0

@Colin94 nie będę Cię uczył życia

2

@SteuerFreiMoney wychodzi to jeszcze? Czy tylko stare odcinki

4

@Colin94 przecież to ty piszesz o neymarze, nikt inny po przedłużeniu kontraktu o nim nie pisze, poza takim jednym wodogłowiem na twitterze

14

@Rewolucja123 pieolenie o szopenie, 20 bramek więcej od 2 drużyny pod względem strzelonych bramek w la lidze

1

@capoN idź się zapytaj czy w ich robolskim mniemaniu jak nie podbijasz karty na zakładzie to jesteś nierobem

0

@JohnA parke

0

@DaPidejpi alba i llorente.. podsumowując 4x moreno, 2x navas, 2x llorente i alba.. nie warto było, nie warto było zrobić nic

11

@Rastafarnianin brednie, prowadzili przez cały sezon, kilka wpadek dało okazję rywalom której nie wykorzystali i tyle

0

@kluivert99 albo feministki ;x

29

@PatrychoO mecz zremisowany, koeman spakowany, wszystko calculated

0

@LionelM95 napiwno wypadną

0

@matirix20 czyli fejk info, zaraz znajdziemy paragraf

0

@ElPonczato poza Kounde to słabo

1

@kamiVeB na koniec tots, a w międzyczasie ja trafiłem czwartego moreno i drugiego navasa.. chyba już wiem co jutro za fut champ wpadnie..

0

@kamiVeB jeśli na la lidze nic nie leci, to tym bardziej nie trafisz żadnych neymarów czy innych mbappów ;x jak czekać to na ultimate tots

1

@kamiVeB navas, llorente i 3x moreno u mnie, z czego tylko llorente wchodzi do składu za gerrarda ;f liczę na coś w pickach lub dzisiaj z paczki z totsem

21

@LS pewnie, za milion to bym się ustawił do końca życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Nie no, te paczki ze swapów 81x25, 83x25, 84x20 to takie gunwo że o panie, 3 duplikaty moreno i nic poza tym, a z ikony beckham..

0

@clyde ciekawe co teraz najman powie o ociepleniu

1

@MesQueUnClub96 czym prędzej

0

@Yoshi94 a kiedy ta kontuzja była, przypomnisz? I kiedy Lenglet ostatnio był w formie? W tym sezonie nie, w poprzednim też nie, no więc kiedy?

0

@daniel32778 co mają warunki do prowadzenia meczu? xD 83 bramki strzelone w la lidze bez dziewiątki, gdzie następny klub ma 61, faktycznie tragedia

5

@daniel32778 Nic nie tłumaczy jego decyzji w trakcie meczu, nawet ślepiec by lepiej czytał mecz.

0

@Yoshi94 "lepszy niż on" po czym wymieniasz takie tuzy jak Kimpembe, Lenglet, Umtiti xD

0

@sendesara Coutinho, Lenglet, Dembele, Trincao, Firpo, Neto pierwsi z brzegu

1

@Janiama ta parodia drużyny bez 9 strzeliła w la lidze 83 bramki w tym sezonie, następna drużyna ma 61 bramek, a przyjdzie podobno Depay i Aguero który da więcej opcji w ataku. Niepotrzebnych zawodników mamy ponad stan, za których można wziąć fajne pieniądze, Laporta to nie Bartomeu, będą wzmocnienia odpowiednie, ale żadne Neymary czy inne Mbappy. A trenera nie mamy, poza "respektem" szatni nie ma żadnych argumentów.

3

@Gomess nic, przyśpieszy superlige ewentualnie

3

@ObiektywnyKibic121 Ja byłem za Koemanem w połowie sezonu, to miał być sezon przejściowy, sraty taty itd, ale im dalej w las, tym mocniej widać jego braki, szkoda go bo porzucił Holandię dla Barcy, ale to nie jest czas na sentymenty, jak spieprzymy fundamenty nowej Barcy, to nic z niej nie będzie na dłuższą metę i będzie kompromitacja za kompromitacją.

2

@Rewolucja123 Śmiem twierdzić, że gdyby postawił odważniej na Puiga, to by to wyglądało inaczej, w końcu najlepszą nauką jest praktyka, tak czy nie? Przecież to niemożliwe żeby rok temu ten krasnal robił sito z Atletico, a w tym sezonie nie mógł złapać 2/3 meczy pod rząd.

0

@busquets5 no a po takim czasie bez gry to odmieni naszą defensywę jak za dotknięciem magicznej różdżki.. w jego wieku się patrzy na to, czy ktoś nie jest 1 season wonderem, a on po prostu nie gra i równie dobrze może po przyjściu zacząć kopać się po czole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?