten zespół ustawił, na papierze i taktycznie

4

@Janiama "Facet wykonał kapitalną robotę mając najsłabszy zespół od ponad dekady."
Kapitalnie przerżnął wszystkie ważne i mnóstwo mniej ważnych meczy taktycznie, nawet ślepiec by lepiej czytał grę w trakcie meczu. Narzekacie na atak? 20 bramek więcej od następnego zespołu w la lidze, chyba jednak miał kto strzelać..

1

@Mario96w sam się nie skontuzjował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@DaPidejpi 2? szczypior, czym ty mi chcesz zaimponować xD

0

@AssisMoreira zwykłe są niepoliczalne ;x

0

@AssisMoreira ale permy czy zwykłe? xD

0

@AssisMoreira panie kurłła, to jest góra lodowa, a jam jest na szczycie

0

@tomek8756 mój kiedyś wlazł w dziurę pod wanną i zleciał z czwartego piętra do piwnicy, stary somsiadowi ścianę w piwnicy rozwalał żeby go wyciągnąć xD i nic gnojowi nie było, a stary spakował dziada i wywiózł na działkę, i więcej kota w bloku nie było xD

1

@PatrychoO no faktycznie, nie ma kto grać w ataku, to by tłumaczyło najwięcej bramek w la lidze, 20 bramek więcej od kolejnego zespołu..

37

Ledwo Laporta przyszedł i już lm wygrana ^^

15

grunt że somsiad nie jest pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Atletico jeszcze daje nadzieje xd

0

nie warto było, nie warto było zrobić nic

0

to niezłe atletico

40

Nie po to oddaliśmy ligę atletico, żeby oni ją oddali realowi.. ^^

4

@LS w sensie padake w obronie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?